Oficjalne forum gry Speedway-World
Nowe forum - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Tematy ogólne (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Nowe forum (/showthread.php?tid=5220)

Strony: 1 2 3 4 5


Nowe forum - GM_Kuba - 2014-11-15

Witam!

Zainstalowałem nowy system forum wersje 1.8.1 (poprzednia 1.6 nie otrzymywałą juz wsparcia i aktualizacji).

Co za tym idzie mamy nowy wygląd. Musiał być zmieniony, ponieważ poprzedni był nie kompatybilny z 1.8.

Zniknął nam także SB który również nie był kompatybilny. Obecnie czekam na zmianę wersji PHP na serwerze z 5.3 na 5.4 aby móc zainstalować nowy.

Styl ten po będę edytował aby upodobnił się z grą kolorystycznie Uśmiech


RE: Nowe forum - ukppku - 2014-11-15

SB [*] Smutny


RE: Nowe forum - GM_Kuba - 2014-11-15

Będzie, będzie tylko nie wiem kiedy i w jakiej formie Uśmiech


RE: Nowe forum - Jack21 - 2014-11-15

Oczopląsu można dostać teraz :/


RE: Nowe forum - szuwarek - 2014-11-15

Stefik, czy brak mozliwości kasowania postów to także związane z PHP czy nie dawałeś nam tej opcji ?


RE: Nowe forum - Speed - 2014-11-15

Posty cytowane można jakoś zmienić?? Bo mają białe tło i białą czcionke i nic nie widać.


RE: Nowe forum - GM_Kuba - 2014-11-16

(2014-11-15, 16:08:10)Speed napisał(a): Posty cytowane można jakoś zmienić?? Bo mają białe tło i białą czcionke i nic nie widać.

Test - ZROBIONE Uśmiech


RE: Nowe forum - Mr. Zuma - 2014-11-16

Nie wiem czy nie rozróżniam wielkości liter (ale mam nadzieję, że nie Język ) ale zauważyłem, że gdy chcę powiększyć czcionkę w edytorze powiedzmy do 6 to nie zawsze do takowej wielkości mi ją zwiększa Smutny
Nie wiem czy to wina czcionki jakiej używam czy gdzieś indziej leży problem Uśmiech

TEST 7px

test 6px
sdfsdfsdf

Problem występuje przy zmianie czcionki, więc najlepiej wklejać tekst niesformatowany (przepuszczony przez notatnika) i następnie tutaj ustalać wielkości liter. Można też poprzez edytor BB CODE (ikonka druga od lewej w drugim rzędzie - taka karteczka)


RE: Nowe forum - GM_Kuba - 2014-11-16

Wyjasnione w poście wyżej Oczko


RE: Nowe forum - Teves - 2014-11-16

Jak wybieram inny styl forum, SB znika..


RE: Nowe forum - GM_Kuba - 2014-11-16

Ponieważ podstawowym i jedynym ZALEZANYM stylem jest nowy Carbon. Stary jest nie kompatybilny z podstawą forum ca co za itym idzi jest wiele luk i błędów w nim.


RE: Nowe forum - Marek79 - 2014-11-16

Mnie przykładowo najbardziej odpowiada styl BlackEvo4 i co - pozostając przy tym właśnie stylu forum nie ma możliwości żeby było Sb?
Wszystkie inne style są dla mnie beznadziejne... a ten nowy jest całkiem do kitu, tekst jest przesunięty na prawo i nie można wszystkiego przeczytać.


RE: Nowe forum - GM_Kuba - 2014-11-16

Jaki tekst przesuniety na prawo?
No nie można bo SB jest albo na wersje 1.4 albo na 1.8 (obecna)

Zapewne masz problemy z cache (Ctrl + F5, wyczyszczenie pamieci podrecznej)


RE: Nowe forum - szuwarek - 2014-11-16

Czy na klawiszach przełączających na kolejne strony danego wątku można zrobić aby była ciemniejsza czcionka ? Tak samo czy możesz ustawić ciemniejsze tło ? Może jeśli to można zmieniać spróbować dopasować kolorystycznie pod stary wygląd ? Wydaje się, że obecne kolory są zbyt "mleczne".


RE: Nowe forum - GM_Kuba - 2014-11-16

Najlepiej robić screeny i strzalki co i jak ma byc zrobione Uśmiech
Wszytsko jest do zrobienia Uśmiech

I do kazdego screena link do stony gdzie to jest bo ja muszę znać dokładną klasę.