Oficjalne forum gry Speedway-World
Talent (Specjalne uzdolnienie) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Talent (Specjalne uzdolnienie) (/showthread.php?tid=5142)



Talent (Specjalne uzdolnienie) - masloo2 - 2014-07-26

nie od dziś wiadomo że niektórzy zawodnicy od małego przejawiają jakieś specjalne zdolnośći mamy np. tzw. startowców mamy też takich ze skłonnościami do jazdy po dużej mamy takich co jak jadą z przodu to bardzo dobrze się bronią a mamy takich co jak jadą z tyłu to lepiej walczą niż bronią się jak by jechali z przodu. A więc proponuje wprowadzić talenty ich lista jest możliwa do uzgodnienia ja podam swoją propozycje:

Startowiec: Lepiej startuje (+5-15 Losowo do startu)
Obronca: Lepiej Broni Pozycje (+5-15 Do Prowadzenia gdy jedzie pierwszy)
Atakujący: Lepiej radzi sobie mając stratę ( +5-15 Do Prowadzenia gdy jedzie drugi lub trzeci)
Ostateczny atak: Ostatni łuk należy do niego (+5-15 do prowadzenia na ostatnim łuku)
Trzyma Parę: Pomaga koledze z pary (+5-15 do Techniki kolegi z paryjeśli jadą koło siebie lub +5-10 jeśli dzieli ich jeden zawodnik)


Wprowadziło by to również trochę losowości w grze liczby podałem przykładowe chodzi o to że dodatek z talentu w każdym biegu byłby losowy można by również zrobić tak że zawodnik ze sprawnością 30 prawdopodobniej wylosuje 5 a zawodnik ze sprawnością 100 ma większe szanse na 15 aczkolwiek błysk talentu bywa również u zawodników którzy aktualnie nie są w formie Uśmiech przemyślcie to Uśmiech


PS. To moja pierwsza propozycja tutaj po 2 latach przerwy od managerów więc czekam na krytykę ale mam nadzieję że ktoś zobaczy również coś dobrego w tym pomyśle Uśmiech


RE: Talent (Specjalne uzdolnienie) - masloo2 - 2014-07-26

Fajnie by było jakby jeszcze jakieś komentarze się pojawiły ja też nie rozwinąłem tego tematu do końca bo jeszcze można dodać takie umiejętności jak:

Jazda na grząskiej
lub jazda po betonie bo wiadomo że np. lindgren od zawsze lubiał grząsko a na betonie nigdy się nie odnajdywał

i coś na co wpadłem teraz
umiejętności to może być +5-15 tak jak zaproponowałem lub +5-15%


RE: Talent (Specjalne uzdolnienie) - Siwy1296 - 2014-07-26

Ten pomysl na obecna chwile jest chyba nierealny od strony technicznej i wprowadzi ogromnie duzo zamieszania aczkolwiek cos w nim.jest


RE: Talent (Specjalne uzdolnienie) - masloo2 - 2014-07-26

Myślisz że stefik nie da rady czy o co chodzi? wiesz to jest tylko zamysł nie wydaje mi się żeby któryś pomysł (przynajmniej z tych większych) wszedł w takiej wersji w jakiej pierwszy raz został napisany wszystko trzeba dopracować i przemyśleć ja też nie wiem jakie liczby podać żeby losowości nie było za dużo ale jednak mimo wszystko mogła by jakaś być a lepsza taka jak wiemy czego się spodziewać niż losowość w stylu że gość lepszy przegrał ze słabszym i już tak przynajmiej wiemy że przegrał bo któryś lepiej startuje czy się broni wetdy też będzie więcej możliwości taktycznych bo jak np mamy gościa który umie się dobrze bronić na swojej pozycji to będzie wiadomo żeby mu bardziej start ciągnąć Uśmiech


RE: Talent (Specjalne uzdolnienie) - GM_Kuba - 2014-12-05

Odrzucone.