Oficjalne forum gry Speedway-World
Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu (/showthread.php?tid=6037)Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu - szuwarek - 2016-10-24

W czwórmeczu juniorów pojechał w drużynie czerwonej zawodnik, który został sprzedany 13.10.2016 a dzisiaj mamy 24.10.2016. Czy w takiej sytuacji nie powinien pojawić sie na tej pozycji napis Rezerwa toru lub coś podobnego w rodzaju Brak zawodnika ?

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-48149

Zawodnik czerwonych: Patric Eskelinen


RE: Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu - skubal - 2016-10-24

Właśnie miałem to zgłosić. Zapomniałem zmienić skład na 4-mecz i lekko się zdziwiłem, że Eskelinen zapunktował w 4-meczu, mimo, że go sprzedałem.


RE: Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu - szuwarek - 2016-10-24

Akurat to, że go sprzedałeś i nie wystawiłeś innego wyszło na Twoją niekorzyść i pozostałych graczy. Gdyż w przypadku gdy sprzedasz zawodnika, przy wolnym miejscu, punkty przypadają pozostałym. Musi Stefik to jakoś ogarnąć. Już w LN trwała dyskusja co robić z takimi punktami gdy startuje zawodnik nieuprawniony i jak je rozdać pozostałym, sprawa nie do przejścia. Rozwiązaniem jest rowiązanie systemowe. Tak samo jak w przypadku meczu, gdy zawodnik wystawiony do składu zostaje sprzedany, w momencie pierszego biegu pojawia sie pozycja Rezerwa toru X i po sprawie. W czwórmeczach mozna chyba zrobić coś podobnego. Podobnie jest gdy wystawiony zawodnik jest kontuzjowany. Pamiętam, że zdarzało się, że kontuzjowany miał czas lepszy niż słaby zawodnik innej drużyny i zdobywał punkty. Na szczęście w naszym czwórmeczy nie wpłynęło to na końcowe zestawienie drużyn. Uśmiech


RE: Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu - GM_Kuba - 2016-10-24

Oki będę miał to na uwadze Uśmiech Będzie rezerwa toru Uśmiech


RE: Sprzedany zawodnik jedzie w czwórmeczu - ADM_Henrik - 2018-02-13

Od teraz zawodnik który zmieni klub w trakcie trwania czwórmeczu będzie wykluczany z biegu. Natomiast jeśli zawodnik zmienił klub przed rozpoczęciem czwórmeczu i był wystawiony do składu to w chwili rozpoczęcia 4meczu zawodnik taki znika ze składu.