Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2016-12-27

Wy umiecie czytac? Bo widze, ze nie - gdzie ja napisalem ze to byc tylko i wylacznie dla wychowankow? Pisalem wyraznie zeby wprowadzic wymog 2-3 wychowankow w skladzie co by bardziej uwiarygodnilo turniej, pokazalo potencjal graczy i ich mozliwosci. Kupowanie gotowych mocnych zawodnikow w celu zgarniecia pelnej poli sprawia, ze czuje sie oszukany - ale tego nie zrozumiecie bo jak widze, kolega koledze krzywdy nie zrobi. Zaraz uslysze, ze jak mi sie nie podoba ...... Nie wymagajcie w zyciu zeby w stosunku do Was ktos byl uczciwy -pojdziesz po studiach po prace a tam bedzie ktos po podstawowce ale ze znajomosciami. Wymagajmy od siebie a nie klepmy po plecach ludzi co nie potafia myslec a tylko kombinowac jak tu oszukac innych bo przeciez w regulaminie nie ma takiego zapisu. Moze sie czepiam - chrzanic ten konkurs inawet gre, ale jak widze na kazdym kroku uklady, znajomosci, takie tepe podejscie to noz w kieszenie mi sie otwiera....


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-27

Weź sie człowieku ogarnij .
Bo tobie sie cos nie podoba to mam jakies wymogi wprowadzac , jeżeli wprowadziłbym ten wymóg to w elidze występowalyby drużyny chyba już z 2 ligi .
Tak wprowadze ci ten limit , a pomyślałes o graczach co zaczęli 1-2 lata temu ?
Czy tylko o swojej sprawiedliwości i nie byciu oszukanym .
Mi tez sie takie rzeczy nie podobają , ale popatrz choc raz człowieku na statystyki , które są na wcześniejszych stronach tam wyraźnie masz pokazane kto ilu ma wychowanków i ile oni jeżdżą .
Bo ty sie czujesz pokrzywdzony to wprowadze wymóg blokując tym samym możliwość jazdy w elidze prawdopodobnie nowemu mistrzowi 1 ligi i innym drużynom . Popatrz na ogol nie na swoją sytuacje tylko.
Jestem w stanie isc na ustępstwa , ale nie znoszę robienia czegos pod siebie .

Oczywiscie wprowadzenie wymogu podniesie prestiż turnieju w ten sposob , że liczba graczy spadnie w nim o spory procent .

Czy w tym turnieju może być kur.. chociaz jeden sezon gdzie nie musze nikogo ochrzaniac?

A tak nawiązując tylko do twojego problemu , to remis z 1 kolejki ci nie przeszkadzał , a gdybys tak przegrał inne mecze to tez co porażkę robiłbys aferę .
A w lidze SW jakos jeździsz seniorami kupionymi i tutaj już nie czujesz sie oszukany .

I nie wyjeżdżaj mi z jakimiś znajomościami bo to mowiac wprost ma nic do tego .
Co komus ze znajomosci ze mna , czy z Tomaszem skoro traktujemy wszystkich na równi i każdego możemy tak samo ukarac za zlamanie regulaminu .


I jeszcze jedno :
W Speedway World funkcjonują 4 duże turnieje juniorskie z czego 2 w formie sparingow , 2 w formie czwormeczy (indywidualnych nie wliczam w to )
I w żadnym z nich nie ma takiego wymogu o ilości wychowanków i nigdy pewnie nie będzie .
Z tego co sie orientuje to nawet w realnym zuzlu nie ma wymogu posiadania wychowanka


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2016-12-27

1. Zle sie orientujesz jesli chodzi o zuzel
2. Juz spiesze Cie poinformowac co dzieje ie w twoim turnieju - uwaga -w ekstralidze tylko dwie druzyny maja po dwoch wychowankow -ups ale wtopa nie?


