Oficjalne forum gry Speedway-World
Nakaz zamontowania bandy - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Nakaz zamontowania bandy (/showthread.php?tid=6064)



Nakaz zamontowania bandy - nazir44 - 2016-11-10

Mam pomysł żeby utworzyć nakaz na tydzień przed startem ligi na założenie bandy . W tamtym sezonie musiałem jeździć na wyjazdach gdzie nie było bandy i miałem kontuzjowanych zawodników. W przeciwnym razie klub może nie otrzymać tzw. Licencji na starty w lidze na okres 2-3meczy


RE: Nakaz zamontowania bandy - Misiek81 - 2016-11-11

Popieram


RE: Nakaz zamontowania bandy - Mariusz70 - 2016-11-11

Moim zdaniem to nie zadziała, niekiedy ktoś założy konto ale nie będzie grał i do tej pory będzie figurował nie jako BOT tylko użytkownik i za wiele nie osiągniemy. Dodatkowo wprowadzenie tej opcji to dodatkowo wprowadzanie walkowerów, ja bym proponował odszkodowanie od klubu który band nie posiada np. wysokość kontraktu kontuzjowanego zawodnika.


RE: Nakaz zamontowania bandy - Arkadiusz - 2016-11-11

jak nowy gracz ma grac skoro logiczne ze bandy nie ma?na poczatku nie mozna nikogo zniechecac powinien nowy gracz otrzymac komunikat do kiedy ma miec bande wtedy tak mozna mowic o karach ale nie od poczatku bo tylko na samym starcie pozbedziemy sie gracza.


RE: Nakaz zamontowania bandy - Mariusz70 - 2016-11-11

tak czy inaczej musi taki komunikat dostać, bo inaczej nagle się zdziwi, że ma brak licencji na kilka meczy, a nawet jak karę dostanie to "Ty" masz obowiązek jechać w takim meczu i masz nadal szansę na kontuzję zawodnika


RE: Nakaz zamontowania bandy - Arkadiusz - 2016-11-11

(2016-11-11, 16:02:58)Mariusz70 napisał(a): tak czy inaczej musi taki komunikat dostać, bo inaczej nagle się zdziwi, że ma brak licencji na kilka meczy, a nawet jak karę dostanie to "Ty" masz obowiązek jechać w takim meczu i masz nadal szansę na kontuzję zawodnika

no dlatego trzebaby nowych graczy takim komunikatem informowac a co do kontuzji to nie przesadzajmy sa krotkotrwale,


RE: Nakaz zamontowania bandy - Mariusz70 - 2016-11-11

pewnie że krótkotrwałe jednak gdy ktoś dostaje komunikat, zna zagrożenia a nie buduje bandy to znaczy że robi to z premedytacją zwłaszcza że koszt budowy bandy jest śmiesznie mały


RE: Nakaz zamontowania bandy - kamykov - 2016-11-12

Bezsens, po co wprowadzać nakaz założenia band? Może od razu dać stadionowi bandy i zabrać kasę na starcie? Jak ktoś nie chce band to ich nie buduje i to głównie on cierpi bo ma częste kontuzje w klubie, a goście są na tym stadionie raz w sezonie.


RE: Nakaz zamontowania bandy - Mariusz70 - 2016-11-12

kamykov nie masz racji, właściwie to masz z tymi bandami na start, no ale niema tego w grze i trzeba samemu postawić. W kwestii cierpienia ze względu na brak band to owszem miejscowi są narażeni, ja jestem jednak ciekaw ile razy odmówiłeś sparingu na torze bez band? Tu trzeba powiedzieć że ja nie jeżdżę na takich stadionach bo żal mi chłopaków nawet na tydzień.

Tak sparingi to mecze na które wyrażasz zgodę i to jest ok, jednak w lidze musisz startować, i nie mówię tu o wyższych ligach tylko tych na dole bo pamiętajmy że oni również są poszkodowani tak samo jest w kwestii brania udziału w jakichś pucharach na zasadzie sparingów.

To tak jak z tym nieszczęsnym xp, zawsze się znajdzie ktoś komu się podoba ograniczenie, a przecież nauka trwa całe życie Duży uśmiech ale wracając do band, pewnie wszystko zależy od tego kto jak podchodzi do gry jednak jakiś czerwony komunikat o potrzebie ich posiadania by się przydał.


RE: Nakaz zamontowania bandy - Agius - 2016-11-15

Należy uaktywnić w grze włączaną i wyłączaną blokadę meczy wyjazdowych z zespołami bez band. Ale co wtedy zrobić z początkującymi? Blokada powinna działać tylko na zespoły istniejące już ponad jakiś określony czas, np. 3 m-ce jakie dajemy poczatkującym na rozruch a w tym czasie nie powinny występować na tych torach kontuzje. Natomiast doskonale sprawdziła by się też jakaś podświetlana informacja - ostrzeżenie że dany zespół nie ma bandy.


RE: Nakaz zamontowania bandy - Mr. Zuma - 2018-07-29

generalnie żaden tor żużlowy, na którym jeździ się w lidze, nie ma prawa bytu jeśli nie ma zamontowanych band.

Można by wprowadzić to, że bandy drewniane są z automatu zamontowane a można je wymienić na dmuchane i potem wymieniać na np. lepsze modele, takie bezpieczniejsze 

@GM_Kuba - do rozważenia