Oficjalne forum gry Speedway-World
Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Sezon 15 - Dyskusja ogólna (/showthread.php?tid=5665)

Strony: 1 2


Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Parnas1101 - 2015-04-03

Witam wszystkich i zapraszam do dyskusji.
W tym sezonie mam zamiar powalczyć o awans do 4 ligi ale jak nie dam rady to się nie obrażę, awans narazie mam na ostatnim miejscu w moich planach. Bo w tym sezonie moim głównym planem jest rozbudowa stadionu i szkółki juniorskiej. Na razie mój stadion ma 7698 miejsc ,a 05.05 10500 miejsc. Szkółka juniorska ma dopiero 2 poziom ale liczę że w tym sezonie dam radę ulepszyć chociaż o jeden poziom. No i oczywiście wzbogacenie xD .
A jakie są wasze plany na ten sezon?


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-04-03

Mój cel to finał U-16 dla Eustachego Trippnera i U-19 dla Gerwina Fidorowicza i może coś ale nie licze na to w U-17 ze strony Marka Borysiewicza do tego awans do kolejnej rundy w Pucharze Juniorów , NMSWC i 1-16 w Dm5 ligi a w lidze regularnej po ostatnich wzmocnieniach a właściwie wymianie zawodników z rejestracji po 3 sezonach gry na lepszych licze na walke o m-ca 3-5 a może coś więcej
Poza tym rozbuduje stadion do 13000 lub 11000 z 8700 oraz wielki nacisk na szkółke z 1 poziomu na +/- 4-6


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Parnas1101 - 2015-04-05

5 ligowcy jak tam 2 kolejka sezonu? U mnie bardzo dobrze wyskoa wygrana u siebie z drużyną Huragan Tarnów 67:23 i w końcu 2 punkty trafiły na moje konto. Szkoda że przegrałem 1 kolejkę po zaciętym meczu na wyjeździe 46:44 z Unią Tarnów 2013. W trzeciej kolejce ŻKS SPARTA USTROŃ jedzie po zwycięstwo do Gniezna.
Zapraszam do udzielania się w tym wątku bo trzeba te forum rozkręcić


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - tomkey666 - 2015-04-08

Ja chce po 2 sezonach barazy awansować z pierwszego miejsca. Rozbudowa stadionu i szkółki ☺


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Hermes - 2015-04-08

Panas tutaj Uśmiech

plany takie jak zwykle czyli walka o 4 lige. Trzecie podejscie czyli ostatnie. Mam w grupie bardzo silna ekipe (http://www.speedway-world.pl/i,team-8937) ktora jesszcze punktu meczowego nie stracila. Niestety takie uroki 5 ligi.
Plany indywidualne ...brak. Stadion o pojemnosci 14 tys i nie planuje go rozbudowywac.
Szkólka poziom 3 bez pomyslu na dalsza rozbudowe.  


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Parnas1101 - 2015-04-08

Mówiłem że rezygnuję z sm-a i przerzucam się na sw xD
No widzę że na Pereza trafiłeś xD. No Perez tutaj nieźle szaleje Duży uśmiech
Życzę powodzenia w lidzę i zebyś dał radę awansować Duży uśmiech
A jam można wiedzieć jak się twoja drużyna nazywa ?


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Hermes - 2015-04-08

KS Skarpa Testament Toruń


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - taxi1981 - 2015-04-09

To będzie mój pierwszy pełny sezon w SW. W lidze kilka mocnych zespołów jak i takich z którymi jest szansa wygrać. Plany są takie żeby utrzymać się w lidze, wytrenować zawodników i sukcesywnie rozbudowywać stadion żeby lepiej zarabiać. No i porządek w składzie bo po początkowych błędach transferowych trochę kasy idzie na pensje. Powodzenia dla wszystkich graczy.


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-04-10

(2015-04-09, 14:51:23)taxi1981 napisał(a): To będzie mój pierwszy pełny sezon w SW. W lidze kilka mocnych zespołów jak i takich z którymi jest szansa wygrać. Plany są takie żeby utrzymać się w lidze, wytrenować zawodników i sukcesywnie rozbudowywać stadion żeby lepiej zarabiać. No i porządek w składzie bo po początkowych błędach transferowych trochę kasy idzie na pensje. Powodzenia dla wszystkich graczy.

Mam nadzieje że moi wielkimi błędami nie byli


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - taxi1981 - 2015-04-10

XXX46 nie. Po prostu przeszarżowałem z liczbą zawodników a teraz mam inny plan na drużynę.


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Adick - 2015-04-10

Moj pierwszy sezon w grze,stadion rozbudowuje tak aby na kazdy mecz u siebie budowa byla skonczona np po 500 miejsc aby juz czerpac profity z nich.
Kupiłem 5 doświadczonych zawodników ( powyzej 80 srednia,za 5 zł byli więc żal bylo nie brać ) nie mam lidera,kupiłem za to 15 juniorów większość z talentem 5 ( dwoje 16 latków) w cenie do tyś zł ,obecnie co dzień jeżdzą sparingi aby ich expować kosztem sprawności...
Na pewno 3 młodych zostawię bo dobrze rokują a resztę mam zamiar po sezonie odsprzedać z zyskiem Oczko
W szkółce mam mlodziana 12 lat,5 talentu i srednią 35 ,moze cos z niego będzie
PS jest coś takiego jak samopoczucie zawodnika?


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-04-11

Z tymi juniorami to trochę przesadziłeś jak chodzi o ilość


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Andrzej - 2015-04-11

a ja w tym sezonie chcę awansować do IV ligi ale już tym składem co mam i ogólny nacisk na szkolenie i nabijanie expa mlodzieży by w przyszlosci najlepsi zostali u mnie a ci słabsi na LT


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-04-11

A ja się mogę pochwalić dobrym 4 miejscem Eustachego Trippnera ( opłaciło mu się xp 1,5 nabić) w U-16
sam się zdziwiłem ale 9 pozycja dla Marka Borysiewicza ( spodziewałem się gorszego miejsca a do 8 traci tylko 1 sek) w U-17
Tu trochę się rozczarowałem Gerwinem Fidorowiczem który zajął 10 miejsce ale ma tylko 0,3 sek straty do 8  i to w U-19
Wasi juniorzy jak się spisali ?


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Adick - 2015-04-11

Ja przed zawodami byłem trochę optymistycznie nastawiony gdyż moja juniorka wygrała dwa sparingi z drugoligowcami ( tez juniorzy) 59-31 i 38-52.
Jednakże indywidualnie to najlepsze miejsce jakie zrobił mój junior to 11 chyba więc szału nima :o
Czy taka szeroka kadra się sprawdzi zobaczymy,sparingi jeżdzę tymi samymi zawodnikami aby ich expować natomiast reszta tylko trenuje aby skille zwiększać.
Tygodniówka na pensje to 70 k ale zawodnicy za udział w sparingach itd zarabiają na siebie( wiem gdyby ich było połowa mniej więcej kaski by zostało dla mnie),zobaczę po sezonie czy da się ich odsprzedać z zyskiem czy nie .