Oficjalne forum gry Speedway-World
Czas na zmiany #5 - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Czas na zmiany #5 (/showthread.php?tid=6018)

Strony: 1 2


Czas na zmiany #5 - BlackHunter - 2016-09-29

Cz. IV zmian/dodatków
(spokojnie, już niewiele części pozostało Duży uśmiech):

33. śmierć zawodnika - śmierć na torze niestety też się zdarza, prawdopodobieństwo można ustawić znikome;

34. pojedynki zawodników - szybki pojedynek na torze, np. Manager A wystawia swojego asa lub dwóch i wyzywa asa lub dwóch managera B. Pojedynki realizowane byłyby powiedzmy co 5 minut, a następnie zapisywane w historii (zakładka Pojedynki w menu Rozgrywki). XP oraz IS nie byłyby naliczane;

35. możliwość wyboru, czy chcemy wystawić zawodnika na licytację, czy za daną cenę - wówczas drugi manager kupiłby takiego zawodnika automatycznie (możliwość "dogadania się" na transfer);

36. bandy reklamowe - jedna banda to pewna gratyfikacja finansowa za mecz, ilość band powinna być proporcjonalna do wielkości obiektu; 

37. podział zawodów indywidualnych na możliwość startu: wszyscy/seniorzy/juniorzy;

38. większa pojemność skrzynki PW - miło by było przeczytać, o czym rozmawialiśmy rok temu z poziomu Poczty;

39. dłuższy staż w celu zostania mentorem (minimum rok gry);

40. typer SW - równolegle z typowaniem rzeczywistych meczów, można by było typować najciekawsze 20 starć w SW. Uspołeczniłoby to grę i było ciekawym sprawdzianem dla typujących;

41. lista zablokowanych/blokujących - jeśli chciałbym dać któremuś managerowi jeszcze jedną szansę, a zapomniałem, kogo zablokowałem? Duży uśmiech

42. wartość zawodnika - szacunkowa wartość rynkowa;

43. przedział cenowy zawodników - ustabilizowałoby to rynek transferowy;

44. szersze okienko tworzenia komentarzy w Gazetce i Newsach;

45. archiwum newsów - ciekawe, o czym informowaliście np. 3 lata temu;

46. edycja/usuwanie komentarzy w Gazetce i Newsach;

47. poprawa Rekordów zawodnika - obecnie jest to trochę nieczytelne; proponuję zrobić tabelkę i przedstawić odpowiednio następujące dane: data, czas, stadion, mecz;

48. zmiany w GFA - warto dodać "wyłapywacza oszustw", głównych moderatorów forum oraz organizatora Typera.


RE: Czas na zmiany #5 - GM_Kuba - 2016-09-30

(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): Cz. IV zmian/dodatków
33. śmierć zawodnika - śmierć na torze niestety też się zdarza, prawdopodobieństwo można ustawić znikome;
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 34. pojedynki zawodników - szybki pojedynek na torze, np. Manager A wystawia swojego asa lub dwóch i wyzywa asa lub dwóch managera B. Pojedynki realizowane byłyby powiedzmy co 5 minut, a następnie zapisywane w historii (zakładka Pojedynki w menu Rozgrywki). XP oraz IS nie byłyby naliczane;
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 35. możliwość wyboru, czy chcemy wystawić zawodnika na licytację, czy za daną cenę - wówczas drugi manager kupiłby takiego zawodnika automatycznie (możliwość "dogadania się" na transfer);
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 36. bandy reklamowe - jedna banda to pewna gratyfikacja finansowa za mecz, ilość band powinna być proporcjonalna do wielkości obiektu; 
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 37. podział zawodów indywidualnych na możliwość startu: wszyscy/seniorzy/juniorzy;
Postramy się wprowadzić.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 38. większa pojemność skrzynki PW - miło by było przeczytać, o czym rozmawialiśmy rok temu z poziomu Poczty;
Postramy się wprowadzić na dniach.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 39. dłuższy staż w celu zostania mentorem (minimum rok gry);
Do przemyslenia (obecnie mamy malo mentorów).
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 40. typer SW - równolegle z typowaniem rzeczywistych meczów, można by było typować najciekawsze 20 starć w SW. Uspołeczniłoby to grę i było ciekawym sprawdzianem dla typujących;
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 41. lista zablokowanych/blokujących - jeśli chciałbym dać któremuś managerowi jeszcze jedną szansę, a zapomniałem, kogo zablokowałem? Duży uśmiech
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 42. wartość zawodnika - szacunkowa wartość rynkowa;
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 43. przedział cenowy zawodników - ustabilizowałoby to rynek transferowy;
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 44. szersze okienko tworzenia komentarzy w Gazetce i Newsach;
Postramy się wprowadzić na dniach.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 45. archiwum newsów - ciekawe, o czym informowaliście np. 3 lata temu;
Postramy się wprowadzić na dniach.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 46. edycja/usuwanie komentarzy w Gazetce i Newsach;
Raczej odrzucam.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 47. poprawa Rekordów zawodnika - obecnie jest to trochę nieczytelne; proponuję zrobić tabelkę i przedstawić odpowiednio następujące dane: data, czas, stadion, mecz;
Postramy się wprowadzić na dniach.
(2016-09-29, 09:07:01)BlackHunter napisał(a): 48. zmiany w GFA - warto dodać "wyłapywacza oszustw", głównych moderatorów forum oraz organizatora Typera.
Postramy się wprowadzić na dniach.


