Oficjalne forum gry Speedway-World
Speedway-World Show - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: SW Show (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=94)
+--- Wątek: Speedway-World Show (/showthread.php?tid=6077)

Strony: 1 2 3


RE: Speedway-World Show - Roko - 2016-11-22

RKS - MOTOR LUBLIN - zgłaszam udział

[Obrazek: 4582.jpg]


RE: Speedway-World Show - wojtas_gkm - 2016-11-22

a co tam Uśmiech

GKM 1979
Wisła Grudziądz


RE: Speedway-World Show - Speed - 2016-11-22

A jednak :p
No to ostatnie miejsce zostaje i mamy komplet Uśmiech


RE: Speedway-World Show - Speed - 2016-11-22

Jak juz jest 15, to jak wroce do domu wieczorem to podam pierwsze konkurencje, moze do tego czasu ktos jeszcze dołączy do kompletu :p


RE: Speedway-World Show - taxi1981 - 2016-11-22

jest jeszcze wolne miejsce? jeśli tak to AFC Ajax Częstochowa chętny


RE: Speedway-World Show - Speed - 2016-11-22

I tym oto sposobem taxi zamyka zapisy i jest ostatnia druzyna ktora wystąpi w SW Show Uśmiech Fajnie ze w 2 dni to sie rozwiązało. Ok 21 oczekujcie info o pierwszej konkurencji


RE: Speedway-World Show - Speed - 2016-11-22

To konkurencje na pierwszy odcinek podane w nowym temacie Uśmiech
Chciałbym się jeszcze odnieść do startu mojej drużyny. Jako że znam układ większości konkurencji (większość bo niektóre będą wybierane) dlatego chcę być sprawiedliwy i nie chce by było ew nieporozumień że robiłbym konkurencje "pod siebie" dlatego też nie mogę zdobyć immunitetu (amulet sobie zostawie, chyba pozwolicie chociaż na tyle Język ) a jeśli moja drużyna jakiś odcinek wygra, wtedy imminutet przechodzi na 2gą drużynę. Natomiast gdy będę ostatni to normalnie odpadnę Uśmiech Poprostu chcę być fair w stosunku do was, a że wymyśliłem ten turniej to chciałbym się troche pobawić Uśmiech


RE: Speedway-World Show - FireMan - 2016-11-22

To chyba szybko odpadne bo raczej po 1 odcinku
Pytanie dotyczące tej 2 rundy
Czwormecze w jakiej formie ? Otwarte , juniorskie czy jak


RE: Speedway-World Show - Speed - 2016-11-23

"Można wystawić skład według własnego uznania." Czyli namocniejszy jaki się posiada bez podziału Uśmiech


RE: Speedway-World Show - kamykov - 2016-11-27

Dobrze by było z wyprzedeniem 3 tygodnipwym wiedzieć co będzie za konkurencja by terminu sobie nie zajmować. Chyba że nie będzie dana konkurencja kolidowała (np bezpośredni pojedynek)


RE: Speedway-World Show - szuwarek - 2016-11-27

kamykov ma rację aby przynajmniej na 3 tygodnie w przód były znane rodzaje konkurencji, bo np. jeśli będzie czwómecz w piątek, może sobie ktoś nie wiedząc o tym po prostu przyjąć jakąś zapkę na ten dzień.


RE: Speedway-World Show - Speed - 2016-11-27

W sumie ok, moze być konkurencja znana wcześniej


RE: Speedway-World Show - taxi1981 - 2016-11-27

dobra opcja z tym wcześniejszym podawaniem konkurencji bo uniknie się sytuacji gdzie połowa graczy będzie miała zajęte terminy. Sam ustawiam sobie wszystko z możliwie maksymalnym wyprzedzeniem.


RE: Speedway-World Show - kamykov - 2016-12-11

KONKURENCJA #3: (20.12.2016) Indywidualne - Juniorzy
trochę pechowa ta data, gdyż w tym dniu są zawody Indywdualne Elite League Juniorów i chyba 5 ekip z SW Show bierze tam udział Smutny


RE: Speedway-World Show - wojtas_gkm - 2016-12-11

(2016-12-11, 16:59:37)kamykov napisał(a): KONKURENCJA #3: (20.12.2016) Indywidualne - Juniorzy
trochę pechowa ta data, gdyż w tym dniu są zawody Indywdualne Elite League Juniorów i chyba 5 ekip z SW Show bierze tam udział Smutny

W przypadku zawodów indywidualnych dla juniorów,  każdy termin byłby zły, bo w  soboty od kilku sezonów są turnieje U-xx.