Oficjalne forum gry Speedway-World
PROPOZYCJA - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: PROPOZYCJA (/showthread.php?tid=651)

Strony: 1 2


PROPOZYCJA - tomekleszno - 2011-11-09

Witam mam parę propozycji co by można wprowadzić z prawdziwego żużla chodzi mi o turnieje np.IMP, MIMP, MPPK, MDMP, MMPPK, ZŁOTY KASK, SREBRNY KASK, BRĄZOWY KASK.

PROSZĘ O DYSKUSJĘ CO O TYM SĄDZICIE!!!


RE: PROPOZYCJA - kamykov - 2011-11-09

IMP oraz MIMP można by było wprowadzić z czasem ale na resztę turniejów może zabraknąć dni w tygodniu.


RE: PROPOZYCJA - Piter4 - 2011-11-09

mozna by zrobic tak ze: w ponedzialki BK i jak juz sie skonczy to SK, a na koniec ZK. I zaplanowac to tak zeby przez caly sezon trwalo. We wtorki mniej wiecej w srodku sezonu MIMP, w srody na tych samych zasadach IMP. W czwartki IMSJ i w piatki IMS. Moze bylaby to wielka zmiana SW, ale wtedy ludzie czesciej by sie logowali po to by spawdzac wyniki na biezaca Uśmiech Bo w ciagu tygodnia to wieje nuda w SW :/ .


RE: PROPOZYCJA - tomekleszno - 2011-11-09

Tylko że wtedy będzie problem ze sprawnością zawodników bo nie będzie kiedy springi jechać chyba że się inaczej dopasuje sprawność,


RE: PROPOZYCJA - Piter4 - 2011-11-09

zawody indywidualne nie wliczaja sie przeciez do sprawnosci...



RE: PROPOZYCJA - tomekleszno - 2011-11-09

to ja wiem ale wtedy jak w tygodniu będzie tyle imprez to nie będzie dni wolnych na sparingi a trzeba objechać min 3 i ligę by urosła sprawność


RE: PROPOZYCJA - Piter4 - 2011-11-09

ale mogloby byc tak, ze zawodnicy w jednym dniu startuja i w sparingach i w tych zawodach Uśmiech



RE: PROPOZYCJA - tomekleszno - 2011-11-09

To poczekamy aż wypowie się więcej osób!!!Myślę że gra była by atrakcyjniejsza przez takie zawody!!


RE: PROPOZYCJA - sothis - 2011-11-09

bez sensu bo jak spar będzie na 10 i turniej na 10 to co klonowanie
Na razie testujemy Puchar Gry
możliwe że w przyszłości będą indywidualne mistrzostwa tak że spokojnie, stefik sam wszystko robi to dajcie mu czas Oczko


RE: PROPOZYCJA - Piter4 - 2011-11-09

No i co z tego ze klonowanie? Chyba wszystkie plusy przebijaja klonowanie. Rozumiem, ze Stefik ma duzo roboty, ale to wcale nie musi byc tak szybko wprowadzone Uśmiech


RE: PROPOZYCJA - Teves - 2011-11-09

Tak, więcej turniejów to by było to!


RE: PROPOZYCJA - tomekleszno - 2011-11-09

Jeżeli potrzeba więcej rąk do pomocy chętnie pomogę pochodzę z tego samego miasta co założyciel więc nie widzę problemu umienia się na piwko i obgadania spraw


RE: PROPOZYCJA - matti_1 - 2011-11-09

Jestem za aby było więcej turniejów w dniach roboczych dzięki czemu wzrośnie aktywność graczy i gra stanie się jeszcze bardziej urozmaicona Uśmiech


RE: PROPOZYCJA - adrian11 - 2011-11-12

warto by troszkę bardziej rozreklamować tą grę. większa ilość graczy to ciekawsze rozgrywki. można by pomyśleć aby dać reklamę gry na sportsboard w dziale gry.


RE: PROPOZYCJA - sothis - 2012-01-14

odświezam Duży uśmiech