Oficjalne forum gry Speedway-World
biegi nominowane - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: biegi nominowane (/showthread.php?tid=5776)



biegi nominowane - Niszczycielski - 2015-09-20

wydaje mi sie ze lepiej bybylo gdyby gracz sam wystawial sklad biegow nominowanych poniewaz czasami nie chce zeby jechal w biegu nominowany najlepszy zawodnik mojej druzyny a musi pojechac bo go nie moge zmienic. a z tego co wiem to mozesz takiego zawodnika wogole nie wprowadzac do biegow nominowanych, nie startowalby ani w biegu 14 i 15. Wtedy w biegu ostatni czyli 15 pojedzie zawodnik z 2 miejsca w druzynie i 3 miejsca a w biegu 14 z miejsca 4 i 5.
Co o tym sadzicie z ustawianie samemu sklad biegow nominowanych. Oczywiscie kogo nie ma to bedzie automatycznie.


RE: biegi nominowane - Marek79 - 2015-09-20

Byłoby fajnieUśmiech


RE: biegi nominowane - Niszczycielski - 2015-09-25

chcialbym zeby to weszlo bo czasami mnie to irytuje ze mecz i tak wygrany a dziadek zabierze bieg juniorow ktory moze sie rozwinac


RE: biegi nominowane - jurasm23 - 2016-07-10

Tak kolega ma racje akurat dzisiaj w barażu mój najlepszy zawodnik doznał kontuzji przed bigami nominowanymi a został wystawony do biegu 15 i tylko mlodziezowiec mogl jechać z a nigo i spadlem z ligi. proponuje na biegi nominowane ustalić 1 minute na ustalenie składu przez gracza a jeśli tego nie obi to system niech ustali podrawiam


RE: biegi nominowane - Misiek81 - 2017-02-16

z prośbą do GMArek na ile możliwe jest by to menadzer decydował o składzie nominowanych 14i 15 a nie komputer ! z tego prostego przykładu mecz na styku 4 liderów zrobiło po np.8 pkt i to ja chciałbym decydować kto jedzie w 14 a kto w 15 a nie komputer losowo pomylenie z poplątaniem to tak jakby przykładowo najlepsza para pojechała w 14 a średniaki w 15 jakbyś narzucił trenerowi w realu taki pomysł to by cię wyśmiał i myśle że nie jestem jedynymmenadzerem który ma takie odczucia i którego nerwica brała w takich meczach o ile w 14 coś zmienisz o tyle w 15 tylko juniorami .


RE: biegi nominowane - Marek79 - 2017-02-16

Jest taka możliwość zastępując zawodnika w 14 biegu zawodnikiem z biegu 15 (zmiana nominowana), po odświeżeniu zmienia się skład tych biegów. No tylko muszą mieć taką samą ilość zdobytych punktów tak jak pisałeś.

Więc nie rozumiem gdzie widzisz problem?


RE: biegi nominowane - Petecki - 2017-02-16

problem jest w jak masz lidera w 15 a chcesz w nim posłać 2 i 3 zawodnika punktowo, teraz możesz go zastąpić tylko juniorem


RE: biegi nominowane - GM_Arek - 2017-02-16

bo biegi nominowane z założenia posyłają do 15 dwóch najlepszych zawodników z drużyn - z reala wymóg marketingowy. Ot regulamin który został przeniesiony do SW.
Jeśli zawodnicy mają tę samą liczbę pkt nie ma problemu z wyborem danego zawodnika do danego biegu.

Nawet nie ma problemu (jeśli mamy łatwy mecz) ze zmianą lidera na juniora - wystarczy go przecież mieć pod nr 8/16 Uśmiech

I zgadzam się, że proponowana przez was zmiana miałaby ogromne możliwości, nie tylko treningowe, ale i taktyczne - na wywrócenie meczu do góry nogami. Jednakże w tej propozycji najpierw musiałby się wypowiedzieć GM_Kuba, a dopiero za tym poszłaby ankieta.

Ja sam tej decyzji się nie podejmę w tym wypadku.


RE: biegi nominowane - wojtas_gkm - 2017-02-17

Nie ruszajmy biegów nominowanych.W 15 jadą najlepsi i tyle. Dopiero co była wprowadzana nowa tabela biegowa, by zbliżyć do realnego żużla, a tu nagle rewolucję w nominowanych propnujecie. Ja to bym poszedł w druga stronę i jeszcze usunął rezerwowych, by całkowicie układ z prawdziwej ligi zrobić.


RE: biegi nominowane - Niszczycielski - 2017-02-17

nie wiem czy pamiętacie czy nie, był taki mecz w 1 lidze w Krakowie gdzie przed biegami nominowanymi dostał kontuzji Trojanowski bodajże z 10 punktami, gdzie się okazało że miał najwięcej z całej drużyny a co zrobił trener wogóle go nie wystawił do biegów nominowanych, a teoretycznie powinien w 15 biegu pojechać.


RE: biegi nominowane - kamykov - 2017-02-17

Nie róbcie sobie jaj. Ta tabela biegowa jest rewelacyjna (no może nie licząć juniorów) i daje duże możliwości taktyczne. Jak ktoś nie chce by najlepszy gracz jechał w 15 biegu to wsadzamy go pod 8/16 i robimy co chcemy.

Czasem wydaje mi się że niektóre propozycje są rzucene by je tylko rzucić.


RE: biegi nominowane - Marek79 - 2017-02-17

Ja bym też nic nie zmieniał, uważam że teraz jest lepiej niż było wcześniej.