RE: Czas na zmiany #5 - Mariusz70 - 2016-10-02

To tylko moje zdanie, jeżeli chcemy unormować rynek transferowy i aby był normalny trzeba ograniczyć liczbę zawodników wprowadzanych do gry, obecnie masa zawodników ze szkółki prowadzi do wyprzedaży seniorów.

Mamy na transferach dwie grupy zawodników, zawodnicy niepotrzebni w zespole i zawodnicy którzy mają wzbogacić kluby. Jedni zapychają składy a na innych tych stać tylko nielicznych.

Do rzeczy, wielkość szkółki nie powinna wpływać na ilość zawodników, maksymalna liczba juniorów to czterech, w ten sposób nawet słabe zespoły miały by szansę na transfery dobrych zawodników.

Wiele zespołów nie zgodzi się ze mną bo powiedzą że też mieli trudną drogę do pieniędzy, ja tylko dodam, że jak zaczynałem grę było uczestników około tysiąca obecnie nie ma nawet pięćset, za dwa lata będzie dwieście a na rynku transferowym dwa razy tylu zawodników i nigdy nikt ich nie kupi.


RE: Czas na zmiany #5 - Agius - 2016-11-16

33) Nie, po co robić horror. Grają też dzieci.
34) Nie potrzebne.
35) Nie. Wspaniała furtka na machlojki.
36) Nie. Nowa rzeka pieniędzy głównie dla największych co zwiększy dysproporcje.
37) Nie mam zdania. Chyba niepotrzebne.
38) Nie potrzebne.
39) Nie. Staż nie stanowi o wartości.
40) Dla mnie niepotrzebne.
41) ? Tylu zablokowałeś, że się gubisz?
42) Nie. Wart jest tyle ile chce się za niego zapłacić.
43) Nie. To nie spowoduje żadnej stabilizacji. Stabilizacja na rynku? Jest wręcz nie wskazana.
44) Tak.
45) Tak ale to chyba zajmuje pojemność.
46) Tak, choć lepiej uważać na to co i jak się pisze. Ale dobre dla nas analfabetów.
47) Nie wiem, są jednak ważniejsze rzeczy.
48) Tak.


RE: Czas na zmiany #5 - kamykov - 2016-11-30

Misiek81 a od kiedy płacisz swojemu zagranicznemu wychowankowi za przyjazd? Zanim się rzuci propozycje to powinno się być pewnym jak sytuacja wygląda, szczególnie że ostatnio komuś odpisywałem na forum że zagranicznemu wychowankowi się nie płaci za przyjazd na mecz.
 A co do stawki za punkt to życzę powodzenia szczególnie graczom w dolnych ligach (przeważnie biedniejszym) za mecze typu 75:0 lub 75:15


RE: Czas na zmiany #5 - Arkadiusz - 2016-11-30

Misiek 81 miałeś zagranicznego wychowanka widze wiec powinieneś wiedzieć ze mu za przyjazd nie płacisz chyba ze go w lidze nie puszczsles to wtedy można poczytać najpierw.co do stawek mysle ze kamykov Ci wystarczająco odpisał ale cóż Twoja kasa wiec jesli bedzie Cie stać spoko.


