Oficjalne forum gry Speedway-World
zwolnienie zawodnika - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: zwolnienie zawodnika (/showthread.php?tid=5606)

Strony: 1 2 3


RE: zwolnienie zawodnika - Speed - 2015-02-13

a może to była wina przeglądarki, w explorerze może czytać wejście w link jako otwarcie w nowej karcie tak jak to pokazałeś na tym filmiku. Aż tak sie szczegółowo nie znam, tylko proponuje jedną z opcji


RE: zwolnienie zawodnika - ukppku - 2015-02-13

no więc jeśli wypadek nie widzę problemu aby oddać graczowi te 400tyś, które stracił zwalniając 2 zawodników, albo przywrócić tych riderów. Przecież nie raz padały prośby do adminów aby wpisać/wypisać kogoś z zawodów indywidualnych, czwórmeczy, zmieniać obozy albo "nacisk z prowadzenia na technikę" bo były pomyłki...
Następnie dodać info gdzieś w pomocy że przy zwalnianiu/sprzedaży/przedłużaniu kontraktów/podbijaniu zawodników na LT wyskakują potwierdzające powiadomienia ale tylko gdy "polecenie" dzieje się w tym samym oknie/karcie przeglądarki internetowej. No przecież gdyby Bakułe przez przypadek Speed zwolnił nie wierzę że nie zostałby przywrócony Język


RE: zwolnienie zawodnika - Niszczycielski - 2015-02-13

dzięki ze chociaż ty mnie rozumiesz w tej sytuacji UśmiechUśmiech


RE: zwolnienie zawodnika - Marek79 - 2015-02-13

Wina przeglądarki czy nie, moim zdaniem gracz jest nie winny i powinno się mu zawodnika(ów) zwrócić i po problemie.
Tak jak pisał ukppku nie jeden raz były już takie przypadki, więc nie wiem w czym teraz problem?
Gość udowodnił przecież że to nie jego wina.


RE: zwolnienie zawodnika - Speed - 2015-02-13

No właśnie. Nie rozumiem w czym problem zeby nie moc przywrocic tego zawodnika...


RE: zwolnienie zawodnika - Niszczycielski - 2015-02-13

problem lezy w tym ze już pisałem z stefikiem i mi powiedział ze to jest moja wina i mi nie odda 500 tysięcy i zawodnika (Szamockiego ).


RE: zwolnienie zawodnika - Niszczycielski - 2015-02-14

myslalem ze jak więcej ludzi będzie za mna to stefik zmieni swoje zdanie bo ja dalej czuje się poszkodowany i widze ze nie tylko ja tak mysle no ale decydujące zdanie będzie miał i tak stefik.


RE: zwolnienie zawodnika - ukppku - 2015-02-15

teraz mam coraz większą świadomość dlaczego liczba graczy spada Oczko


RE: zwolnienie zawodnika - Niszczycielski - 2015-02-15

no niestety tak prawda tez zastanawiałem czy dalej ma sens granie w ta gra ale brat mnie prosil zebym dalej gral no ale ja niestety mam teraz problem w druzynie bo nie mam 5 seniora i kasy tez nie mam na tyle dużo żeby kupic nowego i jest problem już tak przejechałem 3 mecze ligowe i na razie 2 przegrałem a wygrałem tylko z typkiem który i tak nie gram wiec nie wiem teraz co robic dlatego prosiłem stefika o oddanie mi zawodnika i kasy bo ja go nie chciałem zwolnic i teraz jest po prostu dziura w składzie.


RE: zwolnienie zawodnika - Tofik - 2015-02-19

Niszczycielski czytałem co pisałeś i wogle dyskusje pogadaj ze Stefikiem może ci wróci ja jestem aby tak się stalo .Nie widze tu żadnego wałka


RE: zwolnienie zawodnika - Marek79 - 2015-02-19

No przecież już gadał i Stefik podobno nie ugięty...


