Oficjalne forum gry Speedway-World
Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) (/showthread.php?tid=68)



RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - sothis - 2012-07-26

niestety nie ma
ale jak masz VIP`a to masz przeglądarkę obozów Oczko


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Shergar - 2012-07-26

No to lepsze to niż nic, szkoda tylko że cena obozu nie jest od razu podana.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - sothis - 2012-07-26

cena podana jest za jednego zawodnika przynajmniej ja tak miałem Uśmiech


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2012-07-26

Mam pytanie odnośnie "wysypu 200 najlepszych zawodników bez kontraktu" otóż chodzi mi o to czy ktoś wie jak to wygląda tj czy jest jakaś cena wywoławcza czy wszyscy startują od 0zł, czy to są zawodnicy w każdej kategorii skili czy np sami najlepsiOczko jednym słowem czy warto czekać na to do 1.08 czy teraz coś kupić jak jest okazja?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - sothis - 2012-07-26

od 0zł Duży uśmiech
różnie bywa jak masz dużo kasy to czekaj jak nie to poluj :-P tyle mogę powiedzieć


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Vinyll - 2012-07-26

Niestety to wygląda tak ,że musisz mieć sporo kasy żeby kupić jakiegoś zawodnika z "wolnej listy" bo każdy takich chce , a są obrotni MNG co mają sporo kasy i ciężko się przebić.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2012-07-26

no cóż, trudno;D

A jak pozbyć się słabego zawodnika jak nikt nie chce go kupić?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - grzyb... - 2012-07-27

(2012-07-26, 19:37:52)Jack21 napisał(a): no cóż, trudno;D

A jak pozbyć się słabego zawodnika jak nikt nie chce go kupić?

wystawiac za darmo i czekac na cud - az do skutku i to nie zart Oczko


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2012-07-27

ahahaha dobre;D czekać na cud mówiszOczko a nikt z administratorów nie rozważał w tym temacie jakiś zmian?Oczko


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - ADM_Henrik - 2012-07-27

Jest w planach żeby nowi gracze mogli zwolnić właśnie takich zawodników bez ponoszenia kosztów w ciągu miesiąca od momentu rozpoczęcia gry (ankieta jest w grze na to pytanie). Jak przejdzie to na początku sierpnia zostanie wprowadzone.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2012-07-27

kurde to mi już chyba miesiąc pyknie i się nie pozbędę moich kilku leszczy;P może zróbcie w ciągu 2 miesięcy;D


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - ostek - 2012-07-27

Czy ktoś moze podpowiedziec jak dobrac motory dla poszczegolnych zawodnikow?? Na samym poczatku gry kupilem wszystkim najmocniejsze maszyny, dopiero po kilku dniach czytania toru dowiedzialem sie ze byl to blad :/

Jesli ktos zechce pomoc w tym temacie bede wdzieczny.Moze byc na PW


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2012-07-27

też dopiero zaczynam i nie mam jeszcze doświadczenia ale ja po prostu rozumiem to w ten sposób że proporcjonalnie do wysokości skilla siły trzeba dobrać moc motoru w KM ja mam ogólnie tak od 80-100KM rozłożone na zawodników


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - misiek_kssg - 2012-07-27

Jedne co wiadomo, to to, że najmocniejszy motocykl może być odpowiedni, ale dla zawodnika z bardzo mocno wytrenowaną siłą. Nigdzie nie jest podane ile siły potrzeba na dany motor, każdy sam musi to wypróbować.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - kamykov - 2012-07-27

(2012-07-27, 18:55:28)ostek napisał(a): Czy ktoś moze podpowiedziec jak dobrac motory dla poszczegolnych zawodnikow?? Na samym poczatku gry kupilem wszystkim najmocniejsze maszyny, dopiero po kilku dniach czytania toru dowiedzialem sie ze byl to blad :/

Jesli ktos zechce pomoc w tym temacie bede wdzieczny.Moze byc na PW


Ogólnie to trzeba sprawdzić w treningu wewnętrznym bo jakoś się przyjęło że na forum nikt nie udziela podpowiedzi co do motorów. Chyba że się zapytasz na PW jakiegoś bardziej doświadczonego gracza - jak nie raz się już tak zdarzyło