Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2017-01-11

Sidney68 lubie Cie i szanuje - znamy sie juz od dawna (zmagania ligowe) niech tak pozostanie, ale skoro wypominasz cos to moze poczytaj zanim cos napiszesz by nie bylo to jak z regulaminem, komentowac to wszyscy a malo kto czytal ......taka smutna konkluzja, ale w jednym masz racje to tylko gra...a tyle emocji Uśmiech

Przeczytaj o co chodzilo a potem komentuj bo na tem moment wazelina jedzie na kilometr....


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2017-01-11

(2017-01-11, 20:47:23)Mario Mad Max napisał(a): Sidney68 lubie Cie i szanuje - znamy sie juz od dawna (zmagania ligowe) niech tak pozostanie, ale skoro wypominasz cos to moze poczytaj zanim cos napiszesz by nie bylo to jak z regulaminem, komentowac to wszyscy a malo kto czytal ......taka smutna konkluzja, ale w jednym masz racje to tylko gra...a tyle emocji Uśmiech

Przeczytaj o co chodzilo a potem komentuj bo na tem moment wazelina jedzie na kilometr....

Piszesz non stop, że ci się regulamin nie podoba. A co tak dokładnie w tym regulaminie ci nie pasuje?? BO o juniorach wypuszczonych z własnej szkółki już wiemy.
A co do wazeliny to nie wiem jak innym ale mi tu "nie wali". Po prostu Sidney68 lubi tego rodzaju rozgrywki i co w tym złego?? W końcu to zabawa Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2017-01-11

Przytocz mi drogi moderatorze gdzie pisalem ze mi sie regulamin nie podoba? Zaznaczylem KIEDYS ze jest tak sformulowany, ze kazdy moze sprzedac seniorow kosztem ligii a kupic za to gotowych juniorow by wygrac caly turniej. To tak w telegraficznym skrocie dla wszystkich co to nie czytaja o co komus chodzi a lubia sie wypowiadac bez sensu Panie Tomaszu.....


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - holender260 - 2017-01-11

A ty tylko jedno i to samo jak ci się coś nie podoba to sobie też sprzedaj tych twojich dziadków i trzymaj juniorów i jedz sobie juniorami a niepier..l tu wciąż tego same bo aż się wymiotować chce .

Tutaj lekka prowokacja była przez co Mario wyłapał bana, 20% przez tydzień Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2017-01-11

Jak cały czas piszesz że ci regulamin nie pasuje to co mogą inni myśleć?? Ja czytam wszystko co jest pisane i wiem o co chodzi. Nie masz nic sensownego do napisania tylko bredzisz że ktoś kupuje juniorów. A ty jak zaczynałeś to odrazu miałeś swoich wychowanków?? To że masz szkółkę na maxa nie znaczy że inni w ciągu kilku sezonów wskoczą na maxa. Już to pisałem ale nie wiem czy pamiętasz. Tobie można maglować w kółko cały czas to samo co większość wie ale i tak będziesz upierał się przy swoim. Takie jest życie że nie masz wszystkiego co chcesz.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Mario - 2017-01-11

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia....

rzygajacy holender - zadowolony bo moze w ten ciekawy sposob doslownie dymac kazdego ktory bedzie chcial brac udzial w tym turnieju i pomysli, kurde mam szkolke dam rade wygrac a tu dupa, no chyba ze oleje lige i kupie sobie samych wymaksowanych juniorow, a propo Panie rzygajacy - w biedronce sa wyprzedaze...lec szybko

moderator - choc domysla sie ze sie myli, musi brnac dalej bo broni swojego

ja - bo liczylem ze majac mocnych swojakow dam rade zwienczyc sezon efektowna wygrana, lipa - trudno, jak ktos mi napisal -zrob sobie swoj turniej


reasumujac : jeden sie porzygal, drugi sie obrazil a trzeci sie wkurwil, coz nobody's perfect.....

