Oficjalne forum gry Speedway-World
Juniorzy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Juniorzy (/showthread.php?tid=5613)

Strony: 1 2


Juniorzy - jurekspx - 2015-03-01

Pytanie do adminow zaniedbujecie ta gre !!! od jakich 3 tygodni juniora nie dostalem  dlaczego  , czyzbyscie sie skupili na SS ???
Czekam na odpowiedz bo nie wiem czy ma sens dalek tutaj grac.


RE: Juniorzy - MarcinGw - 2015-03-01

(2015-03-01, 15:08:09)jurekspx napisał(a): Pytanie do adminow zaniedbujecie ta gre !!! od jakich 3 tygodni juniora nie dostalem  dlaczego  , czyzbyscie sie skupili na SS ???
Czekam na odpowiedz bo nie wiem czy ma sens dalek tutaj grac.

Do jakiego poziomu masz rozbudowaną szkółkę? I jaką masz ilość juniorów w niej??.Do mnie w ciągu ostatnich paru dni przyszło 3 lub 4 juniorów.


RE: Juniorzy - jurekspx - 2015-03-01

(2015-03-01, 16:57:34)MarcinGw napisał(a):
(2015-03-01, 15:08:09)jurekspx napisał(a): Pytanie do adminow zaniedbujecie ta gre !!! od jakich 3 tygodni juniora nie dostalem  dlaczego  , czyzbyscie sie skupili na SS ???
Czekam na odpowiedz bo nie wiem czy ma sens dalek tutaj grac.

Do jakiego poziomu masz rozbudowaną szkółkę? I jaką masz ilość juniorów w niej??.Do mnie w ciągu ostatnich paru dni przyszło 3 lub 4 juniorów.



RE: Juniorzy - jurekspx - 2015-03-01

To dziwne mam na 3 poziom rozbudowana , wiec 4 miejsca juniorkow mam 3 i dlugo dlugo nic , przyznaje ze przy takiej sytuacji naklad zmienilem z 20000 na 0 bo nie ma sensu zebym ponosil koszty i nic z tego nie mam .Te cwaniaczki Adminki czekaja wykup tylko Vipa -i dla ciebie p.pa ,maja nas w dup.e.


RE: Juniorzy - GM_Kuba - 2015-03-01

No majac nakład 0 to sie nie dziw ze nie chca przyjsc jak masz tylko 9% szansy. to by wychodizlo teoretycznie co 10 dni junior przy odbrych wiatrach.
Daj naklad, zaryzykuj i czekaj.


RE: Juniorzy - jurekspx - 2015-03-02

(2015-03-01, 22:42:49)Stefik4 napisał(a): No majac nakład 0 to sie nie dziw ze nie chca przyjsc jak masz tylko 9% szansy. to by wychodizlo teoretycznie co 10 dni junior przy odbrych wiatrach.
Daj naklad, zaryzykuj i czekaj.

Ten naklad zerowy ustawilem po 3 tygodniach oczekiwan , bo nie mam zamiaru placic na cos skoro nic z tego nie ma .Gdybys czytal ze zrozumieniem to bys takich bzdur nie wypisywal .Przy takim lekcewazacym waszym podejsciu to nic dziwnego ze jest tutaj coraz mniej graczy .


RE: Juniorzy - Vinyll - 2015-03-02

Po co spinasz , sam czytaj ze zrozumieniem jest szansa na przyjście juniora , która jest zależna od poziomu szkółki i nakładu.


RE: Juniorzy - jurekspx - 2015-03-02

(2015-03-02, 16:47:14)Vinyll napisał(a): Po co spinasz , sam czytaj ze zrozumieniem jest szansa na przyjście juniora  , która jest zależna od poziomu szkółki i nakładu.

