Oficjalne forum gry Speedway-World
SW Show #2 Edycja - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (http://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: SW Show (http://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=94)
+--- Wątek: SW Show #2 Edycja (/showthread.php?tid=6208)

Strony: 1 2 3


SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-04-20

Czas zacząć kolejną edycję :Uśmiech Tym razem pobawimy się w 12stkę Uśmiech

Lista startujących drużyn:
1. Victory Leszno
2. Polonia Osielsko
3. AFC Ajax Częstochowa
4. Wisła Grudziądz
5. Tarzan's Team Tarnów
6. ROW
7. DKŻ Unia Dębica
8. Gryf Szczecin 
9. Grom
10. Roko-Big Speedway Lublin
11. Husaria Apator Toruń 
12. GSE Tarnów

Wynik ankiety co do podawania konkurencji minilanie na korzyść (4:3) nad systemem do 2 tydzień.
Zatem zaczniemy pierwszy odcinek konkurencjami indywidualnymi, na początek sprawdzimy dyspozycję naszych seniorów a następnie juniorów. Start 9 maja, także jeszcze chwila jest ale przynajmniej jest szansa że nikt nie będzie miał zajętego tego terminu Uśmiech

Konkurencja #1 (9.05.2017) - organizator Speed
Pierwsza konkurencja będzie dla najlepszych seniorów

Konkurencja #2 (16.05.2017) organizator rekin
I druga konkurencja analogicznie dla najlepszych juniorów


RE: SW Show #2 Edycja - Marek79 - 2017-04-20

No to organizowuj Duży uśmiech


RE: SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-04-22

Zaproszenia wysłane. Wysyłałem wg średniej biegowej, jak ktoś chce zmienić zawodnika to dajcie znać na PW. Tylko przed przyjęciem zapki nie po Uśmiech


RE: SW Show #2 Edycja - rekin67 - 2017-05-06

Konkurencja #2
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-89643
Zaproszenia wysłane dla juniorów z najwyższą średnią biegową, jak ktoś chce zmienić to proszę dać znać


RE: SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-05-12

Długo trzeba było czekac ale wkońcu ruszyły rozgrywki SW Show Oczko
Na pierwszych dwóch miejscach od poprzedniego sezonu nic się nie zmieniło, czyli wygrywa rekin a drugi jest matti. Zdecydowanie mają jakiś patent na te rozgrywki Język
Tabela po 1 konkurencji przedstawia się następująco:
1. Waldemar Miśtak (ROW) (3, 3, 3, 3, 3) 15
2. Kornel Ciernia (Polonia Osielsko) (3, 3, 2, 3, 3) 14
3. Patryk Hubko (Roko-Big Speedway LUBLIN) (3, 3, 1, 2, 3) 12
4. Zbigniew Berndt (Victory Leszno) (3, 2, 3, 2, 2) 12
5. Sylwester Zając (Gryf Szczecin) (2, 3, 2, 3, 2) 12
6. Sylwester Nieporowski (TARZAN`S TEAM TARNÓW) (2, 2, 3, 2, 1) 10
7. Marcin Bryłkowski (Grom) (1, 2, 2, 3, 1) 9
8. Eryk Chwasta (Wisła Grudziądz) (2, 2, 1, 1, 2) 8
9. Sylwester Szymalski (GSE Tarnów) (1, 1, 0, 2, 3) 7
10. Sylwester Dymalski (Husaria Apator Toruń 1962) (1, 1, 3, 1, 0) 6
11. Franciszek Wollek (AFC Ajax Częstochowa) (0, 1, 1, 1, 2) 5
12. Kornel Smura (DKŻ Unia Dębica) (2, 1, 0, 0, 1) 4

Zdecydowałem żeby zastosować punktację zgodnie ze zdobytymi punktami na torze, a podsumowaniem odcinka będzie uzyskana suma punktów przez seniora i juniora w obu konkurencjach. Myślę ze to sprawiedliwe Uśmiech


RE: SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-05-12

ODCINEK # 2
Wytyczne dotyczące kolejnego odcinka
Konkurencja #3 - 30.05.2017 - rodzaj indywidualne
W tym odcinku zrobimy sobie mały Puchar Nastolaków. Drużyny zostaną podzielone na 2 grupy po 5 drużyn wg miejsc zajętych w odcinku 1 czyli:
1 grupa - miejsca: 1,4,5,8,9
2 grupa - miejsca: 2,3,6,7,10
Odcinek będzie składał sie z półfinału w 1 konkurencji i finał w 2giej konkurencji.
Awans do finału uzyskają drużyny z miejsc 1,2 w obu półfinałach oraz 3 drużyna z lepszym rezultatem punktowym.
Pozostała piatka pojedzie w turnieju o utrzymanie, 2 drużyny z nich odpadną.
Organizatorami półfinałów będą drużyny:
1 miejsce - 1 półfinał
2 miejsce - 2 półfinał
Konkurencja #4 - 6.06.2017 - indywidualne
Finał Pucharu Nastolatków


