Oficjalne forum gry Speedway-World
Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) (/showthread.php?tid=68)



RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - sothis - 2012-09-08

pewnie że jest możliwość wystarczy mobilna Opera Uśmiech


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Ziggi - 2012-09-11

Jeżeli masz androida to bez problemu możesz korzystać z google chrome dostosowanego do telefonu z tym systemem. Ja mam samsunga i bez problemów mi działa, tylko strasznie wolno mi chodzi ten net.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Chris_ - 2012-09-18

Mam kilka podstawowych pytań jako nowicjusz w grze.

1. Jestem w 6 lidze. Jaki dać nakład na szkółkę? 1000,2000,5000? Warto inwestować w młodzież?
2. J.w Jaki dać nakład na reklamę oraz ceny biletów w sparingu oraz meczu ligowym?
3. Chcąc podbudować budżet, warto organizować czwórmecze, zawody indywidualne, a może jeździć sparingi na wyjeździe z drużynami wysoko notowanymi?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi Uśmiech


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2012-09-19

1. to zależy wyłącznie od Ciebie, jeśli chcesz mieć wychowanka to inwestuj i wtedy sobie przelicz ile procentowo dana kwota daje Ci możliwość przyjścia juniora - patrz http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-5
2. to już raczej sam musisz dojść do tego ale nie przesadzaj gdyż na sparingi z reguły mało ludzi przychodzi, ja osobiście mam połowę tego co ustawiłem na ligę
3. jadąc gdzie się da podbudujesz nie tylko budżet ale również xp swoich zawodnikówUśmiech


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - szuwarek - 2012-09-26

Czy gdzies wczesniej na forum znalazl sie spis okreslen dla szkołki juniorów ? Chodzi mi o to, że np. dla poziomu 2 widnieje nazwa "bardzo słaba szkółka". Jestem ciekawy jak zmienia sie nazewnictwo poziomow w szkolce przez caly przekroj poziomow. Na dzisiaj mamy ich chyba 15 Uśmiech ciekawe jak sie nazywaja poszczegolne poziomy Uśmiech Jesli tego nie ma to moze ktos napisze z wyzszych poziomow jakie u niego sa nazwy.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Speed - 2012-09-27

ogólnie to nie ma nigdzie takiego spisu
mam tylko nazwy na 2 poziomy:
6 - Słaba szkółka juniorska
9 - średnia szkółka juniorów

Tak średnio z tego co pamiętam to gdzieś po 2-3 poziomy była ta sama nazwa :p Ale nie jestem pewien bo jakoś nie zwracałem na to szczególnej uwagi


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - karpioza - 2012-10-20

Dostalem zaproszenie na Czwormecz ktore przyjalem.
Nie wiem jednak w jaki sposub wystawic skład.
Czy sklad na czwormecz wystawi sie automatycznie?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - ADM_Henrik - 2012-10-20

Musisz wejść w czwórmecze i masz napis Twoje najbliższe czwórmecze a pod tym nazwę turnieju w jakim startujesz. Klikasz w tą nazwę turnieju i wtedy pojawi się możliwość wystawienia składu na czwórmecz . Jak już ustawisz skład klikasz w napis Zapisz.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - karpioza - 2012-10-20

Dzieki za pomoc Oczko
Kolejne (pewnie banalne) pytanie.
Jak wyslac zaproszenia do Czwórmeczu przeze mnie organizowanego?
Szukam juz z 30 min na forum, nie moge znależć.
Pytanie nieaktualne, jakos doszedlem do tego Uśmiech


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2012-10-20

znajdujesz drużynę i jak na nich klikniesz i będzie profil tej drużyny to po lewo będzie "zaproś do czwórmeczu"

Jack21, nie nabijaj w ten sposób postów! Jak widzisz kolega już sobie bardzo dobrze poradził, a następnie poinformował o tym.

Sorry ja jakoś po prostu nie zauważyłem tego że on napisał że już dał sobie radę i tyle, sorry jeszcze raz Uśmiech jakieś zaćmienie czy coś Duży uśmiech


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - ostek - 2012-10-22

Jaki wplyw na jazde ma kondycja zawodnika? Zauwazylem, ze wiekszosc graczy ma kondycje wytrenowana na duzo nizszym poziomie niz pozostale skille stad moje pytanie.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Marek79 - 2012-10-22

Trudno okreslic dokladnie,to jest tez wazny skill ale jednak nie az tak jak pozostale. Do tego dochodzi jeszcze-na jakim torze sie jezdzi...


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Zielony815 - 2012-10-22

Wpływa na czasy zawodnika pod koniec tygodnia, bo czym wyższy ten skill, tym więcej biegów jedzie na 100 % dany zawodnik. Ale ma małe znaczenie, stąd brak treningu tej umiejętności.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - ADM_Henrik - 2012-10-22

(2012-10-22, 21:36:25)Zielony815 napisał(a): Wpływa na czasy zawodnika pod koniec tygodnia, bo czym wyższy ten skill, tym więcej biegów jedzie na 100 % dany zawodnik. Ale ma małe znaczenie, stąd brak treningu tej umiejętności.

Nie ma znaczenia ile biegów przejedzie zawodnik w danym tygodniu Język

Kondycja wpływa w pewnym stopniu na jazdę zawodnika na dystansie.





RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Zielony815 - 2012-10-23

Aaaa Oczko To byłem w błędzie ;/ Sorka, za złą odpowiedz Uśmiech

Ed. Posty można skasować Uśmiech