Oficjalne forum gry Speedway-World
GP 4/5 II Sezon - komentarze - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: GP 4/5 II Sezon - komentarze (/showthread.php?tid=5983)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-11

Speedway Demons się nie wycofuje, jednak na rundy, których będzie organizatorem, nie będzie zapraszać zawodników SC Uckfield.

Nie zrezygnujemy z medalu dla Fenniga lub Ostachowskiego z powodu oszusta. Jednak to nasz ostatni start w tym turnieju.

PS. @kropek81 - nie dziw się, że jest małe zainteresowanie GP lig, gdyż chyba jako jedyny turniej nie oferuje ona nagród.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-12

To nie jest jedyny turniej bez nagród ! Zresztą w zeszłym sezonie były nagrody i frekfencja była taka sama ! Aby wyluzowac sytuacje zawieszam zawodników SC Uckfield do końca GP.
Ps. BlackHunter bez urazy nie traktuje tego jako atak na ciebie ale może ty byś zorganizował jakiś turniej i pokazał wszystkim jak to się robi Oczko w zeszłym sezonie miałem pod sobą 4 turnieje w tym 3 po to by ta gra nie była nudna ;p


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-12

Organizowałem dość popularny Turniej na Speedmanii, więc znam temat. Planuję zorganizować go również w SW, jednak myślę nad oryginalną formułą, która przyciągnęłaby pewne grono managerów. Język

No więc sytuacja wyluzowana, jedziemy dalej.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-12

Życzę powodzenia bo w tej grze większość graczy interesuje tylko i wyłącznie liga jak juz tu pisalem w zeszłym sezonie wyslalem zaproszenia do wszystkich graczy bez wyjątku a były to turnieje z nagrodami i wyszła cienizna Smutny jedyny turniej który szanuje od bardzo dawna to liga juniorów każdy pilnuje terminów i solidna organizacja Oczko


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - Sidney68 - 2016-09-15

BlackHunter...albo zapraszasz wszystkich albo nikogo ! Równie dobrze ja mógłbym Twoich raiderów zapomnieć zaprosić ale tego nie zrobię bo mnie walą takie przepychanki słowne. Nie potraficie turnieju dojechać do końca tylko bawicie się jak 3-latki w piaskownicy.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-17

@Sidney68 - widzę, że lubisz rywalizować z oszustami. OK, tylko nie narzucaj tego innym. I racz zauważyć, że SC Uckfield zostało wykluczone, więc skoro "walą" Cię słowne przepychanki, to się już nie przepychaj.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - Sidney68 - 2016-09-18

W porządku...po temacie Smutny


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - Wiktorus2301 - 2016-09-18

informuje wszystkich że wycofuje ostatecznie swoich zawodników z tego turnieju ponieważ niebawi mnie uczestnictwo w turnieju którym jest klika oszustów (organizatorzy i/lub współorganizatorzy)


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-19

Oszustów znajdź sobie wśród kolegów z piaskownicy ! Nie dam się obrażać byle komu ! Nikt za toba ani twoimi zawodnikami płakać nie będzie !!!


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - Sidney68 - 2016-09-19

No to zostały tylko 2 ekipy Uśmiech Zapraszam rezerwowych jak się da Uśmiech


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-20

Ty sobie Sidney robisz jaja na całej linii. Piszesz, że zostały dwie ekipy, a nadal zapraszasz oszustów z SC Uckfield mimo, że zostali wykluczeni!

@kropek81, żądam powtórzenia dzisiejszej rundy w regulaminowym składzie, gdyż dzisiejsza odbyła się nielegalnie.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-20

Turniej był chyba wczesniej założony przed wykluczeniem Uckfield ? Zawodnikom SC Uckfield nie zaliczyłem pkt z tego turnieju ( jest to widoczne w tabeli ktora juz zrobiłem ) ale można ja powtorzyc ! Tylko pytanie czy warto ?


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-20

Nie był założony przed wykluczeniem, pojawił się bodajże 3 dni przed terminem. Ja długo czekałem z akceptacją zaproszeń, gdyż podejrzewałem, że Sidney68 zaprosi zawodników SC Uckfield. Długo tego nie robił, więc wreszcie akceptowałem. Patrzę dzisiaj, a oni jednak są... A Sidney68 miał jeszcze czelność napisać wczoraj, że zostało nas dwóch... CZY TY ROZUMIESZ, AUSTRALIJCZYKU, ŻE ZAWODNIKÓW UCKFIELD JUŻ NIE MA? Zakpił sobie z nas, więc nie dziw się, kropek81, że się zdenerwowałem. Podtrzymuję wniosek o ponowne rozegranie rundy, w dodatku bez zawodników Sidney68.


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - kropek81 - 2016-09-20

dobrze dołoze 1 turniej wiecej pojedzie w 8 przed chwila sprawdzałem ten turniej pod wzgledem zdobytych pkt to tylko w 6 biegu zawodnik Czenszak wygrał z twoim zawodnikiem a tak zawodnicy z Uckfieldu nikomu nie odebrali pkt


RE: GP 4/5 II Sezon - komentarze - BlackHunter - 2016-09-20

Chodzi też o sam fakt udziału w turnieju oszusta. Sidney68 zna sytuację, a mimo to ich zaprosił. Pewnie 7Shem7 to jego znajomek od przekrętów.



-----------------------------------------
BlackHunter twoje ostatnie zdanie to jest już przesada 
Nie masz żadnych dowodów , prosiłbym abyście uspokoili się troche 


Edit - XXX46