RE: Czas na zmiany #5 - Misiek81 - 2016-11-30

(2016-10-02, 11:15:10)Mariusz70 napisał(a): To tylko moje zdanie, jeżeli chcemy unormować rynek transferowy i aby był normalny trzeba ograniczyć liczbę zawodników wprowadzanych do gry, obecnie masa zawodników ze szkółki prowadzi do wyprzedaży seniorów.

Mamy na transferach dwie grupy zawodników, zawodnicy niepotrzebni w zespole i zawodnicy którzy mają wzbogacić kluby. Jedni zapychają składy a na innych tych stać tylko nielicznych.

Do rzeczy, wielkość szkółki nie powinna wpływać na ilość zawodników, maksymalna liczba juniorów to czterech, w ten sposób nawet słabe zespoły miały by szansę na transfery dobrych zawodników.

Wiele zespołów nie zgodzi się ze mną bo powiedzą że też mieli trudną drogę do pieniędzy, ja tylko dodam, że jak zaczynałem grę było uczestników około tysiąca obecnie nie ma nawet pięćset, za dwa lata będzie dwieście a na rynku transferowym dwa razy tylu zawodników i nigdy nikt ich nie kupi.
Popieram ! Dzieki kamykov za tą ceną wskazówke


RE: Czas na zmiany #5 - kamykov - 2016-12-01

(2016-10-02, 11:15:10)Mariusz70 napisał(a): To tylko moje zdanie, jeżeli chcemy unormować rynek transferowy i aby był normalny trzeba ograniczyć liczbę zawodników wprowadzanych do gry, obecnie masa zawodników ze szkółki prowadzi do wyprzedaży seniorów.

Mamy na transferach dwie grupy zawodników, zawodnicy niepotrzebni w zespole i zawodnicy którzy mają wzbogacić kluby. Jedni zapychają składy a na innych tych stać tylko nielicznych.

Do rzeczy, wielkość szkółki nie powinna wpływać na ilość zawodników, maksymalna liczba juniorów to czterech, w ten sposób nawet słabe zespoły miały by szansę na transfery dobrych zawodników.

Wiele zespołów nie zgodzi się ze mną bo powiedzą że też mieli trudną drogę do pieniędzy, ja tylko dodam, że jak zaczynałem grę było uczestników około tysiąca obecnie nie ma nawet pięćset, za dwa lata będzie dwieście a na rynku transferowym dwa razy tylu zawodników i nigdy nikt ich nie kupi.
  A co z pieniędzmi, niektórzy gracze zainwestowali w szkółkę grube miliony?


RE: Czas na zmiany #5 - Misiek81 - 2016-12-02

(2016-12-01, 23:24:08)kamykov napisał(a):
(2016-10-02, 11:15:10)Mariusz70 napisał(a): To tylko moje zdanie, jeżeli chcemy unormować rynek transferowy i aby był normalny trzeba ograniczyć liczbę zawodników wprowadzanych do gry, obecnie masa zawodników ze szkółki prowadzi do wyprzedaży seniorów.

Mamy na transferach dwie grupy zawodników, zawodnicy niepotrzebni w zespole i zawodnicy którzy mają wzbogacić kluby. Jedni zapychają składy a na innych tych stać tylko nielicznych.

Do rzeczy, wielkość szkółki nie powinna wpływać na ilość zawodników, maksymalna liczba juniorów to czterech, w ten sposób nawet słabe zespoły miały by szansę na transfery dobrych zawodników.

