Oficjalne forum gry Speedway-World
Nowa rozpiska biegowa - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Nowa rozpiska biegowa (/showthread.php?tid=5950)

Strony: 1 2


Nowa rozpiska biegowa - Mr. Zuma - 2016-07-12

Jako iż w zakładce "Aktualny Postęp Prac" przy punkcie - Zmiana tabelki biegowej, widnieje dopisek "decyzja nt formy jeszcze nie zapadła", chciałbym tu zaproponować wersję rozpiski, którą już wcześniej proponowałem i przez lud została chyba przyjęta pozytywnie Duży uśmiech

1. Bieg juniorski jest gonitwą numer 2
2. Juniorzy jadą po 3 biegi 
3. No i to o czym jest mówione od dawien dawna, czyli upragnione biegi nominowane, w których to manager (jeśli jest online) wybiera pary do 14 i 15 biegu
@Niszczycielski tutaj przedstawił tą propozycję więc nie ma co się nad nią tu rozwodzić -> http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=5776

Speedway World jest managerem żużlowym więc upodobnijmy się do tego sportu najbardziej jak możemy Oczko


RE: Nowa rozpiska biegowa - taxi1981 - 2016-07-12

No i gitary. Mnie się podoba. Oby tylko udało się to ogarnąć przed startem sezonu i będzie super.


RE: Nowa rozpiska biegowa - GM_Kuba - 2016-07-12

Jak najbardziej tylko trzeba bedzie na nowo porobic iposprawdzac warunki zmian. Byla jeszcze propozycja seniora pod nr 8


RE: Nowa rozpiska biegowa - Niszczycielski - 2016-07-12

ooo to też było by dobre z tym seniorem pod 8.


RE: Nowa rozpiska biegowa - Marek79 - 2016-07-12

Kiedyś była taka tabela biegowa w której bieg juniorski był biegiem nr.7
Juniorzy według tej tabeli mieli po obowiązkowe trzy starty.

Ta rozpiska biegowa była moim zdaniem najlepsza ze wszystkich!


RE: Nowa rozpiska biegowa - taxi1981 - 2016-07-12

Jeden tak nowy manager ma rozpiskę gdzie juniorzy jadą po 3 starty. Może można ich jakoś podpytać-może pomogą.


RE: Nowa rozpiska biegowa - Turbina - 2016-07-12

Fajna sprawa xd nawet pod nr 8 senior .


RE: Nowa rozpiska biegowa - wojtas_gkm - 2016-07-12

Ja jestem za tym, by rozpiska odpowiadała prawdziwym rozgrywkom ligowym w PL, więc bieg juniorów jako drugi, każdy junior po 3 biegi i żadnych seniorów na rezerwie.


RE: Nowa rozpiska biegowa - ADM_Henrik - 2016-07-12

A co to ma za znaczenie czy bieg juniorów będzie drugi czy może nawet 10 nie ma znaczenia. Jak nie będzie seniora pod 8 to trzeba zrezygnować wtedy z zawodnika pod numer 8 i 16 bo nie może być tak że będzie to junior bo on może wtedy zastępować zawodników z pod 6 i 7 oraz 14 i 15 a ci by nie mieli po trzech startów a jak będzie senior to problem sam się rozwiąże bo on może zastępować tylko seniorów a do tego jest jakaś możliwość taktycznych ustawień w meczach.


RE: Nowa rozpiska biegowa - Mr. Zuma - 2016-07-12

A to też prawda jest :x


RE: Nowa rozpiska biegowa - Jaskolki - 2016-07-14

Popieram pomysł seniora pod 8 i 16. Mecze będą ciekawsze i nie będą kończyły się po 4 biegach. Gorzej będą mieli Ci którzy na meczu nie będą ale premiujmy obecnych. W tej chwili nie było wielkiego pola popisu ze zmianami - nie wiele wprowadzaly i przy wyrównanych meczach manager nie wiele mógł zrobić. Seniorzy jako rezerwowi spowodują że manager dynamicznie będzie musiał reagować na to co się dzieje w meczu i na ruchy przeciwnika.


RE: Nowa rozpiska biegowa - Marek79 - 2016-07-14

Raczej i tak nie wiele ten rezerwowy senior wniesie bo przecież praktycznie każdy wystawia najlepszą piątkę zawodników a juniora nie będzie mógł zmienić. Nie bardzo rozumiem jakie w takiej sytuacji 'pole do popisu'...?


RE: Nowa rozpiska biegowa - Sebek0116 - 2016-07-14

Ja jestem za i nie zgadzam się z przedmówcą. Jako manager uważam, że jest jakieś pole manewru takim seniorem.


RE: Nowa rozpiska biegowa - Mariusz70 - 2016-08-03

A to ciekawe z tym seniorem nr 8, i tu Mareczku nie zgodzę się z Tobą że wystawiamy najsilniejszą piątkę seniorów, ja już sporo meczy przegrałem gdy silni liderzy par byli ustawiani ze słabymi juniorami, a wyrównany przebieg meczu stawiał mnie w pozycji przegranej w biegu 15 bowiem wcześniej nie było możliwości na "taktyczną" senior z nr 8 może być asem w rękawie.

Inna sprawa, że dobre zespoły są nie do objechania, bo brakuje elementu "niespodzianki" typu juniorek przywozi Mistrza Świata i to jest największy problem gry Oczko reszta to tylko dodatki, pamiętacie sztywną tabelę biegów lat 80 ? tam było można wystawić 4 seniorów i musiało być dwóch juniorów ( obowiązkowo każdy po 3 starty) , fakt że rezerwa (7,8 - 15,16) tam można było wstawić nawet dwóch seniorów jednak nie mogli jechać za młodego.

Jeszcze jedna sprawa, SM to gra, moim zdaniem nie musi w ogóle przypominać naszej rodzimej ligi. Uśmiech

Ale to wszystko co napisałem to tylko moje zdanie Panie i Panowie Duży uśmiech


RE: Nowa rozpiska biegowa - Marek79 - 2016-08-03

Chyba 'SW' przyjacielu (?) Duży uśmiech