Oficjalne forum gry Speedway-World
Spadek XP - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Spadek XP (/showthread.php?tid=5841)

Strony: 1 2 3


RE: Spadek XP - specjal2009 - 2016-07-17

(2016-07-05, 23:08:22)Squall1 napisał(a): Pomimo że, waham się czy kontynuować w grze kolejny sezon  - uważam, że dobrze jest zmniejszyć jeszcze bardziej znaczenie xp [lepsze to niż spadek - bo jak człowiek (żużlowiec) może zapomnieć jak się jeździ] - jeśli to przejdzie to jak ktoś chce to niech nabija do 200 zaczynając od egzaminu jak zdąży Język lub po prostu zostawić tak jak jest i ustawić "finalną" sztywną granicę (100) i koniec - niech rozwijają się pozostali "młodzi" zawodnicy . To zapewni może większy udział w zawodach juniorskich na forum . Kondycja powinna mieć większy wpływ tak jak np. siła lub prowadzenie   ----> i to zaczynając od razu od wyjścia ze szkółki (zawodnik "bez dobrej" kondycji po okrążeniach np. dwóch "zapowietrza się" i traci na dystansie ...)  , aż do osiągnięcia "wieku" spadkowego - w którym spadałaby szybciej , bo obecnie "nic nie znaczy" (poza dodatkiem do śr.skilli)  i trenuje się ją przeważnie na końcu.  Tak dla urozmaicenia tego - co się obecnie dzieje. Pozdro.

To nawet nie wiedziałem że kondycja ma takie małe znaczenie w grze.
Przecież taki zawodnik ktory nie ma dobrej kondycji nie bedzie w stanie dobrze prowadzić motocykla. Co z tego że ma siłe, prowadzenie i technike nabita na maksa jak nie jest wytrzymały i po dwich biegach jest wykończony kondycyjnie, brakuje mu sił zeby wsiaść na motocykl.

Zawodnicy ze słabą kondycją powinni co bieg osiągać gorsze czasy.

Co do xp to nie powinno spadać tylko mieć mniejsze znaczenie względem wieku.
Ogólnie to zgadzam się z tym co napisał Squall1


RE: Spadek XP - Vinyll - 2016-07-17

Dziś 1 mecz sezonu i pomimo że cały skład seniorski ma śr. skilli 100 to i tak dostałem w dupę - bo przeciwnik ma dziadków po 30 lat i mają więcej xp to jest naprawdę z dupy i powoli odechciewa mi się grać budowałem drużynę na młodych zawodnikach , ale jak widać tu liczy się tylko xp bo inaczej nic nie znaczysz .
Jak się nic nie zmieni ta gra kieruje się ku upadkowi jak dla mnie .
Pozdrawiam
Vinyll
PS; Był kiedyś pomysł żeby dziady pełniły jakąś funkcję w klubie np trenera , może rozbudować o fizjo , mechanika itd wtedy duże xp mogło by się przekładać na jakość trenowania i nie było by wyprzedaży dziadów z dużym xp co nie krzywiło by wyników


RE: Spadek XP - Roko - 2016-07-17

Vinyll - popieram w 100%, od dawna się wałkuje ale bez rezultatu, to doskonały przykład na nie zadowolenie z gry, mam to samo. Rozumiem że starszy zawodnik z większym doświadczeniem ma > prawdopodobieństwo że wygra z mniej doświadczonym ale niech to nie będzie regułą w tej grze, bo niby dlaczego taki 25 latek skoro jest talentem i ma śr. skilly 100 ma nie wygrać ze starszym?????
specjal2009 - też ma racje w 100%, doświadczenie swoja drogą ale to trenowane sille powinny decydować przede wszystkim o wyniku zawodnika a nie jego doświadczenie Oczko
a Squall1- to tak jakby moje własne myśli napisane, musimy o tym ciągle pisać to może w końcu ktoś coś z tym zrobi
pozdro Oczko
[Obrazek: 2351.jpg]


RE: Spadek XP - dybi - 2016-07-17

Jestem z wami panowie chociaż u mnie w składzie jest trochę emerytów


RE: Spadek XP - Kukuczka - 2016-07-18

To może i ja coś zaproponuje Uśmiech

Po co zmniejszać i kombinować z xp, może lepiej po prostu wydłużyć skile do 150- 200 do trenowania ? Starsi gracze zapewne pamietają jak ciekawe były mecze bo nie wiadomo było kto co trenuje i wtedy skile maja znaczenie kto co trenuje a nie wszyscy mają średnią po 100 i nie wiadomo tak naprawdę co decyduje o wygranym biegu.
Dziekuję za uwagę tyle z mojej strony.Pozdrawiam


RE: Spadek XP - Vinyll - 2016-07-18

Zgadzam się z Kukuczką


RE: Spadek XP - Kukuczka - 2016-07-19

Czasami najprostsze rozwiązania wydawają się najlepsze Uśmiech

Jeszcze by się problem z dziadami sam załatwił bo skile by dziadką spadały a młodsi by ich gonili ale to by się też musiała dyrekcja wypowiedzieć co o tym sądzi.


RE: Spadek XP - Mr. Zuma - 2018-07-27

Nowy silnik gry zwiększa znaczenie skilli, xp itp.

//zamykam