Oficjalne forum gry Speedway-World
moja propozycja - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: moja propozycja (/showthread.php?tid=663)

Strony: 1 2


moja propozycja - dawidst8 - 2011-11-14

a ja mam nowy pomysl aby mozna wybudowac zadaszenie stadionu poniewarz u mnie w wlkp co chwile zachmurze lub deszcz pada i jak by sie mialo takie zadaszenie to nie martwil bys sie ze mecz moze sie nie rozegrac i w pewnym sensie samopoczucie zawodnika by bylo lepsze


RE: moja propozycja - Astiks - 2011-11-14

Dobry pomysł u mnie też praktycznie w lubuskim deszcze lub zachmurzenia więc jestem za aby to wprowadzić


RE: moja propozycja - specjal2009 - 2011-11-14

(2011-11-14, 18:56:19)specjal2009 napisał(a): dawid odbry pomysl tylko ja widze to tak ze zadaszenie mialo by wplyw na ilosc kibicow przychodzacych na mecze Uśmiech mniej wiecej widze to tak ze na stadion ktory jest zadaszony przychodzilo by wiecej kibicow w deszczowy dzien troszke mniej niz w pochmurny dzien....

takie zadaszenie tez powinno byc drogie drozsze jak oswietlenie jakies 5bianiek

Jestem za zadaszeniem stadionow tylko nie w tym sensie ze bdz ono dzialalo na samopoczucie zawodnikow tylko na ilosc kibicow przychodzacych nsa mecze. Co mi po dobrym samopoczuciu zawodnikow jak nie zwroci mi sie kasa wydana budowe zadaszenia...


RE: moja propozycja - Teves - 2011-11-14

Mój pomysłDuży uśmiech Jak wiadomo jestem ZA! Tylko dawidst8 zapomniałeś dodać że wybudowanie troche by musiało kosztować, ale za to na mecze przychodziłoby więcej kibiców,bo pogoda by im nie przeszkadzała, i by było jak przy słonecznym dniu.l..,


RE: moja propozycja - dawidst8 - 2011-11-14

wiadomo że będzie kosztować ale bez przesady nie 10 mil bo coś czuje że z taką ceną wylecą


RE: moja propozycja - specjal2009 - 2011-11-14

teves kibicow jak przy slonecznym to troche przesada,,,, komu sie chce w kaloszach lub kajakiem docierac na stadionn Język


RE: moja propozycja - Teves - 2011-11-14

kajakiem to nieDuży uśmiech Ale w woderach??Język


RE: moja propozycja - Speed - 2011-11-14

Kilka razy już to proponowałem stefikowi, ale niestety nie dał się zagiąć :p Ale może teraz będzie inaczej. Ja jestem jak najbardziej za


RE: moja propozycja - GM_Kuba - 2011-11-14

a miało by to wpływać tylko na kibiców czy an stan toru też? Bo zadaszenei można roznie rozumieć. Porownanie Gorzów <-> Toruń.


RE: moja propozycja - Zielony815 - 2011-11-14

Można dać kilka opcji kawałek (tanio) - całkowicie (strasznie drogo) I wpływało by to na kibiców i całkowite na tor, że prawie nieodczuwalnie skutki pogody, bo wiadomo ciśnienie się zmienia i na tor też to wpływa Uśmiech Język


RE: moja propozycja - specjal2009 - 2011-11-14

Ja tam nie widze potrzeby by mialo to jakikolwiek wplyw na tor, dla wszystkich zawodnikow jest taki sam. pewnie stefik by musial duzo grzebac w silniku ajk by to mialo miec wpływ na tor..


RE: moja propozycja - Teves - 2011-11-15

Właśnie mogłoby być kilka opcji.. Zadaszenie dla vip i wtedy większa ilość kibiców vip by przyszła, częściowe zadaszenie stadionu, bądź takie na prawie cały stadion, tak jak mamy w Toruniu...a ceny to już tobie stefik zostawiam...tylko żeby nie przegiąćJęzyk bo takie zadaszenie ma się zwrócićDuży uśmiech


RE: moja propozycja - dawidst8 - 2011-11-15

a co mówicie zeby wprowadzic jockera w trakcie meczu ligowego lub spara poniewaz ciekawszy by byl mecz


RE: moja propozycja - daehniks1 - 2011-11-15

zadaszenie jako jakas nowosc tak !! co do toru w zyciu skoro jezdze na grzaskim trenuje skile pod ten tor to po co mam stawiac zadaszenie skoro nie bede miał grzaskiego toru?? licze własnie na deszcze Uśmiech co do kibiców na wielkie tak


RE: moja propozycja - Speed - 2011-11-17

Na pewno zadaszenie pod wzgledem większej ilości kibiców na stadionie. Obecnie są juz stadiony powyżej 15 tysięcy miejsc a nawet 20, a na mecz z tego co widziałem to max przyszło 14 ale jeden raz, a tak to po 10-12 tys kibiców jest. Więc zadasznie by tu pomogło no i zawsze to nowy bajer, czym znów wyprzedzimy SM'a Duży uśmiech
No i wiadomo że nie ma mieć wpływu na tor, bo na grząskim torze wręcz deszcz jest potrzebny.