Oficjalne forum gry Speedway-World
Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) (/showthread.php?tid=68)



RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - graczareksz - 2012-03-10

Mam pytanie dotyczące przychodzenia juniora do szkółki. Konto mam ponad miesiąc, szkółka rozbudowana do 2 poziomu Duży uśmiech ale jak do tej pory nie przyszedł żaden junior, dlaczego ????
Jaki trzeba mieć min. poziom szkółki aby jakiś junior przybył, oraz czy liga w której się jeździ też decyduje o częstszym/rzadszym przychodzeniu juniorów ????


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Selby - 2012-03-10

Ja w pierwszym tygodniu gry dostałem juniora. Poziom szkółki - 1. Także, z tego co czytałem nic nie ma znaczenia. Oprócz dofinansowania na szkółkę ( ustawiane w KSIĘGOWOŚCI ) i ogromu szczęścia. Jeśli wprowadzam w błąd to proszę korygować.

Napisałem post dziś, może tutaj ktoś odpowie. a ja jeszcze raz zapytam o ten procent, o jaki wzrastają umiejętności juniorów przy dofinansowaniu indywidualnym. Ile to jest dla poszczególnych wartości?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Kuba - 2012-03-10

każdy tysiąc to jeden dzień. to co napisales do losowanie to dobrze


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Selby - 2012-03-10

czyli, jeżeli ustawiam 1000zl to codziennie przybywa mu zamiast jednego dnia treningu to dwa tak?
A jak ustawie 5 tys to za jeden dzien, zrobi 6 dni?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Kuba - 2012-03-10

Nie. Przykładowo zawnik potrzbuje do skoku 16 dni bez dofinansowania. Z dofinansowanie 5 tys skraca mu o 5 dni czyli bedzie potrzebowal 11 dni.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Selby - 2012-03-11

a co jeśli zrezygnuje z dopłacania np po 5 dniach? To przy 1 tys, kasa jest stracona, po nie wyrobiła nawet +1 dnia ?
Przy przyspieszeniu skoku o tydzień, trzeba wydać ok. 60 tys na jeden skok. Dla klubów z dolnych lig, to wydatek nie do osiągnięcia.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Hawaiki - 2012-03-11

Hej, zgadza się szkółka do dość droga inwestycja. Więc trzeba rozsądnie podchodzić do tego kogo trenować w szkółce, bo czasem wystarczy mieć 1-2 juniorów z lepszym talentem (czytaj 5 Oczko ) niż np 3-4 z mniejszym talentem. A często jakiegoś 16-17 latka z dobrymi skillami można tanio kupić na liście transferowej.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Włos - 2012-03-11

Przy jakiej wytrzymałości zaleca się remont motocykla ?

Dobrze rozumiem, że stan to jakby % mocy jaką wykorzystuje z silnika, a wytrzymałość to zużycie motocykla?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - GM_Kuba - 2012-03-11

Stan czyli stan motocykla po kazdym meczu sie psuje do ok 92-95. Po naprawie mmotoru wraca do 100, lecz wytrzymałośc spada o -1. Obie te wartosci maja lacznie wplyw an defekt. A Przy jakiej wartości to CI nie powiem ale przy ok 95 w 1 lidze juz czuc duze straty ja remontowalem przy 92 i widac ze w 1 pol sez liga mnie nie lubiła ;] Ale w dolnych ligach nie musisz miec ciągle lśniących


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Włos - 2012-03-11

Dzięki za odpowiedź. Stefik z kolorami kasków w meczach coś nie gra....


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - graczareksz - 2012-03-12

Czy kwoty jakie są przyznawane od sponsora są wyższe im wyżej się jest w lidze ???? tzn. np za awans z 3 do 2 ligi jest większa kwota niż z 6 do 5 ligi, czy kwoty są takie same ?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - specjal2009 - 2012-03-12

(2012-03-12, 00:25:57)graczareksz napisał(a): Czy kwoty jakie są przyznawane od sponsora są wyższe im wyżej się jest w lidze ???? tzn. np za awans z 3 do 2 ligi jest większa kwota niż z 6 do 5 ligi

Dokłądnie tak. Wieksze nagrody, a takze wiecej kasy tygodniowo Ja mam tg samego sponsora co Ty. Jak bym awansowal do I ligi to bym dostał 1,2mln nagrody



RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - lech - 2012-03-12

witam mam pytanie jak sa naliczane bonusy w grze tzn w lidze i np w turniejach


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Teves - 2012-03-12

suma punktów w dwumeczu będzie na twoją korzyść to dostaniesz bonus, Zasady są takie same co w realiach


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - lech - 2012-03-12

dzieki tak tez myslalem tylko chcialem sie upewnic bo w turnieju 5i6l ktos miesza i myslalem ze moze tutaj sa inne zasady hehe