Oficjalne forum gry Speedway-World
KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! (/showthread.php?tid=5772)

Strony: 1 2 3


KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - holender260 - 2015-09-02

Drodzy gracze, jak sami co nie którzy zauważyli są wśród nas gracze cwaniaki którzy jak im się chce to wystawiają skład na mecz ligowy a raz nie, choć są dostępni na 30 minut przed meczem ,dlatego mam taką propozycję  żeby za pierwszy i drugi nie wystawiony skład kara po 150 tyś. a za trzeci nie wystawiony skład 300 tyś. ,może to da do myślenia co nie którym graczom którzy się w ten sposób zachowują.PISZCIE CO O TYM MYŚLICIE .


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - FireMan - 2015-09-02

Jestem za karaniem ale mam takie propozycje :

Wersja 1
Kara za brak składu na ligę wynosi teraz 100 tys
Te karę podnieść do 200 Max 300 tys czyli 2 lub 3 razy więcej niz obecnie
Nie są to pieniądze jakieś wielkie ale solidnie mogą cwaniakom portfel przetrzebic
Lub wersja posrednia czyli 250 tys co jest chyba najlepsze

Kara za brak składu na czwormecz wynosi 50 tys . Wydaje sie to wystarczająca kara ale z racji ze organizuje turnieje w formie czwormeczy to widze jak gracze w ch.. grają z organizatorami co jest mocno denerwujace dlatego proponuje kare 100 lub 125 tys zeby solidnie ukarac graczy ktorzy nie wspolpracuja

Kara za sparingi wynosi 25 tys . Na ogol wszyscy wystawiaja ale nie zawsze wiec proponuje podniesc do 35 tys

Wersja 2 - mysle ze lepsza
Liga - teraz kara 100 tys , kare zwiekszamy do 250 tys a jezeli druzyna ktora skladu nie wystawila jest gospodarzem meczu zostanie pozbawiona minimum 50-65 % przychodow
Te same zasady dla czwormeczy i sparingow
Wieksza kara a do tego pozbawienie minimum 50% przychodow jesli sie bylo gospodarzem a jak gosciem to tylko kara

Co wy na te 2 wersje ?


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - FireMan - 2015-09-02

A pozbawienie polowy przychodow dlatego ze dla wielu kara 100 tys to grosze wiec nawet nie wystawiajac skladu zarobi sie minimum 6 cyfową kwotę


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - yarro81 - 2015-09-03

Ja tez jestem za tym pomyslem,no i jeszcze jeden mam pomysl by kase za brak skladu przelewac na konto druzyny przeciwnej ktora wystawila sklad bo to dla mnie nie sa mecze tylko treningi


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Niszczycielski - 2015-09-03

ja was nie rozumiem. ja bym się cieszył gdyby przeciwnik nie wystawił skladu jadąc ze mna za darmo oddaje mi zwycięstwo i oczywiście punkt bonusowy. według mnie kary które są teraz są prawidłowe, nie trzeba nic powiększać.


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - FireMan - 2015-09-03

Odpowiedz na post yarro :
Tez o tym myslalem ale az tak dobrze to w tym kraju nie ma Uśmiech

Odpowiedz na post Niszczycielski :
Ja jestem glownie za karami wiekszymi za czwormecze bo tu juz wiele druzyn przegina pale
A to ze wygrywamy mecz do 0 daje nam potem problem finansowy bo zawodnik ma wyzsza srednia przes co chce wiecej kasy przy kontrakcie

Pisalem bez polskich znakow


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - 20rafi02 - 2015-09-03

Moim zdaniem kary powinny być wyższe ale nie tak żeby kilkoma meczami doprowadzić do bankructwa(podkreślmy ze czasami nie ma czasu na gre)


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - FireMan - 2015-09-03

Fakt mozna nie mieć czasu na grę ale mozna w 5 minut wystawić skład na wszystkie rozgrywki do przodu
A bankrutem sie nie da byc ja to wiem bo jestem na SW od 14 miesięcy i przez 12 miałem stan konta -900 tys wiec da sie żyć Uśmiech

Te czasy juz za mną na szczęście i teraz to juz tylko zielony kolorek Oczko


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Mariusz70 - 2015-09-06

Na początek witam Wszystkich, czyżby moja gazetka wywołała tę dyskusję ?, ale nie o to chodzi - Niszczycielski pamiętaj, że sam wynik nie jest ważny dla Ciebie ale całej tabeli np. :

OSTATNIA KOLEJKA
jedziesz mecz z "popierdułką" lider tabeli ty walczysz o utrzymanie i przegrywasz
"Badziejewo" wicelider oddaje mecz "Lapsusom" będących na 9 miejscu z równą ilością punktów jak Twoja drużyna - zgarniają dwa punkty, Ty zero, i... oni zostają a Ty lecisz do niższej ligi

w takim przypadku przecież już przed tą kolejką z kalkulowałeś że pomimo wszystko się utrzymasz, czeka cię baraż co prawda ale szanse większe a tu TAKA NIESPODZIANKA

i o to właśnie chodzi, a nie o mecz bezpośrednio zainteresowanych, są zespoły twardo walczące o utrzymanie i takie które się ślizgają.


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - holender260 - 2015-09-06

Po dzisiejszych meczach ligowych jestem jeszcze bardziej za podniesieniem kary dla drużyn które nie wystawiają składu a po meczu lub w trakcie meczu są dostępne .


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - steel_rider - 2015-09-06

moim zdaniem ten pomysl to totalna bzdura . sam nie wystawilem skladu wielokrotnie , ale nie dlatego ,ze nie chcialem ale dlatego , ze nie moglem sie zalogowac z powodow prywatnych tzw. RL.
Nie wyobrazam sobie byc ukaranym a cos , czego nie zrobilem z premedytacja , a ty wszystkich wrzucasz do jednego wora.
Przez tak idiotyczne pomysly liczba graczy spadla w ciagu ostatnich 2 lat z grubo powyzej 1k w pewnym momencie do nieco ponad 500 - zastanow sie nastepnym razem zanim wpadniesz na pomysl , ktory zamiast karac 'winnych' bedzie w wiekszosci krzywdzil reszte graczy i odsuwal ich od gry.


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Mariusz70 - 2015-09-06

no wybacz ale jest siedem dni na wystawienie składu, czekając na ostatnią chwilę sam sie wystawiasz na cios

liczba graczy to nie kwestia kar ale atrakcyjności gry, mało możliwości graficznych (kolorystyka kombinezonów, grafika maszyn w boksie, grafika stadionu) no i mecz rozgrywany w formie tekstowej a nie graficznej, to wpływa na atrakcyjność gry a nie wysokość kary


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - FireMan - 2015-09-06

Skład mozna nawet i na ostatnia kolejkę wystawić czyli z 2-3 miesiące na przód
Ja jestem przede wszystkim za większymi karami za czw i spary bo tutaj sa turnieje i tutaj jest cyrk a nie poważna rywalizacja


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Mariusz70 - 2015-09-06

bo widzicie, właściwie kary nic nie dadzą, chyba bardziej powinien być wprowadzony parametr niepoważności managera taki pasek by każdy widział czy dany gracz to poważna firma czy tylko jakiś pogrywacz, no i ta wartość powinna wpływać na wysokość stawek od sponsora


RE: KARA ZA NIE WYSTAWIENIE SKŁADU !!! - Turbina - 2015-09-06

Walić ostro karami bo to jest śmiech na sali co ludzie wyprawiaja