RE: zwolnienie zawodnika - Mr. Zuma - 2015-02-19

W sumie można by pogadać ze Stefikiem po co w taki sposób tracić graczy

Ale z drugiej strony, błąd leże ewidentnie po stronie Niszczycielskiego, no sory... I tak na chłopski rozum jeżeli teraz Stefik ulegnie i zwróci mu zawodnika i pieniądze to ktoś sobie pomyśli, że już zawsze tak będzie, że Stefik wszystko odda. A jak ten odmówi to od razu afera "a temu oddałeś...!"
Także sorry ale wg mnie Stefik postąpił słusznie

Oczywiście drugi zawodnik jak najbardziej to zwrotu bo był stracony na potrzeby dowodu, ale za błędy managera trzeba płacić, fakt faktem, że komunikat się nie pokazał ale też nie wolno winić gry a ewidentny błąd gracza..


RE: zwolnienie zawodnika - Tofik - 2015-02-20

Zuma masz racje , każdy przypadek przy zdarzeniu będzie inny myślę że trzeba go sobie rozpatrzyć z osobna zdarzenia są różne jedno wyniknie z gapiostwa inne z nieznajomości gry a inne jeszcze z czegoś innego Wszystko co może się zdarzyć wyniknie zawsze z winy gracza bo gracz zarządza swoją drużyną i tu nie ma dyskusji. Chłopak chciał mimo tego coś pokazać i udowodnić że coś tam zrobił i nie dostał komunikatu pozbawił się tym sposobem najpierw jednego , potem drugiego zawodnika jak twierdzi nie ma też kasy a jego skład drużyny teraz składa się z 6 zawodników Wiem że może sobie kupić zawodnika nawet za kilka złociszy. Tylko po co takim sposobem tracić graczy i tak już ich sporo odeszło przez problemy techniczne i dużo czasu upłynie aby osiągnąć magiczną liczbe 1000. A przecież nie jeden z nas chce aby to grono się powiększało a nie pomniejszało.
Poniekąd też rozumiem postępowanie Stefika


RE: zwolnienie zawodnika - ukppku - 2015-02-20

A ja nie rozumiem tej sytuacji... jaka wina gracza? że otworzył link w nowej zakładce? teraz, już po fakcie jest wiadome, ale nigdzie wcześniej nie było/nie jest napisane żeby otwierać link w tej samej karcie?... bo komunikaty się nie pojawiają...

Dla mnie to jest kpina, że:
1. w sytuacjach gdzie ktoś zaakceptował sparing w terminie SW ligi pisze do adminów i nie ma problemu żeby ten sparing wykasować.
2. ktoś z gapiostwa zaakceptował zaproszenie na czwórmecz w piątek bo zapomniał o LM, nie ma problemu, jedna wiadomość i piątek staje się wolny... Ba! ostatnio nawet bez wiedzy organizatora Henka sam dopisał po terminie drużynę do czwórmeczu w imię zasad fair play na kilka godzin przed rozpoczęciem.... ---> http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=5162&page=2

3. przypadkowo pomyliły się w opcjach obozowych "nacisk" na prowadzenie z "naciskiem na technikę" --> zmieniamy, wystarczy napisać
4. Zawody indywidualne, ktoś zaakceptował udział zawodnika X w turnieju, ale dzień później kupił lepszego zawodnika Y, jedna wiadomość i zawodnicy podmienieni.

I wiele, wiele więcej sytuacji gdzie ewidentnie wina leży po stronie graczy, bo się zgapili, bo za szybko, bo zapomnieli a jakoś nikt problemów nie robi i można liczyć na pomoc. Różnica tylko taka że Ci managerowie którzy proszą o zmiany nazywają się: Speed, ukppku, Hyziu (przypadkowe osoby) itd... a nie niszczycielski....

Dlatego jeżeli faktycznie było tak jak opisał tu poszkodowany nie potrafię zrozumieć zachowania szefostwa, bo wina gracza w tym przypadku to 0,001 %, tyle Oczko


RE: zwolnienie zawodnika - ukppku - 2015-02-20

i na koniec piękne słowa Henia:
"Zresztą jak ktoś mnie prosił o usunięcie zawodnika czy też drużyny z czwórmeczu to nikomu nie odmawiałem i jak trzeba było to wstawiałem danego zawodnika czy też drużynę tam gdzie miała (drużyna) czy miał (zawodnik) jechać."