Oficjalne forum gry Speedway-World
Błogosławieństwo reform - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Błogosławieństwo reform (/showthread.php?tid=6373)Błogosławieństwo reform - anton - 2017-11-05

Założyłem ten wątek abyśmy mogli tutaj opisywać, jak oddziałują na nasze drużyny wprowadzane zmiany. Może to być pomocne dla reformatorów a i wszystkim innym da informację o tych sprawach z pierwszej ręki.


RE: Błogosławieństwo reform - anton - 2017-11-05

Taka historia. Drużyna obecna w SW od trzech sezonów. Buduje się niebłyskotliwie w swoim tempie w oparciu o nadzieje płynące ze szkółki i głównie swych zawodników. Oczywiście najlepsze obozy treningowe na full. Po tych trzech sezonach trochę się jeszcze wzmacnia na rynku transferowym na miarę swych finansowych zasobów i z nadzieją wkracza w obecny sezon.

W międzyczasie mamy zrzut zawodników z którego taka drużyna nie może skorzystać bo jest za "stara". I mamy pierwszy mecz sezonu. Piąta liga. Jedziemy z sympatycznym kolegą, który zaczął właśnie - jak pisze - przygodę z grą. Chwilę wcześniej skorzystał z zrzutu zawodników. Załatwia nas w meczu bez problemu...

Wydał na swój fenomenalnie skuteczny skład złożony obecnie z szesnastu zawodników kupionych na zrzutowym pniu - hurtem, mniej niż ja za trzech niezłych - jak mniemałem - zawodników po miesiącach wyrzeczeń związanych z oszczędzaniem.

Oczywiście gratuluję Jemu i to całkiem szczerze zwycięstwa.

I pytanie ilu jest takich - jak ja - usatysfakcjonowanych graczy po pierwszej kolejce. Wbrew obawom niewielu ale tylko dlatego, że nowych drużyn niewiele przybyło... Zmiany wymagają, jak się wydaje umiejętności przewidywania.


RE: Błogosławieństwo reform - Gajowy - 2017-12-09

Heh, ja tam bym ten zrzut botów wywalił. Nie ma chętnych na kupno to nara nara i koniec .

Może dobrym pomysłem jest po zakończeniu kontraktu automatycznie wywalenie zawodnika na LT i jak nikt go nie chce to koniec kariery? To samo z botami, jak drużyna się nim staje to auto wrzuca wszystkich zawodników i jak nie ma chętnych emerytura.


RE: Błogosławieństwo reform - becia - 2017-12-09

Zgadzam się z Tobą Gajowy w 100%