Oficjalne forum gry Speedway-World
Imiona zawodników!!! - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Imiona zawodników!!! (/showthread.php?tid=6020)



Imiona zawodników!!! - kamykov - 2016-10-01

Chciałbym się zapytać co się stało? Mój ulubiony zawodnik i ulubieniec, który jest w moim zespole od 14 sezonów (włączając szkółkę) zmienił imię z Glizdogona (sorki Gwindona) na jakiegoś "Sławka" nie Sławomira. Kuźwa dlaczego zmieniacie imię 25 letniemu zawodnikowi który jest pupilkiem publiczności i to na jakiegoś Sławka.  "Gwindon" brzydkie imię a "Łazarz" ładne???
 Bzdura ze zmianą tych imion. 
    Przyzwyczaiłem się do zawodników tacy jacy byli, ale komuś nie pasowały -mi pasowały i gadałem do nich po imieniu a teraz nie znam swoich zawodników.

  Dlaczego zmiana nie dotyczyła zawodników w szkółkach i nowych?   Zniszczyliście mi mojego Glizdogona


RE: Imiona zawodników!!! - FireMan - 2016-10-01

Przyłączam sie do pytania kamykova
Co wy zrobiliście z tymi imionami ?
To są jakies jaja, żeby zawodnik co ma 24 lata nagle z Witosława zmienił sie w Fabiana
Juz tamto imie było lepsze i do niego przywykłem
Drugi zawodnik - Olaf Smoter znany jako Donat Smoter były czołowy junior SW
A trzeci przypadek to Igor Drosd , był Zachariasz

Pytam sie komu to przeszkadzało ? Moze niech gracz wyraża zgode lub chęć na zmiany imion u swoich zawodnikow , mi takie imiona nie przeszkadzają
Inna jest zmiana imienia u nowego zawodnika , inna u takiego co juz jest od dawna w SW


RE: Imiona zawodników!!! - wojtas_gkm - 2016-10-01

Imiona to była naprawdę pierdoła, która nie warta była zajmowania się nią. Osobiście popieram przedmówców, znana powinna dotyczyć tylko nowych zawodników w szkółce i tych do niej przychodzących. Tym bardziej, że jak dla mnie nie do końca zrozumiałe są zasady którymi kierował się ktoś kto imiona zmieniał. Bardziej polskie i tradycyjne słowiańskie imiona zniknęły, a pojawiły się jakieś Olafy...


RE: Imiona zawodników!!! - FireMan - 2016-10-01

Dodam też , że dla organizatorow turniejów w SW ta zmiana to jest teraz tylko dodatkowa praca
Teraz pewnie połowa imion sie zmieniła i będzie trzeba wszystko poprawiać


RE: Imiona zawodników!!! - Marek79 - 2016-10-01

Przyzwyczaicie się od nowa Uśmiech Nie róbcie takiego wielkiego problemu.
Dla 'nowszych' graczy te stare imiona były śmieszne i nie realne i było dużo głosów żeby to zmienić. Fakt że ja myślałem że zmiana dotyczyć będzie juniorów w szkółkach a wszystkie dziwne imiona wykruszą się same, no ale jest jak jest i trzeba z tym żyć Uśmiech


RE: Imiona zawodników!!! - kamykov - 2016-10-01

Marek masz racje, liczą się nowsi gracze, którzy przyszli i po narzekali na imiona a po chwili przestają grać.


RE: Imiona zawodników!!! - Marek79 - 2016-10-01

Wcale nie uważam że ktoś liczy się bardziej czy mniej!
Mnie również wkurzały te różne imiona-dziwolągi i byłem za tym żeby to zmienić.


RE: Imiona zawodników!!! - kamykov - 2016-10-01

Dziwne nie dziwne, przynajmnie ja dowiedziałem się, dzięki grze że jest dużo różnych polskich imion o których nie miałem pojęcia.

P.S. ludzie w tych czasach nie maja pojęcia na temat histori i z chęci bycia orginalnym dają dzieciom imiona typu: Brajan, Jessica, Nicol itp


RE: Imiona zawodników!!! - GM_Kuba - 2016-10-04

Kolejna porcja imion wyleciała wczoraj z gry z języka polskiego. Dziś będą to ostatnie szlify i zakończymy prace nad tą sprawą.