Oficjalne forum gry Speedway-World
Przygotowanie toru - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Przygotowanie toru (/showthread.php?tid=6250)



Przygotowanie toru - Misiek81 - 2017-06-24

Przygotowanie toru na mecz ligowy ,gdzie rozbudowane menu :1.Bronowanie 2.Ubijanie 3.Równanie 4.Polewanie za każdą wybraną czynnoś sć  500zł.Dodatkowo można sobie przygotować która ścieżka ma najlepiej chodzić i tu 5 stopni dzialania od 1-5 1.ścieżka: a)krawężnik b)środek c)zewnętrzna i podobnie jak wcześniej 500-1000zł za wykonanie zadanie .Czas przygotowania danej czynności na torze 1h i wprowadzenie by najpozmiej max na 4 h przed meczem ostatnie przygotowanie ma to na celu wprowadzenie handicapu choćby słabszym drużynom by ta gra jeszcze bardziej przyciągnęła ludzi bo wciąż liczba maleje .Czekam na Wasze opinie


RE: Przygotowanie toru - kosmo1979 - 2017-06-24

To mogloby naprawde pomoc


RE: Przygotowanie toru - Arkadiusz - 2017-06-24

Wczesniejsza propozycja byla o tym żeby przypominać ludziom o meczach bo zapominają to sadzicie ze będą pamietac o torze???
Bardzo wątpliwe.


RE: Przygotowanie toru - betard - 2017-06-24

Ale to nikt im nie karze robić tego toru...jeżeli nie będzie żadnych prac torowych to nie mają zadnego handicapu...to ma być tylko dodatkowa opcja...dla mnie pomysł fajny i jestem na TAK Uśmiech


RE: Przygotowanie toru - holender260 - 2017-06-24

Też mi się podoba ten pomysł ale niestety i tak to nie wejdzie .


RE: Przygotowanie toru - GM_Arek - 2017-06-25

(2017-06-24, 19:39:44)Misiek81 napisał(a): 1)__1.Bronowanie 2.Ubijanie 3.Równanie 4.Polewanie
2)__można sobie przygotować która ścieżka ma najlepiej chodzić i tu 5 stopni dzialania od 1-5 1.ścieżka: a)krawężnik b)środek c)zewnętrzna
3)__przygotowanie ma to na celu wprowadzenie handicapu choćby słabszym drużynom by ta gra jeszcze bardziej przyciągnęła ludzi

Ad1) co te czynności, wg ciebie, miałyby powodować konkretnie i jak miałyby wpływać na rozgrywkę?
Ad2) w prawdziwym żużlu ścieżkę można odgadywać oglądając biegi na torze, lub samemu w czasie (nawet jednego) biegu próbując jechać różnymi torami jazdy. Jak wg ciebie można by stwierdzić która ze ścieżek jest dobra? (nawet na zawodniku, mając niefart, może to zająć 3 serie). Każdemu zawodnikowi ustawiasz ścieżkę, czy całej ekipie? poza tym wymieniasz 3, a wspominasz o 5
Ad3) jasne, słabsi na tym zyskają - może z 30-60 zrobi się 40-50? (to tylko przykład). Ale co na wyjeździe? - z 60-30 zrobi się 75-15?

Ogólnie kombinowanie i szukanie pomysłów jak najbardziej cenię. Ale jeszcze bardziej cenię pomysły trochę mocniej rozbudowane, wymieniające więcej konkretów Uśmiech


RE: Przygotowanie toru - Misiek81 - 2017-06-25

Arek jesli chodzi o 1 to zrezygnowanie z wyborem toru tylko poprzez prace na torze nawierzchnie samemu byśmy dopasowywali jaka chcemy czy twarda czy normalna czy grzaska wtedy gra byłabynieprzewidywalna jak teraz przeciwnik bylby zaskoczony torrem a gospodarz mialby handicap natomiast mozna wtedy treningi robic na przygotowanym dla siebie torze i po danych czynnosciach komputer sam by pokazywal jak zachowuje sie tor czy jest grzaski twardy czy beton.2. poziom ustawienia danej sciezki np.krawężnik 5 poziomów np.1 20% w zależności kto ile wyłoży tyle procent będzie miał na danym meczu mi chodziło o wprowadzenie podobnego pomysłu jaki był w Menadzerze Żużlowym tam bardzo fajnie się to sprawdzało i bardzo wciągała ta gra a ta moim zdaniem stała się monotonna i dlatego wciąż ubywa tych graczy niż przybywa dlatego mój pomysł z dodaniem takich funkcji.


RE: Przygotowanie toru - Mr. Zuma - 2018-07-29

@GM_Kuba - do rozpatrzenia