Oficjalne forum gry Speedway-World
jest super a ile Nas jest? - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: jest super a ile Nas jest? (/showthread.php?tid=6178)

Strony: 1 2


RE: jest super a ile Nas jest? - Petecki - 2017-03-13

No jak nie stracił jak miał mój zawodnik skill 100 i siadł na 96 a "staruszek" który też poleciał na 96 w 2 tygodnie będzie znowu 100? Mój(do niedawna) będzie sezon trenował żeby to nadrobić, ja rozumiem że będą spadki u starszych zawodników ale w tej chwili i w tym sezonie ten mój były zawodnik dystans stracił bezdyskusyjnie bo też będzie miał spadki (29 lat), cienki był tak ogólnie. Żeby nie było nie czepiam się tych zmian bo trzeba się do nich dostosować jak już wyżej ktoś napisał i to akceptuje, stwierdzam tylko fakt.


RE: jest super a ile Nas jest? - GM_Arek - 2017-03-13

zgadza się, i napisałem chyba o tym w Aktualnościach, że przez chwilę taka sytuacja będzie występować pomiędzy koksami z dużym naddatkiem dni treningowych, a zawodnikami, którzy dopiero co dobili do 100. Ale to była w mojej opinii jedyna uczciwa możliwość by pomału koksy eliminować, bez nieuczciwego zabrania tylko im dodatkowych dni treningowych. Większa i stała liczba spadków powinna dopełnić dzieła


RE: jest super a ile Nas jest? - holender260 - 2017-03-13

(2017-03-13, 12:53:35)Arkadiusz napisał(a):
(2017-03-13, 10:36:56)holender260 napisał(a):
(2017-03-13, 10:06:16)Arkadiusz napisał(a): Hermes masz drużynę nieaktywna wiec po co tu siejesz ferment.?

jak chcesz wiedzieć to Hermes jest aktywnym graczem i drużynę ma tylko pod inną nazwą

To niech sie ujawni z ta inna druzyna bo jakie wiem jaka ma.
Ty moze wiesz jak jesteś jego kolega.
Dla mnie robi aferę jako Hermes a pod innym Nickiem sobie gra w najlepsze.

nie jestem jego kolegą nawet go nie znam ale jak byś poszukał to byś znalazł ja szukałem i znalazłem


RE: jest super a ile Nas jest? - Hermes - 2017-03-13

trzy rzeczy po:
1) zgadza sie mialem druzyne ale swego czasu zapomnialem do niej hasla a ze to bylo na poczatku mojej "kariery" wiec straty zadnej nie bylo. Transferow tez nie bylo miedzy dwoma klubami to dla nadgorliwych.
2) Potiwerdzam ze holender 260 znam tylko i wylacznie z forum,
3) kto ma wiedziec jak nazywa sie moj klub to wie. Dla mnie to zadna tajemnica bo nazwa mojego klubu jest prawdziwa jak pewien toruński klub. Isteniajacy od 1935.


RE: jest super a ile Nas jest? - Hermes - 2017-03-31

31.03 a Nas 414 pasjonujaco zapowiada sie nowy miesiac.


RE: jest super a ile Nas jest? - kamykov - 2017-03-31

(2017-03-31, 09:10:18)Hermes napisał(a): 31.03 a Nas 414 pasjonujaco zapowiada sie nowy miesiac.

Ważne że Ty z nami jesteś.


RE: jest super a ile Nas jest? - FireMan - 2017-05-12

Tak z ciekawości
Kiedy coś się zacznie dziać w tej grze, żeby graczy przybywało, a nie ubywało ?
I kiedy jeśli można wiedzieć planowana jest reklama gry ?

Speedway Star ma 5 tysięcy graczy więc chociaż z 200-300 może zdecydowałoby się do Speedway World też zawitać.
A może też już obecnie nie aktywni gracze, z sukcesami w SW do gry by powrócili, a niektórzy nie myśleli o końcu gry.


RE: jest super a ile Nas jest? - kamykov - 2017-05-14

5000 graczy to się zarejestrowało do SpSa a graczy rzeczywiście pewnie jest mniej niż 800.


RE: jest super a ile Nas jest? - Hermes - 2017-06-21

zostal jeden mecz w sezonie i patrzac na poczatek sezonu jest Nas mniej. Owszem byl wzrost ale ludzie chyba sie zorientowali co tu sie dzieje i czym predzej stad uciekaja


jest Nas 412