Oficjalne forum gry Speedway-World
Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek (/showthread.php?tid=6109)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Tofik - 2017-02-14

A ja uważam że wysyp należy zlikwidować Chociażby tylko dlatego że dobredo zawodnika z wysypu młody gracz nigdy nie kupi bo zawsze zostanie przelicytowany > Zawodnicy z nie aktywnych ekip z automatu powinnni być kasowani lub trafiać na liste transferową


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - kamykov - 2017-02-14

Ja jak byłem młody też nie mogłem kupić dobrego gracza bo nie miałem pieniędzy, treraz robimy wielkie halo bo młodzi se nie radzą, szkoda że nikt mnie się nie pytał czy poytrzebuje jakiejkolwiek pomocy.
A co do wysypu to proponuje sobie przypomieć dlaczego powstał, bo znów będzie wielki lament że nie ma zawodników na LT, że tyle fajnych zawodników znika z gry i później robui się przepaść, której gracze ze słabszych lig nie będą potrafikli nawiązać walki z czołówką. Jeszcze raz powtarza mnie wysyp nie interesuje ale pamiętam co było jak go nie było - tworzy się dziura.


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - kamykov - 2017-02-14

P.S, Do tego znów ceny poszybują jak za starych dobrych czasów co się dorobiłem, gdyż potrafiłem sprzedać 1 zawodnika pierwszoligowego za tyle co Ezik United dał za 5 zawodników którzy zrobili mu vicemistrzostwo.


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - kamykov - 2017-02-14

A co z takimi zawodnikami :
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-57716
kosztował tylko 5,4 mln i idzie do piachu?


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Marek79 - 2017-02-14

Gdy drużyna stanie się botem, jej zawodnicy z automatu powinni trafiać na LT.
Powiedzmy na tydzień, żeby potencjalni nabywcy mogli się zorientować że pojawiło się coś interesującego.
Dopiero później gdy nikt ich nie kupi powinni czekać na przydział do nowych drużyn (jeśli wiek pozwoli, jeśli zaś nie -kasacja).

Myślę że to byłoby najlepsze rozwiązanie.


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Petecki - 2017-02-14

Myślę że to najlepsza opcja, chociaż z tym przydzialem do nowych drużyn Arek wyjaśniał ze nie przejdzie, ale na listę jak najbardziej myślę powinni lecieć


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Marek79 - 2017-02-14

Jak to nie przejdzie?
Już nie raz widziałem że mój wychowanek po zostaniu 'wolnym strzelcem' trafiał do nowo powstałej drużyny... więc nie rozumiem (?)


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Petecki - 2017-02-14

Nie przejdzie przydzielanie do nowych ekip bo za duża w tym losowość jakby mieli dostać np po dwóch z przydziału dobrych zamiast tego szrotu, jeden trafi skill 98 inny 88 i jest tak zwana lipa. Widziałeś jakie asy na wysypie się pojawiają 88 skill 34 lata , no cukierek, brać i nie pytać bo za 5 zł


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Staleczka - 2017-02-19

(2017-01-28, 11:29:40)GM_Arek napisał(a): kamykov, dla mnie wysyp to tak naprawdę może być maszynka do robienia kasy.
Najbogatsi, nawet jeśli dany zawodnik niekoniecznie złapie się do składu, mogą wykupić każdego wartego zachodu zawodnika z wysypu. Później z braku laku, ktoś kto będzie chciał się wzmocnić akurat takim zawodnikiem, siłą rzeczy będzie musiał zapłacić wcześniejszemu nabywcy z wysypu kwotę jaką ten za zawodnika zawoła.



RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Staleczka - 2017-02-19

Nie rozumiem twego toku myślenia przecież z listy transferowej tez najbogatsi wykupią najlepszych tak samo jak z wysypu.Z wysypu co sezon udało mi się kupić kogoś ciekawego za mała kasę a teraz ceny pójdą mocno w górę .I uda się wykoncu zmienić Speedway manager w junior menadżer tak jak niektórzy chcieli tylko ciekawe czy większość? Osobiście czuje się oszukany zmianami bo poświęciłem swojej drużynie dużo czasu i pare groszy rowniez. A tak wogole to dziwne ze w grze nie można dodawać komentarzy , wyglada to tak jak niedopuszczanie do głosu graczy w obawie przed krytyka . Nie każdy gracz wchodzi na forum.


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - GM_Arek - 2017-02-19

(2017-02-19, 16:33:35)Staleczka napisał(a): Nie rozumiem twego toku myślenia przecież z listy transferowej tez najbogatsi wykupią najlepszych tak samo jak z wysypu.Z wysypu co sezon udało mi się kupić kogoś ciekawego za mała kasę a teraz ceny pójdą mocno w górę .I uda się wykoncu zmienić Speedway manager w junior menadżer tak jak niektórzy chcieli tylko ciekawe czy większość? Osobiście czuje się oszukany zmianami bo poświęciłem swojej drużynie dużo czasu i pare groszy rowniez. A tak wogole to dziwne ze w grze nie można dodawać komentarzy , wyglada to tak jak niedopuszczanie do głosu graczy w obawie przed krytyka . Nie każdy gracz wchodzi na forum.

to niech najbogatsi wykupią. Ale te pieniądze zamiast w niebyt, powędrują do ciebie lub do innej drużyny, która dzięki temu się wzbogaci.
W innym przypadku możliwe było: najbogatszy kupuje z wysypu (on traci kasę, nikt nie zarabia) -> wystawia za wyższą cenę bez ciśnienia na sprzedaż. chcesz się wzmocnić? nie ma problemu, ale przebij wyższą cenę niż ktoś skupił z wysypu. widzisz różnicę?

A ceny wcale nie muszą pójść w górę. Ceny generuje popyt i podaż. Wystawisz zawodnika wartego 1mln za 2mln. Jeśli nikt go nie kupi, tzn że trzeba opuścić cenę. A jeśli ktoś kupi - znaczy że tyle jest wart dla kogoś. Ale ty zarobisz te pieniądze, a nie wujek niebyt jak na wyspie.

A dla "głosu graczy" stworzone jest forum, a nie komentarze pod newsami w grze. I dla mnie to żaden argument że ktoś nie zagląda na forum. jeśli nie zagląda tzn że go to nie interesuje. a jeśli interesują go zmiany w grze i czynny udział w dyskusji, to cały jeden klik dzieli go od forum.


RE: Wysp zawodników po sezonie GM_Arek - Mr. Zuma - 2018-07-29

wysyp zmodyfikowany

//zamykam