Oficjalne forum gry Speedway-World
Elite League Juniorów - rozmowy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Elite League Juniorów (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=64)
+--- Wątek: Elite League Juniorów - rozmowy (/showthread.php?tid=5951)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2017-07-10

Uczestnicy ELJ sezon 1-5

[Obrazek: d1889d7d7887f66b.jpg]

[Obrazek: 591bd7c08a60b5b2.jpg]

[Obrazek: bdc9c69de67fb541.jpg]

[Obrazek: b91ed41bdd7b702e.jpg]


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2017-09-07

Sky Conference

[Obrazek: d1af79c133ff8d5a.jpg]

[Obrazek: 4528fa2a24a3fa10.jpg]



RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2017-09-07

Hell Conference

[Obrazek: c86d9c6e155c8199.jpg]


[Obrazek: 15f789a590f76999.jpg]




RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2018-09-27

Wątek od bardzo dawna nie był używany, wiec pora trochę go ożywić, w końcu to już ostatnia edycja naszego turnieju będzie więc zapraszam do rozmowy w tym wątku.

Zacznę pierwszy, moim celem na ostatnią edycję jest walka o najlepszą czwórkę, jest to realne, zbudowałem ciekawy skład, choć jako, że siła ma największe znaczenie z tego co widzę po sparingach to może być z tym celem różnie.
Jednak na pożegnanie pasuje zrobić jakiś wynik.
Wstępnie wśród faworytów 10 edycji widzę obrońce tytułu tomasza (Styk), ale także mocne powinny być kluby z Grudziądza, czyli GKM 1979 i Wisła.
Nie można też zapominać o Polonii Osielsko, KS Wieliczce czy też Werewolves SG.
Jednak tak naprawdę wszystko pokażą pierwsze mecze i to grono może się zmienić lub powiększyć.

Wszystko jest realne, grupy są w miarę wyrównane, zasady niezmienione, chociaż miałem pomysł jednej ligi i 30 meczy bez żadnych play off.
Jednakże zdecydowaliśmy się nie kombinować za bardzo.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - jacekpulo - 2018-09-27

Dla Werewolves SG celem tradycyjnie będzie awans do najlepszej 4 i walka o medale, myślę że po wzmocnieniu którego dokonałem dzisiaj jest to cel realny choć wiadomo, że potencjał innych drużyn będzie można ocenić dopiero po rozegraniu kilku kolejek.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2018-09-27

Moim celem będzie zachowanie twarzy Uśmiech po przejściach na seniorkę dwie moje torpedy odpadają i nici z podium Oczko


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - kropek81 - 2018-09-29

Dla mojej druzyny z Radlina liczyc sie bedzie dobra zabawa Uśmiech sklad juniorski bez doswiadczenia ale licze ze w co nie ktorych meczach zrobia niespodzianke Uśmiech


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2018-10-12

Pierwszy tydzień w ELJ już za nami.
W Sky Conference pierwszy tydzień przebiegał pod znakiem pogromów, szególnie w 1 kolejce.
Łatwe wygrane odniosły zespoły GSE Tarnów, Wisły Grudziądz, Werewolves SG i ŻKS Speedway Team Rybnik.

W drugiej kolejce doszło do meczu na szczycie Sky Conference.
Na przeciw siebie stanęły zespoły Wisły i Werewolves.
Mecz długo był na styku jednak stopniowo Wisła odskakiwała i zbudowała bezpieczną przewagę, którą dowiozła do końca.

Po 2 kolejkach na czele tabeli znajdują się GSE i Wisła, które mają komplet 4 pkt, mocne będą także zespoły z Rybnika i ekipa jackapulo, które zgromadziły po 2 pkt, ale Rybniczanie uczynili to jadąc tylko 1 mecz.
1946 Speedway i NZŻ wydają się być zespołami, które będą walczyć o 5 miejsce, ale kto wie może zaskoczą.
Tabele zamykają w tej chwili zespoły Całe Życie, GKM Stockholm oraz Grupa Azoty Huragan Tarnów.


W Hell Conferencje swoją dominacje pokazuje kolejny sezon z rzędu Styk, który sezon rozpoczął tak jak zakończył poprzedni, czyli mocnym akcentem.
Styk odniósł dwa zwycięstwa i jest drugi w tabeli, gdyż lepszym bilansem małych punktów wyprzedza go GKM 1979.
Tylko te dwa zespoły mają na koncie 2 wygrane w 2 meczach.
Pierwszy tydzień w ELJ i po jednej wygranej na koncie Polonii Osielsko, Drapieżników i ŻKS Radlin.

Tabele zamykają KS Wieliczka, Willy oraz Kosmopolita.
Z wymienionej trójki Wieliczka zrobiła najlepsze wrażenie, ulegając nieznacznie Polonii oraz Stykowi.

Z ciekawych spotkań na pewno można wymienić mecz 1 kolejki Wieliczka - Polonia zakończony wygraną gości 44-46 i w zasadzie każdy z trzech meczów 2 kolejki, gdyż drużyna przegrywająca zdobywała najmniej 40 pkt.

