Oficjalne forum gry Speedway-World
Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) (/showthread.php?tid=68)



RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - jacekpulo - 2013-09-11

na indywidualnych ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby organizować i to i to bo odbywają się w różne dni.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - BonE - 2013-09-11

jesli chodzi o nawierzchnie to dyspozycja zawodnika zależy od T-techniki i P-prowadzenia:p


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Zwolen - 2013-09-13

Mam nietypowe pytanie, czy jeśli np. mam zawodnika i nie kupiłem mu żadnego motoru, a wystawię go do sparingu to co się dzieje? Pojedzie czy jak? ;D


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2013-09-13

pojedzie, tak jakby jechal na najslabszym


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Zwolen - 2013-09-13

CZyli nie musze kupować mu motorku i nie poniosę żadnych kosztów przy tym, za złe wystawienie składu czy coś ?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - jacekpulo - 2013-09-13

nie musisz kupować i żadnych kosztów nie poniesiesz.


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - kubanski - 2013-09-15

Mam pytanie dotyczace moich zawodnikow... Otoz moi zawodnicy kreca czasy na grzaskim torze poniezej 60 s A tu nagle w waznym dla mnie meczu ligowym na wyjezdzie (zaznaczam tez tor grzaski ) moi zawodnicy kreca czasy 64 63 s.... :/ Czemu tak siedzieje ??


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anonim-04 - 2013-09-15

Sprawdz sobie dlugosci toruu i zobacz jaka byla pogoda bo miedzy pogoda sloneczna a deszczowa tez jest jakas tam roznica


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - kubanski - 2013-09-15

No okey dzieki ale jeszcze jedno pytanie da sie jakos temu zaradzic jest na to jakis sposob ?? Bo strasznie mnie to irytuje drozyna przeciwna ogolnie kreciła czasy 62 61 s a moi zawodnicy 56 55 s :/


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anonim-04 - 2013-09-15

Niestetty musisz trenowac i tyle moi tez dzis krecili czasy po 60 a kreca po 55


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Jack21 - 2013-09-15

przeciez rozne sa dlugosi torow wiec wiadomo ze stalych czasow nie kreca wiec okreslenie moi kreca 60sek jest troche nie na miejscuDuży uśmiech no chyba ze 60 w domu na jednym i tym samym stadionieJęzyk


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - anonim-04 - 2013-09-15

Dzis na wwyjezdzie takie krecili a u mnie nna stadionie po ok 55 jesli to o mnie nie chodzi


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - kopermania - 2013-09-21

Mam pytanko: kupiłem zawodnika ma on tylko 39% sprawności ale ma też dużo dni treningowych. Pytanie więc czy lepiej trenować sprawność czy inne skile?


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - Mr. Zuma - 2013-09-21

z doświadczenia wiem, że lepiej trenować skile a sprawność po przez sparingi i odpowiednią ilość biegów Oczko


RE: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko) - kopermania - 2013-09-21

tak z ciekawości Duży uśmiech jak najlepiej zdobywać doświadczenie XP? chodzi czy z ligi czy z indywidualnych czy z 4meczu