Oficjalne forum gry Speedway-World
Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) (/showthread.php?tid=68)



RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Arkadiusz - 2017-02-26

(2017-02-26, 22:41:04)GM_Arek napisał(a): pisz do grabarza

Hehe dobre.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - taxi1981 - 2017-02-27

Kto to grabarz? A tak serio, po co podgrzewacie atmosferę?!


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Arek - 2017-02-27

(2017-02-27, 20:27:30)taxi1981 napisał(a): A tak serio, po co podgrzewacie atmosferę?!
.... stara się mnie obrazić w każdej możliwej wypowiedzi. Kuba i Hen mu w jego prośbie nie pomogą, więc niech próbuje u tego 3-ciego którego wymienił


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - taxi1981 - 2017-02-28

Lekka dziecinada. Można się nie zgadzać ze zmianami, można mieć inne zdanie jednak jeśli już chce się toczyć walkę z kimś to jednynie na argumenty. Słowne wycieczki osobiste są nie potrzebne.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anton - 2017-07-17

Szkółka juniorów  - obiekty:

"Aby poznać pojedyncze umiejętności oraz przyspieszyć nieco trening juniora umieszczonego w slocie, należy rozbudować dodatkowe obiekty w szkółce juniorów:"

"Jeden junior może skorzystać z jednego obiektu tygodniowo! (od poniedziałku do piątku)"

Czy aby przyśpieszyć nieco konieczne jest cotygodniowe przeskanowywanie juniorów? Czy też owo przyśpieszenie odbywa się automatycznie już wtedy gdy ma się jakieś obiekty?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Arek - 2017-07-17

odbywa się automatycznie. raport scouta ma jedynie pomóc poznać um naszego juniora


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anton - 2017-07-17

(2017-07-17, 22:06:13)GM_Arek napisał(a): odbywa się automatycznie. raport scouta ma jedynie pomóc poznać um naszego juniora

Dzięki, gdyby dodatkowo trzeba było co tydzień wykonać kolejną czynność warto by rozważyć zasadność zatrudnienia zastępcy prezesa - managera.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Arek - 2017-07-17

z drugiej strony, gra powinna angażować gracza również w inne dni tygodnia aniżeli kolejka ligowa Uśmiech


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anton - 2017-07-18

Tak, ale bardziej by angażowała gdyby uatrakcyjnić mecze sparingowe, czwórmecze i zawody indywidualne o np. ruchomą frekwencję kibiców zależną jednak od jakichś czynników innych niż pogoda, nagrody finansowe dla najlepszych zawodników, elementy taktyki w rywalizacjach każdego rodzaju itp.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Arek - 2017-07-18

(2017-07-18, 13:25:29)anton napisał(a): Tak, ale bardziej by angażowała gdyby uatrakcyjnić mecze sparingowe, czwórmecze i zawody indywidualne o np. ruchomą frekwencję kibiców zależną jednak od jakichś czynników innych niż pogoda, nagrody finansowe dla najlepszych zawodników..

możesz rozwinąć te dwie myśli?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anton - 2017-07-18

GM_Arek: pełną wypowiedź antona znajdziecie tu: http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=6284


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anton - 2017-07-18

(2017-07-18, 13:42:06)GM_Arek napisał(a):
(2017-07-18, 13:25:29)anton napisał(a): Tak, ale bardziej by angażowała gdyby uatrakcyjnić mecze sparingowe, czwórmecze i zawody indywidualne o np. ruchomą frekwencję kibiców zależną jednak od jakichś czynników innych niż pogoda, nagrody finansowe dla najlepszych zawodników..

możesz rozwinąć te dwie myśli?

Odpowiedź w propozycjach pod tematem: Pakiet taktyczny, widowiskowość rozgrywek, opcja wyboru


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Arek - 2017-07-18

o to mi właśnie chodziło - super Uśmiech tylko co ty z tym tłem nakombinowałeś Język


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anton - 2017-07-18

(2017-07-18, 19:04:43)GM_Arek napisał(a): o to mi właśnie chodziło - super Uśmiech tylko co ty z tym tłem nakombinowałeś Język

proces myślowy nałożył się na kartę graficzną - przeciążenie...


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - odo - 2017-08-02

Witam, mam takie pytanie, czy jak zrezygnuję z rozbudowy np. miejsc reklamowych czy parkingowych to zostanie mi zwrócona kasa?