Wiele zespołów nie zgodzi się ze mną bo powiedzą że też mieli trudną drogę do pieniędzy, ja tylko dodam, że jak zaczynałem grę było uczestników około tysiąca obecnie nie ma nawet pięćset, za dwa lata będzie dwieście a na rynku transferowym dwa razy tylu zawodników i nigdy nikt ich nie kupi.
  A co z pieniędzmi, niektórzy gracze zainwestowali w szkółkę grube miliony 
Moim pomysłem jest ograniczenie szkółkowiczw do zawodnikw krajowych tak jak w realu oraz wprowadzenie trenera młodzieży,który będzie szkolił juniorów lub rozszerzyć tą opcję obecnemu trenerowi szkółki ,rozszerzenie stadionu o restaurację pamiątki klubowe parkingi i dodatkowych sponsorów .


RE: Czas na zmiany #5 - Arkadiusz - 2016-12-02

Misiek 81 jaki trener młodzieży? A ten co teraz ci szkoli junioriw w szkółce to kto jest trener czy może sprzedawca w monopolowym?.Niektorzy gracze nie chca tylko krajowych szkolkowiczow.Co do restauracji i pamiątek zgadzam sie.


RE: Czas na zmiany #5 - Misiek81 - 2016-12-02

(2016-12-02, 07:42:22)Arkadiusz napisał(a): Misiek 81 jaki trener młodzieży? A ten co teraz ci szkoli junioriw w szkółce to kto jest trener czy może sprzedawca w monopolowym?.Niektorzy gracze nie chca tylko krajowych szkolkowiczow.Co do restauracji i pamiątek zgadzam sie.

Arkadiusz mi chodzi o to by szkolił też nie tylko szkóikę ależ te juniorów w klubie ale czytać trzeba umieć poza tym nie życzę sobię takich komentarzy bo już mnie wkur...gościu...


RE: Czas na zmiany #5 - Arkadiusz - 2016-12-02

(2016-12-02, 08:11:01)Misiek81 napisał(a):
(2016-12-02, 07:42:22)Arkadiusz napisał(a): Misiek 81 jaki trener młodzieży? A ten co teraz ci szkoli junioriw w szkółce to kto jest trener czy może sprzedawca w monopolowym?.Niektorzy gracze nie chca tylko krajowych szkolkowiczow.Co do restauracji i pamiątek zgadzam sie.

Arkadiusz mi chodzi o to by szkolił też nie tylko szkóikę ależ te juniorów w klubie ale czytać trzeba umieć poza tym nie życzę sobię takich komentarzy bo już mnie wkur...gościu...
Czytać umiem tylko trzeba pisac wyraźnie o ci chodzi.pozdrawiam.to Ty jesteś w tym momencie niegrzeczny.


RE: Czas na zmiany #5 - Arkadiusz - 2016-12-02

(2016-12-02, 08:29:54)Misiek81 napisał(a):
(2016-12-02, 08:17:38)Arkadiusz napisał(a):
(2016-12-02, 08:11:01)Misiek81 napisał(a):
(2016-12-02, 07:42:22)Arkadiusz napisał(a): Misiek 81 jaki trener młodzieży? A ten co teraz ci szkoli junioriw w szkółce to kto jest trener czy może sprzedawca w monopolowym?.Niektorzy gracze nie chca tylko krajowych szkolkowiczow.Co do restauracji i pamiątek zgadzam sie.

Arkadiusz mi chodzi o to by szkolił też nie tylko szkóikę ależ te juniorów w klubie ale czytać trzeba umieć poza tym nie życzę sobię takich komentarzy bo już mnie wkur...gościu...
Ja dopiero moge być niegrzeczny zajmij się sobą i przestań mnie atakować ostrzegam bo spotkamy się w sądzie
Chlopie czym ja cie atakuje? Komentować nikt nikomu nie zabronił.sad mówisz cóż sady tez sa dla ludzi.zapraszsm.


RE: Czas na zmiany #5 - Marek79 - 2016-12-02

Ho ho ho! Spotkało się dwóch zawziętych Duży uśmiech


RE: Czas na zmiany #5 - kamykov - 2016-12-02

Po to są zawodnicy zagraniczni w naszych szkółkach, by każda nacja rozwijała się jednakowo i można by zrobić sprawiedliwe zawody międzynarodowe.