Oficjalne forum gry Speedway-World
Czwórmecze 3 razy w tygodniu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czwórmecze 3 razy w tygodniu (/showthread.php?tid=5624)

Strony: 1 2 3


Czwórmecze 3 razy w tygodniu - FireMan - 2015-03-07

Co wy na to aby zwiększyć ilość czwórmeczy do 3 
Mamy w poniedziałki i piątki a można by tez i w środę i dzięki temu drużyny mógłby startować w LJ
NMSWC i LM a tak w poniedziałek trzeba wybierać LJ albo NMSWC.
Piszcie swoje przemyślenia a może admini przychylą się do mojej propozycji.


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - szuwarek - 2015-03-07

W sumie pomysł wart chyba rozważenia. Pojawia się coraz więcej inicjatyw graczy aby organizować różne turnieje a siłą rzeczy powoli zaczyna brakować terminów, w których by to rozgrywać. Przykładem jest 4mecz 2 razy w tygodniu ale i też zawody indywidualne. Bo w soboty jest tyle turniejów, że mamy coraz większy problem gdzie się zapisać i zdarza się, że zapisujemy na 2 różne i jest konflikt. Może właśnie także zwiększenie możliwości startowania w turnieju indywidualnym w 2 dni a nie w 1 to krok w dobrą stronę by zwiększyć atrakcyjność SW Uśmiech Propozycja zwiększenia ilości dni dla turnieju indywidualnego widzę, że była już stawiana w innym wątku. Ale może właśnie zwiększenie do 3 liczby dni na czwórmecze i 2 na turnieje indywidualne to jakaś droga do podniesienia atrakcyjności gry.


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - ADM_Henrik - 2015-03-07

Jeśli chcecie czwórmecze trzy razy w tygodniu czyli była by to środa to zgoda wstępna jest ale w takim razie XP za bieg musi być zmniejszony i by wynosił by 0,002 za jeden bieg (obecnie jest 0,005)
Tak samo by było z zawodami indywidualnymi że XP za bieg by wynosiło 0,002.
Tylko pytanko w jaki dzień by miały jeszcze odbywać się zawody indywidualne ?


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - FireMan - 2015-03-07

(2015-03-07, 12:15:54)Henrik napisał(a): Jeśli chcecie czwórmecze trzy razy w tygodniu czyli była by to środa to zgoda wstępna jest ale w takim razie XP za bieg  musi być zmniejszony i by wynosił by 0,002 za jeden bieg (obecnie jest 0,005)
Tak samo by było z zawodami indywidualnymi że XP za bieg by wynosiło 0,002.
Tylko pytanko w jaki dzień by miały jeszcze odbywać się zawody indywidualne ?

jeśli chodzi o xp  to mi pasuje choć można by dać 0,003 ale to tak na marginesie
a indywidualne w poniedziałek lub niedziele ale tu jeszcze można pomyśleć


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - Tofik - 2015-03-07

Pomysł jest jak najbardziej trafny z uwagi na rosnącą liczbę różnego rodzaju nieoficjalnych turniejów a terminy są ciasne.. Myślę że kalendarz mógł by wyglądać tak , uwzględniam też planowane zawody parowe ( MPK ) :
Poniedziałek Czwórmecz
Wtorek Zawody Indywidualne - Puchar Gry
Środa Czwórmecz - MPK
Czwartek IMSW
Piątek Czwórmecz
Sobota Zawody indywidualne ,podwójna kolejka ligowa, termin rezerwowy dla meczy ligowych
Niedziela - Liga
Co do XP obniżenie tego współczynnikaczynnika jak dla mnie może tak być , jeśli chodzi o sprawność to z tych zawodów nie ma ona żadnego wpływu na IS więc nie zaburzy wyliczeń.
Mecze sparingowe na zasadzie takiej jak jest teraz
Ewentualnie zawody indywidualne zamieniamy z wtorku na czwartek


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - FireMan - 2015-03-07

(2015-03-07, 12:39:51)tofik napisał(a): Pomysł jest jak najbardziej trafny z uwagi na rosnącą liczbę różnego rodzaju nieoficjalnych turniejów  a terminy są ciasne.. Myślę że   kalendarz mógł by wyglądać tak , uwzględniam też  planowane zawody  parowe  ( MPK ) :
Poniedziałek      Czwórmecz
Wtorek             Zawody Indywidualne  - Puchar Gry
Środa               Czwórmecz   -  MPK
Czwartek          IMSW
Piątek               Czwórmecz
Sobota   Zawody  indywidualne ,podwójna kolejka ligowa, termin rezerwowy dla meczy ligowych
Niedziela - Liga

jak dla mnie jest ok 


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - szuwarek - 2015-03-07

tofik,
to we wtorki byłyby 3 rzeczy - sparing, puchar gry i turniej indywidualny ? Jak dla mnie jest OK. Niech jeszcze inni się wypowiedzą w tym temacie.


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - Tofik - 2015-03-07

wciskając zawody indywidualne muszą gdzieś być te 3 rzeczy inaczej nie skombinujesz a starałem sie to tak zrobić żeby np czwórmecz czy Indywidualne nie były dzień po dniu . dając zawody indywidualne na czwartek to były by zawody indywidualne i IMSW. A nie widzę potrzeby przenoszenia zawodów oficjalnych aby nie zaburzać całego systemu


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - FireMan - 2015-03-07

(2015-03-07, 12:53:24)telkosr napisał(a): tofik,
to we wtorki byłyby 3 rzeczy - sparing, puchar gry i turniej indywidualny ? Jak dla mnie jest OK. Niech jeszcze inni się wypowiedzą w tym temacie.

we wtorek mogą być 3 rzeczy bo nie każdy jedzie lub jak już jedzie to może odpaść z pucharu gry tak więc jak dla mnie PG i spary mogą być jako jedno liczone


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - FireMan - 2015-03-07

jeszcze pozostaje pytanie od kiedy mogłyby być 3 czwórmecze i 2 ind. bo przez to że mamy 2 czw. straciłem jednego chętnego do turnieju a sam zapisałbym się też do LJ a nowy sezon już blisko


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - Tofik - 2015-03-07

Dokładnie już po 1 rundzie pucharu połowa nominowanych odpada więc to chyba właśnie jest najlepszym rozwiazaniem że tu mamy te 3 rozgrywki


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - Tofik - 2015-03-07

Napewno nie wcześniej jak od nowego sezonu . Tym bardziej ze ten sezon kończy się powoli i będą pilniejsze sprawy do przypilnowania przez Adm.Chyba że się myle i coś takiego można wprowadzić jak to się mówi od ręki


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - FireMan - 2015-03-07

(2015-03-07, 13:05:33)tofik napisał(a): Napewno nie wcześniej jak od nowego sezonu . Tym bardziej ze ten sezon kończy się powoli i będą  pilniejsze sprawy do przypilnowania przez Adm.

najważniejsze jest to żeby coś takiego wprowadzili w ciągu najbliższego sezonu


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - Tofik - 2015-03-07

A czwartek niech narazie będzie dla IMSW bo być może w niedalekiej przyszłości da się jeszcze wykombinować oficjalne zawody dla wyłącznie tylko juniorów w postaci ligi tym bardziej że menadżerowie skupili się w wiekszości na budowaniu składów w oparciu o swoich wychowanków. Więc grzechem by było gdyby coś takiego nie powstalo


RE: Czwórmecze 3 razy w tygodniu - ukppku - 2015-03-07

Nonoooo już dawno chyba nie było takiej zgodności przy jakiejkolwiek propozycji Uśmiech
Oczywiście popieram Oczko