Oficjalne forum gry Speedway-World
GP 4/5 II Sezon - komentarze - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: GP 4/5 II Sezon - komentarze (/showthread.php?tid=5983)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-01

Dzięki. Gratulacje dla wszystkich za ciekawe zawody. Język


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-04

Mamy problem, gdyż 7Shem7 z SC Uckfield został wyrzucony z SW za przekręty. Proponuję w takim wypadku, aby w kolejnych, jeszcze niezorganizowanych turniejach 4 miejsca tego klubu zajęli rezerwowi pozostałych drużyn.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-04

Dzięki za info ! Dopiero teraz to sprawdzilem a wie ktoś może co on porobil ?


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-04

Wałki transferowe. Duży uśmiech Trochę szczegółów jest w temacie Konta rodzinne i zgłaszanie transferów.

Zawodnicy SC Uckfield z pozostałych turniejów zostaną wykluczeni, jednak proponuję, aby ich dorobek pozostawić w klasyfikacjach indywidualnej oraz drużynowej.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-05

Zapomnieliśmy o limicie 4 zawodników z jednego klubu... Więc rezerwowi sobie nie pojeżdżą jako zmiany za wykluczonych, będziemy rywalizować w 12stu.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - Sidney68 - 2016-09-05

A ja po prostu nie kupiłem nowych silników po lidze i rywale mają darmowe pkt. Jechałem na zajechanych motorkach i cała tajemnica ! Powodzenia Uśmiech


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-05

wprowadzimy rezerwowych a do punktacji bede liczył najlepsza 4 z ekipy Uśmiech


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-05

wprowadziłem zmiany na liscie startowej prosze zapraszac zawodników według tej listy + BlackHunter może wystawic jjeszcze 1 zawodnika Uśmiech No i mimo wiatru w oczy jedziemy dalej Uśmiech))


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-05

No ale w jaki sposób mamy wystawiać po 5-6 zawodników na jeden turniej? Trzeba do końca jeździć po 12stu.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-05

Przepraszam za zamieszanie mój pomocnik wyjaśnił sprawe i wrócił do gry !!! Więc jedziemy po staremu Uśmiech


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-05

Troche zamieszania było ale myślę że teraz już będzie do końca oki Uśmiech Przepraszam


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-06

No nie wiem, wypadałoby, aby Twój pomocnik wyjaśnił tę sprawę rywalom.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-07

No co jest? Shem dziwnym trafem od kilku dni milczy, a ja (i inni pewnie też) nie zamierzam jeździć w turnieju z oszustem.

Blokada transferowa na 3 miesiące jednak o czymś świadczy. Czekamy na wyjaśnienia.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - 7Shem7 - 2016-09-08

(2016-09-07, 19:46:45)BlackHunter napisał(a): No co jest? Shem dziwnym trafem od kilku dni milczy, a ja (i inni pewnie też) nie zamierzam jeździć w turnieju z oszustem.

Blokada transferowa na 3 miesiące jednak o czymś świadczy. Czekamy na wyjaśnienia.

Nie widze potrzeby sie Tobie tlumaczyc, a jezeli nie chcesz zebym jezdzil w turnieju to nie ma sprawy, daj znac to zrezygnuje i temat zamkniety.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-08

Kpisz sobie? Współzawodniczący z twoim klubem mają prawo wiedzieć o twoich oszustwach.

@kropek81, więc może Ty wytłumaczysz swojego, ekhm... pomocnika? Swoją drogą oszust pomagający w organizacji turnieju to już szczyt wszystkiego. O fakcie, że nadal ów manager jest moderatorem nie wspomnę. Może zbyt surowo oceniam sytuację, ale to dlatego, że nie znam jej dokładnie, a Shem został jednak ukarany więc powinien ją wyjaśnić, aby nie było niedomówień.