Troszke grzeczniej kolego, narazie 3 dni odpoczynku, pozniej kary beda ostrzejsze Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2017-01-11

(2017-01-11, 21:28:07)Mario Mad Max napisał(a): Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia....

rzygajacy holender - zadowolony bo moze w ten ciekawy sposob doslownie dymac kazdego ktory bedzie chcial brac udzial w tym turnieju i pomysli, kurde mam szkolke dam rade wygrac a tu dupa, no chyba ze oleje lige i kupie sobie samych wymaksowanych juniorow, a propo Panie rzygajacy - w biedronce sa wyprzedaze...lec szybko

moderator - choc domysla sie ze sie myli, musi brnac dalej bo broni swojego

ja - bo liczylem ze majac mocnych swojakow dam rade zwienczyc sezon efektowna wygrana, lipa - trudno, jak ktos mi napisal -zrob sobie swoj turniej


reasumujac : jeden sie porzygal, drugi sie obrazil a trzeci sie wkurwil, coz nobody's perfect.....

Tylko obrażasz, ubliżasz i wymyślasz. Szkoda słów. Nie potrafisz przyjąć tej porażki z rundy zasadniczej i dalej brniesz. Myślałem że liczy się dla ciebie zabawa i rozwój juniorów, ale widać że lubisz tylko zamieszanie wprowadzać. Załóż sobie swój turniej i wygrywaj wszystko. My założyliśmy turniej dla wszystkich chętnych i wygrywa kto jest lepszy w danej edycji. Tyle na ten temat.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Arkadiusz - 2017-01-13

Witam.chcialbym jeszcze raz podziekowac wszystkim( no prawie wszystkim) ze wspólne ściganie na torach elj oraz za zaufanie jakim mnie obdarzyliście glosujac na mnie i wybierając na jednego z organizatorów finalow indywidualnych w elj.
Poniewaz jestem juz poza turniejem z różnych względów wiec rezygnuje z organizacji zawodów z 7.02.
Informuje wczesniej żeby nie bylo niespodzianki i pretensji organizatorów turnieju.pozdrawiam.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - Sidney68 - 2017-01-17

Kilka dni tu nie zaglądałem no i proszę ! Mnie też się dostało Smutny Nie będę komentował !
Mario po prostu zapomniał jakim managerem jest SW ! Prowadzi się klub i jeździ w lidze ! I tylko to jest najważniejsze ! A wszystkie inne turnieje to dobrowolny dodatek i nikt nikogo nie zmusza do jazdy tam. Tylko skończony idiota wyprzedawałby seniorów i kupował dobrych juniorów aby wygrać ELJ ! Dla mnie liczy się tylko liga a tu jadę rekreacyjnie ! Gadka o turnieju i XP też była nie na miejscu. U mnie jest 7 juniorków i 2 razy tygodniowo wszyscy jadą spara. Pilnuję tylko sprawności żeby nie spadła poniżej 100 Uśmiech Nie patrzę na XP ! Każdy junior ma przejechać 10+ biegów i to wszystko. A Mario podszedł do tego tak jakby za ELJ miał dostać prawdziwy złoty puchar. No i został pokrzywdzony ! Wręcz oszukany. Nie wiem o co chodzi i tu mu przyznam rację. I na tym można zakończyć temat.
A organizatorzy powinni wprowadzić klauzulę o zapoznaniu się i przestrzeganiu Regulaminu !
Każdy niezadowolony po akceptacji Regulaminu powinien być wyrzucany na ryj z ELJ i nie byłoby takiej mowy-trawy jak teraz. Mnie już znudziły te kilometry postów o niczym. Mnie jak się turniej nie podoba to w nim nie jadę. To takie proste. Dalej lubię Maria choć próbował mnie obrazić. Kilka wspólnych meczy mamy za sobą i to nas łączy !


RE: 1 edycja Indywidualnych Mistrzostw ELJ - Arkadiusz - 2017-01-17

(2017-01-17, 21:30:36)XXX46 napisał(a): Rezerwowy jedzie w jego miejsce
Jesli DeBoos ma w planach ,,bojkot ,, turnieju to mozna cały czas dawać miejsce rezerwowym

Czy to jednorazowa sytuacja czy nie to tego nie wiem , wazne żeby jechali wszyscy
Czy pojedzie on czy rezerwowy to żadna roznica

Skoro jak pisałem nie jestem juz w turnieju elj jak sobie sam tego zyczyles to normalne ze juz deboss nie jedzie.po co slowo bojkot? Ciężko przyjac to do wiadomości? Jaki dajesz przykład w swoim turnieju? Sami szukacie zaczepki np dlowrm bojkot w tym przypadku a potem się dziwicie ze ja czy inni wchodzą z wami w dyskusje.chyba ze to wasz plan żeby bylo o was glosno? Jesli tak to udalo się wam bo macie najwięcej uczestników.gratulacje.