Pisze do adminow o wyjasnienie sprawy , wiec sie nie wcinaj i nie *** ** ****


RE: Juniorzy - wojtas_gkm - 2015-03-02

Jurekspx mam do Ciebie prośbę ogarnij się i przestań obrażać innych użytkowników. Wylewanie swoich żali nie pomoże Ci w grze. Masz dział pomoc, gdzie jest wyjaśniona kwestia przyjścia zawodników do szkółki.
Ja też od dłuższego czasu nie dostałem żadnego, jednak nie czuję potrzeby by kogoś za to obwiniać, wyzywać itp.
Inna sprawa, że jak dla mnie to w tym momencie nowy szkółkowicz nie jest mocno pożądany, bo zaraz koniec sezonu i zanim zacznie podnosić umiejętności to zdąży się zestarzeć.


RE: Juniorzy - jurekspx - 2015-03-02

(2015-03-02, 19:48:00)wojtas_gkm napisał(a): Jurekspx mam do Ciebie prośbę ogarnij się i przestań obrażać innych użytkowników. Wylewanie swoich żali nie pomoże Ci w grze. Masz dział pomoc, gdzie jest wyjaśniona kwestia przyjścia zawodników do szkółki.
Ja też od dłuższego czasu nie dostałem żadnego, jednak nie czuję potrzeby by kogoś za to obwiniać, wyzywać itp.
Inna sprawa, że jak dla mnie to w tym momencie nowy szkółkowicz nie jest mocno pożądany, bo zaraz koniec sezonu i zanim zacznie podnosić umiejętności to zdąży się zestarzeć.

Widze ze wiesz ze jest taki dzial wiec sprawdz sobie co ile dni teoretycznie powinienem dostac juniora , ja sie nie uzalam tylko poprostu chialbym zebyscie sie dostosowywali do tego co sami ustaliliscie !!Na samym poczatku napisalem ze to z wami chce wyjasnic ta sprawe wiec jesli czyta sie ze zrozumieniem to nie powinien sie wcinac .Wiec nie zbywajcie mnie tylko czekam na konkrety , chyba ze juz wszyscy jestescie myslami w SS i tutaj kladziecie lache na nas graczy


RE: Juniorzy - ukppku - 2015-03-02

matematyka Oczko
jeśli masz 50% szans na przyjście juniora to nie oznacza, że co drugi dzień regularnie będzie przychodził junior.
Statystycznie wychodzi, że w miesiącu powinno przyjść 15 juniorów, ale równie dobrze może przyjść ich 13 lub 19...
U mnie w szkółce (7 poziom) jest okres w którym juniorzy przychodzą co trzeci dzień, a nieraz trzeba czekać długimi tygodniami a nawet miesiącami.

To tak jakbyś trzymał talie kart i miał wyciągnąc asa pik.
Masz na to niecałe 2% co nie oznacza, że za każdym pięćdziesiątym drugim razem akurat wyciągniesz tą kartę. Może Ci się to udać za pierwszym razem a możesz próbować sto razy i nie wyjdzie Oczko


RE: Juniorzy - Vinyll - 2015-03-02

jurekspx jesteś żałosny nie muszę tu nikomu **** ***** bo nie mam po co , a jak masz kompleksy to lecz je gdzie indziej na tym skończyłem


RE: Juniorzy - jurekspx - 2015-03-03

Vinyl zalosny to ty jestes ,nic madrego nie masz do powiedzenia a sie wcinasz , jesli nie masz nic madrego do powiedzenia to m**** .
Wojtas_gkm -  wes go uspokuj albo ja mu cos jeszcze odpisze !!
ukppku - to w miom przypadku majac 30% szans to co ile powinien juniorek przyjsc ?


RE: Juniorzy - Tofik - 2015-03-03

ej za takie słownictwo polecą bany


RE: Juniorzy - Vinyll - 2015-03-03

A co mi odpiszesz śmieszny dzieciaku , jesteś kolejną lamą co przed kompem jest odważna bo w realu kanałami za****** . Odpisywałem grzecznie ale nie zasługujesz na to .
Możecie mi dać bana , ale nie dam się obrażać jakiemuś frustratowi z pryszczami.