Oficjalne forum gry Speedway-World
Spadek XP - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Spadek XP (/showthread.php?tid=5841)

Strony: 1 2 3


Spadek XP - ADM_Henrik - 2015-12-17

Krótko i zwięźle chodzi o to że XP można zdobywać bez ograniczeń i to premiuje zawodników starszych dlatego może warto wprowadzić żeby zawodnikom od 28 lat spadały nie tylko skille ale również i XP.


RE: Spadek XP - Marek79 - 2015-12-17

Uważam że jest to super pomysł!
Do wprowadzenia natychmiast Duży uśmiech


RE: Spadek XP - Prosper - 2015-12-17

Jestem za !
Pomysł dobry Wprowadzi do gry w końcu jakąś strategie !


RE: Spadek XP - FireMan - 2015-12-18

Ja jestem na nie bo ktos sobie moze kilka sezonow pracować zeby miec fajnego zawodnika a tutaj nagle mu xp zacznie spadać
Tez spadek xp nie ma za wiele wspólnego z realem
W koncu nie da się stracić doświadczenia

Jak możesz to napisz Henrik jakich rzędów miałyby byc te spadki
Wtedy moze mnie to przekona

Na sb zaproponowales tez opcje Max xp
To niby jest jakis sposób ale co będzie jesli wszyscy bedą miec xp 150 i srednia 100
Wtedy to bedzie loteria


RE: Spadek XP - dybi - 2015-12-18

bardzo dobry pomysł. Jestem ZA


RE: Spadek XP - wojtas_gkm - 2015-12-18

Owszem dobry pomysł, ale pod warunkiem, że spadki będą dotyczyły zawodników 30+
Moim zdaniem 28 to zdecydowanie zbyt szybko


RE: Spadek XP - Turbina - 2015-12-18

Dokładnie zgadzam się z Wojtasem 28 lat to za szybko


RE: Spadek XP - Niszczycielski - 2015-12-18

jestem za.


RE: Spadek XP - Niszczycielski - 2015-12-18

ja proponowałem jeszcze żeby w meczu startowali każdy junior po 3 razy programowo. czy jest szansa że to też będzie wprowadzone ?


RE: Spadek XP - sylta88 - 2015-12-18

Jestem ZA!


RE: Spadek XP - Asteck666 - 2015-12-18

Bardzo dobry pomysł, zaczyna sie robić nuda, ze wystarczy kupić emerytów aby wygrać ligę.
Niekoniecznie 28 lat to zła granica, przecież te spadki nie byłyby lawinowe i przy odrobinie szczęscia możnaby zanotować spadek dopiero po 30-ce.
Zachwalali wszyscy Tevesa, jak awansował do E-ligi i zdobył mistrzostwo, a ja uważam ze żadnej taktyki tam nie było, kupil 5 emerytów i to wystarczyło.
Ja sam od kilku dobrych sezonów czerpię o wiele większą przyjemnosć z zawodów nieoficjalnych, juniorskich, tam jest wiele większe pole do popisu.


RE: Spadek XP - szuwarek - 2015-12-18

Pomysł dobry, zmieniłbym jedynie pułap wiekowy, od którego zaczynają się spadki. Moim zdaniem 29 lub 30 lat, rzecz do dyskusji oraz poziom o jaki losowo będą się spadki generowały. Teraz nie pamiętam ale jeśli będą spadki XP to może wprowadzić możliwość uzyskania XP na obozach ?


RE: Spadek XP - kropek81 - 2015-12-25

witam byłbym za spadkiem xp ale od 30-31 lat ponieważ zawodnik w wieku 28 lat to tak naprawde dopiero sie rozkreca Oczko nawet spadek skili w tym wieku mnie drazni ! Spadek skila powinien byc od 30 lat i głównie powinna spadac siła i kondycja a potem pokoleji jak leci ale to tylko moja refleksja ;p


RE: Spadek XP - Vinyll - 2015-12-26

To kwestia tego jak budujesz drużynę , spadek skili jest ok i spadek xp też powinien być - bo to najgorsza pllaga , że dziadki tak żądzą


RE: Spadek XP - ADM_Henrik - 2015-12-26

Widzę że zgadzamy się co to jednego że XP również powinno spadać teraz ustalmy od jakiego wieku zawodnika i na jakiej zasadzie to by miało się odbywać.
Jaki zakres miałby być w przypadku spadku przy XP ?
Czekam na Wasze opinie.