Oficjalne forum gry Speedway-World
Przyjezdni kibice - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Przyjezdni kibice (/showthread.php?tid=583)

Strony: 1 2 3


Przyjezdni kibice - becik - 2011-10-30

Można byłby zrobić takie coś na stadionie jak klatki dla przyjezdnych kibiców. I byłaby to gwarancja, że na pewno przyjedzie np:500 osób w zależności ile km muszą pokonać np: z Gdańska do Rzeszowa przyjeżdżałoby 300 kibiców na derby komplet czyli cała klatka oczywiście jeżeli zrobimy taką klatkę. Co Wy na to ?


RE: Przyjezdni kibice - kamykov - 2011-10-30

Klatka ??? a co ty masz ZOO na stadionie??? Jak już to sektor dla przyjezdnych


RE: Przyjezdni kibice - Teves - 2011-10-30

Wszyscy wiemy o co chodzi...ale nie wiem czy to dobry pomysłJęzyk Jakby nikt nie przyjechał to mógłbyś sobie pomyśleć że cię nie kochają i mógłbyś zrezygnować z gry, więc sądzę że to może być zagrożenie dla Ciebie.


RE: Przyjezdni kibice - becik - 2011-10-30

Niektórym to trzeba wszystko szczegółowo opisać bo skrótami się nie da. Nie wiesz co to klatka ? nie spotkałeś się z takim wyrazem ?
Napisałem, że zawsze ktoś przyjedzie tylko z zależności od kilometrów


RE: Przyjezdni kibice - specjal2009 - 2011-10-30

Klatka Uśmiech Kamyk dobrze napisal sektor dla gosci rpzyjezdnych. Pomysl dobry. Mozna by bylo wprowadzic w rozbudowie stadionu miejsca dla gosci (stojace i siedziace) jakoms ograniczona ilosc do tego wprowadzic osobne ceny za bilety dla gosci.


RE: Przyjezdni kibice - Zdunek - 2011-10-30

no pomysł jak dla mnie ciekawy.urozmaica grę i kase z tego tez mamy i ceny dla przyjezdnych tez w gore... do dopracowania ale pomysł mi się podoba


RE: Przyjezdni kibice - pietrek - 2011-10-30

mysle, ze niemozliwe jest wykonanie tego dla poszczegolnych miast, ew. tylko dla wojewodztw.
pomysl jak dla mnie ok, ale trzeba by ustalic jakis % z istniejacych juz stadionow, ktore bylyby sektorami gosci


RE: Przyjezdni kibice - specjal2009 - 2011-10-30

pietrek po co wydzielac miejsca dla gosci skoro mozna zbudowac takie miejsca dla gosci. Proponuje by wplyw na ilosc przyjezdnych kibicow mialy odleglosci pomiedzu miastami i pozycje w tabeli zainteresowanych druyzyn


RE: Przyjezdni kibice - Piter4 - 2011-10-30

Myślę, że byłoby to przydatne dla nowych graczy. Mogliby na tym zarobić dodatkowe pieniądze. Poza tym byłoby to taką nową rzeczą w grze. Uśmiech


RE: Przyjezdni kibice - Lukyy - 2011-10-30

Zawsze to jakieś urozmaicenie, jestem na tak Uśmiech


RE: Przyjezdni kibice - becik - 2011-10-30

I jak włączamy transmisje meczu mogłoby pisać ile kibiców przyjechało z danego klubu


RE: Przyjezdni kibice - kubackm - 2011-12-28

no i co dalej?ktoś robi coś w tym temacie?


RE: Przyjezdni kibice - becik - 2011-12-28

Już sporo czasu minęło a tu nadal nic.


RE: Przyjezdni kibice - kubackm - 2011-12-28

stefik,obudz sieOczko


RE: Przyjezdni kibice - ukppku - 2011-12-28

Spokojnie... skoro nikt tu nic nie pisze to albo propozycja została zaakceptowana i jej wprowadzenie zostanie rozważone w odpowiednim terminie (o czym każdy zostanie poinformowany), albo wydaje się być ona zbędna, zbyt skomplikowana czy też kosmetyczna....

W każdym razie może poczekać, a w pierwszej kolejności wprowadzane będą priorytetowe, te najważniejsze których wprowadzenie może znacznie wpłynąć na rozwój i atrakcyjność gry.... Uśmiech