RE: SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-05-17

Wyniki #2 konkurencji pierwszego odcinka:
1. Dennis Stroback (Polonia Osielsko) (3, 3, 3, 3, 3) 15
2. Frederik Krupp (ROW) (3, 3, 3, 2, 3) 14
3. Viktor Bergh (Wisła Grudziądz) (3, 2, 2, 3, 3) 13
4. Kamil Kramicz (TARZAN`S TEAM TARNÓW) (2, 3, 1, 3, 3) 12
5. Mieczysław Będa (AFC Ajax Częstochowa) (1, 2, 3, 3, 2) 11
6. Conor Monson (Roko-Big Speedway LUBLIN) (2, 3, 2, 2, 1) 10
7. Władysław Iwankiewicz (Gryf Szczecin) (2, 2, 2, 1, 2) 9
8. Seweryn Kazidróg (Victory Leszno) (3, 1, 0, 2, 2) 8
9. Zenon Zandecki (Grom) (2, 1, 1, 2, 1) 7
10. Eliasz Kulish (DKŻ Unia Dębica) (1, 2, 0, 1, 2) 6
11. Maksymilian Zielina (Husaria Apator Toruń 1962) (1, 1, 1, 1, 1) 5
12. Toby Bainton (GSE Tarnów) (0, 1, 3, 0, 0) 4

Oczywiście wygranymi są nie inaczej jak matti i rekin. Co tu wymyślić żeby wkońcu wygrał kto inny hehe Język
Tabela 1 odcinka przedstawia się następująco:
1. Rekin 29
2. matti 29
3. Roko 22
4. Marek 22
5. telkosr 21
6. wisła 21
7. speed 20
8. nodrep 16
9. taxi 16
10. xxx 11
11. snajper 11
12. Zuma 10

Pierwsze immunitety zdobywają rekin oraz matti, a więc są juz w 8ce, a takze organizują najbliższe turnieje 2 odcinka.
Niestety szybko swoją przygodę z SWShow 2 kończą Zuma i snajper, remis na pozycji 10/11 XXX i snajper po 11 punktów, lecz ze względu na wiekszą ilość zdobytych indywidualnie punktów (7 XXX - 6 snajper) w turnieju zostaje XXX, a niestety pólfinalista poprzedniej edycji żegna się z turniejem.

Podział na grupy na 2 Odcinek:
1 grupa:
ROW
Tarzan's Team Tarnów
Gryf Szczecin
Grom
AFC Ajax Częstochowa

2 grupa:
Polonia Osielsko
Roko Big Speedway Lublin
Wisła Grudziądz
Victory Leszno
GSE Tarnów


RE: SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-05-18

Poproszę o podawanie swoich składów na najbliższy odcinek.
Po 3 nastolatków od każdego Uśmiech


RE: SW Show #2 Edycja - wojtas_gkm - 2017-05-19

(2017-05-18, 22:27:25)Speed napisał(a): Poproszę o podawanie swoich składów na najbliższy odcinek.
Po 3 nastolatków od każdego Uśmiech

Do ilu lat zawodnicy?


RE: SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-05-19

19 włącznie


RE: SW Show #2 Edycja - wojtas_gkm - 2017-05-19

Wisła Grudziądz:

Jacek Biskowski
Karol Radziecki
Tymon Behrendt


RE: SW Show #2 Edycja - Speed - 2017-05-19

Victory Leszno:
Seweryn Kazidróg
Leszek Gadomski
Bence Dudas


RE: SW Show #2 Edycja - FireMan - 2017-05-19

GSE Tarnów
1. Jarrod Hixson
2. Patryk Miluszkiewicz
3. Norbert Pijarowski


RE: SW Show #2 Edycja - matti_1 - 2017-05-19

Polonia Osielsko:
- Klaudiusz Domek
- Władysław Naduk
- Kamil Brzeń


RE: SW Show #2 Edycja - Roko - 2017-05-20

Romuald Maryniak
Dominik Pocięgiel
Filip Kniter

[Obrazek: 2351.jpg]