Oficjalne forum gry Speedway-World
Obniżka poziomu zawodnika - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Obniżka poziomu zawodnika (/showthread.php?tid=6725)

Strony: 1 2 3 4


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Brad - 2018-11-14

Dalej brak reakcji ? Czy możecie chociaż zapewnić, że przed startem nowego sezonu błąd ten zostanie poprawiony, tak, aby zawodnicy przy rozwoju umiejętności nie cofali się w swoich osiągach ?


RE: Obniżka poziomu zawodnika - GM_Arek - 2018-11-16

Dla mnie to nie do końca jest błąd. Zawodnik dochodzi do pułapu najlepszego motoru, i przez chwilę ma ciut słabsze czasy, niż w momencie najlepszego dopasowania na słabszym motocyklu. Dalsze trenowania S da jednak lepsze czasy niż na max dopasowaniu siły na motocyklu słabszym.
Czyli: trener uznaje że już nadajesz się na najlepszy motor, ale jeszcze chwilę zajmie ci, zanim go okiełznasz trenując S, i zaczniesz robić super czasy.

decyzja należy do managera: pozostać przy słabszym motocyklu, czy chwilę dotrenować zawodnika, by wyciągał lepsze czasy na najlepszym motocyklu.


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Brad - 2018-11-16

(2018-11-16, 13:04:06)GM_Arek napisał(a): Dla mnie to nie do końca jest błąd. Zawodnik dochodzi do pułapu najlepszego motoru, i przez chwilę ma ciut słabsze czasy, niż w momencie najlepszego dopasowania na słabszym motocyklu. Dalsze trenowania S da jednak lepsze czasy niż na max dopasowaniu siły na motocyklu słabszym.
Czyli: trener uznaje że już nadajesz się na najlepszy motor,  ale jeszcze chwilę zajmie ci, zanim go okiełznasz trenując S, i zaczniesz robić super czasy.

decyzja należy do managera: pozostać przy słabszym motocyklu, czy chwilę dotrenować zawodnika, by wyciągał lepsze czasy na najlepszym motocyklu.

Niech będzie.


RE: Obniżka poziomu zawodnika - wojtas_gkm - 2018-11-16

Bzdura Arek co piszesz, bo po skoku pozostawienie na słabszym motocyklu powoduje jeszcze gorsze czasy. Wybór jest pomiędzy trenować lub nie.


RE: Obniżka poziomu zawodnika - jacekpulo - 2018-11-16

Oczywiście, że bzdury...przy przeskokach na innych motorach nie ma tego problemu, a dalsze trenowanie siły u zawodnika który skoczy powyżej 74 da efekty dopiero grupo po 80 czyli po 4-5 skokach co zajmie więcej jak pół sezonu. Nie wiem jak ślepym trzeba być żeby nie uznawać tego za błąd tylko za dopasowanie do motoru...


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Petecki - 2018-12-01

coś się robi z tym idiotycznym rozwiązaniem które mamy teraz?? mój zawodnik po skoku siły jedzie do tyłu, zmiany sprzętu na słabszy nie mogę zrobić bo jedzie jeszcze wolniej....


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Brad - 2018-12-10

(2018-11-16, 13:04:06)GM_Arek napisał(a): Dla mnie to nie do końca jest błąd. Zawodnik dochodzi do pułapu najlepszego motoru, i przez chwilę ma ciut słabsze czasy, niż w momencie najlepszego dopasowania na słabszym motocyklu. Dalsze trenowania S da jednak lepsze czasy niż na max dopasowaniu siły na motocyklu słabszym.
Czyli: trener uznaje że już nadajesz się na najlepszy motor,  ale jeszcze chwilę zajmie ci, zanim go okiełznasz trenując S, i zaczniesz robić super czasy.

decyzja należy do managera: pozostać przy słabszym motocyklu, czy chwilę dotrenować zawodnika, by wyciągał lepsze czasy na najlepszym motocyklu.
Niestety nie masz racji. Skoro zawodnik nie nadaje się na lepszy motocykl to nie powinien po skoku, tracić nagle sekundy na dotychczasowym. Taki zawodnik nie nadaje się ani na obecny, ani na lepszy motocykl. Ewidentnie do poprawy. Chociaż tak, aby na starym zachował formę sprzed skoku czyt. Nie cofał się w osiągach!