RE: 1 edycja Indywidualnych Mistrzostw ELJ - Arkadiusz - 2017-01-17

Mysle ze to również nie jest na ten watek tylko na rozmowy i trzeba to przenieść..
I oczywiście czekam na odp bo pewno bedzie bo masz w zwyczaju miec ostatnie slowo.


RE: 1 edycja Indywidualnych Mistrzostw ELJ - FireMan - 2017-01-17

Człowieku rozumiemy że wycofałes sie z turnieju , ale pragnę zauważyć że twoj zawodnik zakwalifikował sie do finału , wiec oczywistą rzeczą jest że traktujemy go nadal jako uczestnika .
Wycofałes sie z 5 edycji , ale jeszcze trwa 4 edycja w której startowałeś wiec twój zawodnik powinien jechac dalej , nie chcesz aby jechał okey , pojedzie w jego miejsce rezerwowy, wazne żeby ktos xp zdobył .


Co do słów żeby było o nas głośno -nie potrzebujemy rozgłosu , pracujemy nad turniejem tak jak wszyscy inni , chciałbym zauważyć że dyskusje i odejścia z turnieju to były ze strony twoich znajomych , jakos nikt inny sie nie wdawał w dyskusje .

Co do słowa zaczepka to nie używaj go bo mam fajny dowod jak sam zaczynasz kłótnie , a potem publicznie starasz sie mi dowalić .
Jednak to jest mały problem .


Zareagowałem pisząc o twoim zawodniku jako organizator , ale widac że tobie to bez różnicy .

A jaki ty dajesz przykład ? - co chwila albo sie kogos czepiasz zaczynając od poprawienia daty na rożnego rodzaju typu rozgrywkach, po dziwaczne propozycje w stylu relacja live dla managerów , którą nie wiedziec jak
Mamy zrealizować , po czym obrażasz sie jak dziecko .
Dziekuje za to że byłeś jedna z osob dzieki ktorej nie odeszlem
Z tej gry , ale czasem mam mysli czy było warto zostawać , aby dostawać za swoj poświęcony czas na tej grze jakies docinki czy niemile słowa
.
Proponuje skończyć miedzy nami te wojnę i niech kazdy idzie w swoja droge i nie przeszkadza sobie nawzajem .


Ps - co do ostatnie słowo , skoro używasz w swoim
Poście zdań pytających w moim kierunku to raczej oczywiste że odpisze , tak mnie nauczono


RE: 1 edycja Indywidualnych Mistrzostw ELJ - Arkadiusz - 2017-01-17

Relacja live? Pierwsze słyszę.jak masz dowody to przedstaw.
Posłuchaj uważnie chlopie .wiem ze to nikogo nie interesuje ale obecnie jestem w szpitalu z poważnie chorym dzieckiem i teraz Malo tu wchodzę a hak wejde chciałbym miec tez tu spokój.
I nie prowokuj mnie różnymi tekstami bo jestem przez ten szpital tak naladowany ze nie chciałbym wdawać sie w żadne dyskusje bo napisze cos czego moge zalowac.pozdrawiam.


RE: 1 edycja Indywidualnych Mistrzostw ELJ - FireMan - 2017-01-17

Rozumiem twoja sytuacje dlatego tez wyszedłem
Z propozycja skończenia tej wojny i pseudo znajomosci (raczej obaj tak
Uważamy )
Relacja live to był pomysł z tamtej edycji wiec ci tego
Nie przytoczę bo nie ma archiwum rozmow oczywiscie , bo na SW nawet tego wprowadzić nie moga śladem SpS .
Jesli sie na to zgadzasz nie odpisuj bo nie ma po co .


RE: 1 edycja Indywidualnych Mistrzostw ELJ - Arkadiusz - 2017-01-17

Co do turnieju gdzie chodzi o daty to chyba nie Twój turniej i problem wiec nie wiem po co o tum piszesz zwłaszcza ze z wojtasem mamy wszystko wyjaśnione.