To tyle z mojej strony, czekam na wasze opinie


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2018-10-12

Co do Sky Conference Wisła trzyma poziom po raz kolejny, natomiast dla mnie GSE jest zaskoczeniem (widać polityka transferowa wypaliła).
Co do Hell Conferencje jak dla mnie GKM 1979 zdecydowany lider tej grupy. Ja jade swoje, ale patrząc na wyniki łatwo nie mam.
Po 2 kolejkach widać "na oko" kto będzie walczył o mistrza, ale wystarczy jeden bądź dwa transfery i tabela może się odwrócić.
W tym sezonie będzie kilka fajnych meczów, które mogą różnie wyjść. Po rundzie zasadniczej będziemy wiedzieć jak to wygląda.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - becia - 2018-12-06

Jadac samymi wychowankami udalo mi sie awansowac do najlepszej 8 co uwazam za sukces szkoda , ze dopiero w ostatniej edycji


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2018-12-11

Ja w 9 osiągnąłem to co chciałem, a w tej powalczę o obronę tytułu ale łatwo nie będzie. Po zakończeniu turnieju wystawiam wszystkich na sprzedaż więc zapraszam chętnych do zakupów zawodników.
Co do statystyk zostaną umieszczone na koniec sezonu w raz z wystawieniem na sprzedaż drużyny.


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - holender260 - 2018-12-17

Turniej zbliża się ku końcowi więc chciał bym podziękować Tomaszowi i graczowi FireMan za tak porządnie prowadzony turniej w którym wszystkie tabelki były prowadzone na czas nie trzeba było czekać z opóźnieniem jak to w nie których turniejach jest, ale cóż wszystko co dobre szybko się kończy.Ja osobiście życzę wam samych sukcesów w życiu prywatnym i może kiedyś tu jeszcze zawitacie i stworzycie ELJ 11.Podrawiam wszystkich graczy i życzę wam Zdrowych i Wesołych Świąt .


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - FireMan - 2018-12-17

(2018-12-17, 11:08:15)holender260 napisał(a): Turniej zbliża się ku końcowi więc chciał bym podziękować Tomaszowi i graczowi  FireMan za tak porządnie prowadzony turniej w którym wszystkie tabelki były prowadzone na czas nie trzeba było czekać z opóźnieniem jak to w nie których turniejach jest, ale cóż  wszystko co dobre szybko się kończy.Ja osobiście życzę wam samych sukcesów w życiu prywatnym i może kiedyś tu jeszcze zawitacie i stworzycie ELJ 11.Podrawiam wszystkich graczy i życzę wam Zdrowych i Wesołych Świąt .

Dziekujemy za pozytywną opinie dotyczącą ELJ, turniej ten powstal z przypadku tak naprawde, ale z kazdym sezonem staralismy sie jak najbardziej go wypromowac, nie tyle co reklamą co solidną pracą przy nim, wszystko co w turnieju jest to nasza ciezka praca i efekt  kilkadziesiat rozmow, które dotyczyly regulaminów, systemów rozgrywek i wielu innych elementów.
Jesteśmy dumni z tego co udalo sie osiągnac, z tego jak wielkie kluby u nas zagoscily w turnieju, co pokazuje jaką range miało ELJ, jednakze jestesmy zadowoleni z udzialu wszystkich zespolów na przestrzeni tych 10 edycji.

Dziekujemy że byliscie razem z nami i pomagaliscie tworzyć ELJ.


Ps : na te chwile nie planujemy powrotu do gry i 11 edycji turnieju, choc kto wie moze kiedys będzie reaktywacja lecz jesli nastąpi to nie prędko.

Ps 2 : Wielkie podziękowania dla tomasza, który tak naprawdę był najważniejszą postacią turnieju i bez którego nie udało by sie nam osiągnąc tego co osiągnelismy.
Dziekuje za ELJ i za fajną znajomość Uśmiech
Ogień (ja) i woda (tomasz) twórcy ELJ


RE: Elite League Juniorów - rozmowy - tomasz - 2018-12-17

(2018-12-17, 11:08:15)holender260 napisał(a): Turniej zbliża się ku końcowi więc chciał bym podziękować Tomaszowi i graczowi  FireMan za tak porządnie prowadzony turniej w którym wszystkie tabelki były prowadzone na czas nie trzeba było czekać z opóźnieniem jak to w nie których turniejach jest, ale cóż  wszystko co dobre szybko się kończy.Ja osobiście życzę wam samych sukcesów w życiu prywatnym i może kiedyś tu jeszcze zawitacie i stworzycie ELJ 11.Podrawiam wszystkich graczy i życzę wam Zdrowych i Wesołych Świąt .

Holender ty też byłeś ważnym ogniwem tego turniejuUśmiech robiłeś nam reklamę i przyciągałeś nowych graczy za co Ci dziękujemyUśmiech

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i fajną zabawę. Jedne co mnie trzymało w tej grze to ten turniej, który wnosił ożywienie bo liga dawno już leżała. Tutaj każdy mógł powalczyć o wygraną i jak widać zwycięzcy się zmieniali Uśmiech

Tak jak FireMan nie zarzekam się że jeszcze tutaj nie zagoszczę, ale na dziś dzień odchodzę zadowolony gdyż poznałem fajnych ludzi, którzy stworzyli razem z nami ten turniejUśmiech