Oficjalne forum gry Speedway-World
Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" (/showthread.php?tid=5263)

Strony: 1 2


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Hyziu - 2015-02-06

Monotonia zabija człowieka więc się nie dziwcie się że temat umarł. Połowa Ekstraligi kisi się we własnym sosie kilka sezonów to im się już nudzi Język


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Speed - 2015-02-06

Mnie to nie nudzi Język


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - ukppku - 2015-02-06

za 2-3 sezony też się nie będę nudził Duży uśmiech
Liczę na ciężki opór ze strony Twojej, Kukuczki, Squala, Wowiego czy Henki bo o Nim się nic nie mówi a też tam zmontował ciekawy i młody składzik Oczko


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Teves - 2015-02-07

za 2-3 sezony też się nie będę nudził Duży uśmiech
Może i mi też uda się jakoś utrzymaćJęzyk Może bede czekał do emerytury zawodników i będe straszył w elidzeJęzyk


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - tomkey666 - 2015-02-08

hehe postraszysz to na pewno...Uśmiech... ja sobie poczekam trochę dłużej bo szkółka dopiero w budowie...


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Vinyll - 2015-02-09

Chyba zapomnieliście panowie o Darii , ma chyba najlepszą młodzież w tej chwili . Ja myślałem , że moi są nieźli ale wyprowadziła mnie z błędu .


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - ukppku - 2015-02-09

Ja mówiłem tylko o swoich przyszłych rywalach, skład mam oparty na 24-25latkach więc zanim Dari młodzież zawita do ekstraligi moi będą mieć po 30lat więc już na wylocie Język
Ale co do dalekiej przyszłości to zdecydowanie Daria, Hyziu, Kamykov, Asteck itd... aaaa no i oczywiście Przemofan który ma ciekawy skład oparty na 22latkach Uśmiech
do tego zawsze groźni Henka, Squall, Kukuczka czy Speed Uśmiech


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Hyziu - 2015-02-09

No zdecydowanie, ma jednych z lepszych 20 latków pytanie tylko jak są rozwijani, bo jak równomiernie to na pewno ma spore szanse za kilka sezonów wbić do Eligi nimi. Również Unia Leszno ma fajnych junków i też może kiedyś święcić sukcesy. Patrząc jeszcze przez pryzmat LJ to matti zbudował też bardzo ciekawą drużynę opartą na 21 latkach, ale i ma kilku dobrze zapowiadających się 20latków więc też może wkrótce powalczyć o coś więcej. Takich drużyn pewnie jest więcej tylko nie wszyscy się ujawniają jeszcze Oczko


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - ukppku - 2015-02-09

o Juniorze własnie i Poloni Osielsko zapomniałem Uśmiech
a tak jak Hyziu wspomniał, jest pewnie jeszcze paru managerów którzy nie biorą udziału w żadnych turniejach i nikt z poza ligowych rywali nie ma pojęcia co się tam rozwija Język


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Asteck666 - 2015-02-11

Ja chyba jednak za późno zacząłem odmladzać, wydaje mi się że wojować będą Ci z obecnymi 20-latkami.
Zobaczymy jak mi będzie szło w 2 lidze nastolatkami wspartymi dwoma dziadami Duży uśmiech
Obym nie leciał niżej, bo już się nigdy nie wygrzebię i będę musiał postarzać skład hehehe


RE: Tu był kiedyś temat "Ekstraliga" - Speed - 2015-03-23

I co, i po sezonie i nic Język