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-27

Jak taki jestes wielce pokrzywdzony to idź człowieku załóż sobie swoj własny turniej , rób te regulaminy , dbaj o wszystko itd i wtedy pogadamy o organizacji bo wydaje mi się , że twoje pojęcie o tym jest nikłe .
Stworzyliśmy z Tomaszem fajny turniej , ale oczywiscie problemy zawsze musza byc .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - holender260 - 2016-12-27

Co za gość


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-27

Zapomniałeś o jeszcze jednej rzeczy
W tym turnieju są spadki i awanse , oraz w całej grze starzenie wiec i liczba wychowanków sie zmienia
Rozejrzyj sie wokół , a nie wokół własnych 4 liter Uśmiech


A moge sie źle orientowac w przepisach żużlowych , ale ja ten sport tylko lubię i czasem oglądam , a trenuje inny sport i tam przepisy znam o one bardziej mnie interesują .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-27

A ilu mają juniorów w ekstralidze w każdym meczu? Zdarza się by ktoś wystawiał seniorów w składzie? Ja wiem czy ktoś jedzie juniorami czy nie i w tej edycji jak narazie jest 100% juniorów w ekstralidze i 2 lidze czerwonej. Czy to jest turniej dla wychowanków czy dla juniorów?
Ja mam 2 juniorów jak narazie i wg ciebie nie mógłbym jeździć. A czy nie czułeś się oszukanym gdy dwa razy ze mną wygrałeś bo w końcu jechałem tylko 2 juniorami ze szkółki.
Przegrywać trzeba umieć.
Są następne mecze w których można wygrać wszystko więc po co ta cała afera!!


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2016-12-27

CZekalem na to.... nawet pisalem o tym. Tak stworzyslicie fajny turniej -szacun za to i wasza prace. Ale jesli uwazasz ze jest bez bledow i nie wymaga udoskonalenia to uwierz mi -umrze szybciej niz powstal. Akurat wiem cos o tym Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2016-12-27

A pewnego typa wypisujacego .. ''co za gosc'' prosilbym o nie zabieranie glosu bo mam dziwne wrazenie ze Twoja mama lepiej by ci ta druzyne poprowdzila i wypowiadal sie o wiele bardziej elokwentnie.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-27

Turniej cały czas się rozwija. Jak czytałeś to wiesz jak to było na początku, a jak nie to zachęcam do lektury. Czy turniej umrze to zadecydujemy my jako organizatorzy i przed wszystkim uczestnicy naszego turnieju.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2016-12-27

(2016-12-27, 21:49:43)Mario Mad Max napisał(a): A pewnego typa wypisujacego .. ''co za gosc'' prosilbym o nie zabieranie glosu bo mam dziwne wrazenie ze Twoja mama lepiej by ci ta druzyne poprowdzila i wypowiadal sie o wiele bardziej elokwentnie.

Proszę nie obrażać ludzi.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-27

Mario nie ma niczego doskonałego na tym swiecie .
Może oddam ci na jakis czas ster turnieju i chętnie zobaczę jak ty prowadzisz ten turniej .

Kazdy umie gadać , ale jak przychodzi co do czego to sobie nie radzi.
My jakos jako organizatorzy sukcesów wielkich nie mamy , a możemy tak sobie system turnieju ulozyc aby wygrywać tylko po co skoro to nie fair i głupie zreszta tez .
Tomasz jest w elidze od poczatku i jest mocnym średniakiem z przebłyskami medalowymi , ja juz od dawna cieniasem ligowym bez wiekszej walki o cokolwiek .
Szczerość to podstawa


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - holender260 - 2016-12-27

zabronisz mi się wypowiadać każdy się może wypowiedzieć i każdy może grać ale też trzeba umieć się pogodzić z porażką a nie pisać co mi ślina na język przyniesie


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2016-12-27

Mario takimi klotniami to tylko nam nowych graczy odstraszasz od turnieju
Zacytuję ci tu słowa pewnej osoby , które były mądre

Wszelkie klotnie na turnieju niczego dobrego do elj nie wnoszą wręcz przeciwnie jak ktos poczyta to die zastanowi czy się zapisywać.



Mądre słowa , nie będe mówił kto je powiedział (sorry że użyłem )


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - holender260 - 2016-12-27

Mądre słowa a jak komuś to wszystko przeszkadza to niech nie gra w ten turniej tylko niech się stworzy swój .