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Misiek81 - 2019-01-05

GMArek przestań graczom mydlić oczy bo sam w to nie wierzysz co piszesz ,wysuwasz teorie jak pan Nawrocki o tych fakturach które zagineły by zamydlić oczy na zasadzie nic z tym błędem nie zrobię i się odczepcie ...od razu tak napisz bo ja tak Cb zrozumiałem ja też widzę że mój 22l.po skoku siły nagle wozi ...0,0 na juniorach to co zapił się czy nagle zapomniał jak się jeździ a jeździ na 120 stale .Moje zdanie jest takie że ten silnik wymaga natychmiastowej naprawy i tyle w temacie co koledzy powyżej potwierdzili ...


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Selby - 2019-01-06

Co z tego że wszyscy to wiemy, jak i tak nic nie zostanie z tym zrobione skoro wisi ten temat od sierpnia.. Zaraz będziemy mieli pół roku Uśmiech nie mogę się z tym pogodzić, jak przyjemna gry wymiera przez właśnie takie postawy władz gry. Wybaczcie, że to powiem, ale według mnie nie zrobiliście w tym sezonie nic! Żadnych korekt. To podejście wasze najbardziej mnie denerwuje i sprawia  że odechciewa mi się grać i coraz bardziej o tym myślę. Właśnie przez to, bo gra jest sama w sobie znakomita. Jak zaczynałem grać w tą grę w 2012 nie było takich sytuacji żeby użytkownik został olany. Naprawdę, nie dziwcie się że wasz projekt upada. Pozdrawiam


RE: Obniżka poziomu zawodnika - holender260 - 2019-01-06

Sami widzicie że gm arek olewa grę ostatni raz widziany 29.12.2018 nic dodać nic ująć


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Petecki - 2019-01-06

jawny sabotaż......


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Brad - 2019-01-06

Ja byłbym za tym, zeby nawet podnieść cene vipa i to sporo ! Do np. 10zl za miesiąc, ale niech ta gra się realnie rozwija i ktoś o to dba na bieżąco.


RE: Obniżka poziomu zawodnika - Perez - 2019-01-09

jedni mowia ze blad a Arek ze nie blad! szczerze to mnie to wogole nie interesuje bo zawodnik z sila 75 jest do niczego malo tego sila to najwazniejszy skill wiec on musi jako pierwszy dojsc do 100! moj wniosek i zarazem podpowiedz tak czy tak sila MUSI dojsc do 100, a kto ma racje nie bardzo ma znaczenie


RE: Obniżka poziomu zawodnika - GM_Arek - 2019-01-09

(2019-01-06, 20:50:45)holender260 napisał(a): Sami widzicie że gm arek olewa grę ostatni raz widziany 29.12.2018 nic dodać nic ująć

to że być może nie wiesz czym jest urlop to twoja sprawa, ale nie odbieraj proszę tego przywileju innym ludziom Uśmiech

ps: omawiana anomalia występuje od początku gry, a przynajmniej od czasu gdy tu dołączyłem. Obecny silnik meczowy tylko ją mocniej uwidocznił. I teraz właśnie kwestia, czy to zmieniać bo gracze "nakazują" bo ma być tylko do przodu i nie inaczej, czy jednak upieramy się, że skoro chcesz nadal trenować siłę to ją trenuj, aż zawodnik zacznie osiągać lepsze czy na 120 niż miałby na maksymalnie spasowanej 110...


RE: Obniżka poziomu zawodnika - GM_Arek - 2019-01-09

a tak swoją drogą, sprawdziłem też poziomy dla niższych silników, i ZAWSZE przesiadka na silnik mocniejszy związana jest z chwilowym osłabieniem czasów zawodnika - dalszy trening Siły oczywiście te czasy poprawia. I różnica ta jest nawet większa niż w przypadku przesiadki ze 110 na 120. I jakoś nikomu to nie przeszkadzało do tej pory? tak było i jest od początku gry (czyt: zanim tu trafiłem)