Oficjalne forum gry Speedway-World
Baraże - dochody za mecze - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Baraże - dochody za mecze (/showthread.php?tid=5728)

Strony: 1 2 3 4


RE: Baraże - dochody za mecze - szuwarek - 2016-06-29

Za moment będą kolejne baraże, ponownie pojawią się głosy nt. dochodów z baraży i zużywania się motocykli. Poprzednia dyskusja stanęła na niczym, czy nadal nie będziemy w tym temacie niczego robili ?


RE: Baraże - dochody za mecze - wojtas_gkm - 2016-06-29

Telkosr chyba czas się przyzwyczaić do braku reakcji.
Henrik pewnie sam niewiele może, a Stefik skupił się na SS


RE: Baraże - dochody za mecze - szuwarek - 2016-06-29

Prawda jest taka, że jak nie będziemy próbować to nie możemy na pewno liczyć na więcej. Próbujmy, może to w końcu jakiś skutek odniesie. Jeśli uzyskamy poparcie Henrika, jest spora szansa aby Stefik to ogarnął i zmienił.


RE: Baraże - dochody za mecze - wojtas_gkm - 2016-06-29

Po ostatnim sezonie mieliśmy tutaj dość burzliwą debatę, w której pewne rozwiązania padły i nic się nie zadziałało. Minął kolejny sezon, a my chyba tkwimy w martwym punkcie, bo reakcji nie było. Niestety gra stanęła w miejscu, nie rozwija się, wielu znanych nam graczy odeszło, a pewnie sprawa kolejnych pożegnań to tylko kwestia czasu. Marazm próbujemy tuszować organizowanymi przez kilku z nas turniejami dodatkowymi, ale tym wystarczająco gry nie ożywimy. Smutne to aczkolwiek ja przestałem wierzyć w pozytywne zmiany w SW.


RE: Baraże - dochody za mecze - ADM_Henrik - 2016-06-29

Stefik zgodził się aby dochody z meczy barażowych zostały zwiększone około 2 razy jak dotychczas było. Zostało to właśnie wprowadzone.
Tylko pamiętajcie że kasa za baraże jest dzielona na pół dla gospodarzy jak i dla drużyny gości.


RE: Baraże - dochody za mecze - Marek79 - 2016-06-30

(2016-06-29, 20:46:46)wojtas_gkm napisał(a): Po ostatnim sezonie mieliśmy tutaj dość burzliwą debatę, w której pewne rozwiązania padły i nic się nie zadziałało. Minął kolejny sezon, a my chyba tkwimy w martwym punkcie, bo reakcji nie było. Niestety gra stanęła w miejscu, nie rozwija się, wielu znanych nam graczy odeszło, a pewnie sprawa kolejnych pożegnań to tylko kwestia czasu. Marazm próbujemy tuszować organizowanymi przez kilku z nas turniejami dodatkowymi, ale tym wystarczająco gry nie ożywimy. Smutne to aczkolwiek ja przestałem wierzyć w pozytywne zmiany w SW.

No i ktoś Cię chyba lekko zaskoczył co?
Szykują się poważne zmianyUśmiech


RE: Baraże - dochody za mecze - misiek_kssg - 2016-07-01

(2016-06-29, 21:37:16)Henrik napisał(a): Stefik zgodził się aby dochody z meczy barażowych zostały zwiększone około 2 razy jak dotychczas było. Zostało to właśnie wprowadzone.
Tylko pamiętajcie że kasa za baraże jest dzielona na pół dla gospodarzy jak i dla drużyny gości.

No i dobrze, bo baraże, to ja obchodzę jak urodziny, ''co roku'' (czyt. sezon) Duży uśmiech


RE: Baraże - dochody za mecze - Mr. Zuma - 2018-07-27

wprowadzone

//zamykam