Oficjalne forum gry Speedway-World
Ekstraliga - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Ekstraliga (/showthread.php?tid=690)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Ekstraliga - Krzys - 2011-12-05

A więc przed nami kolejny sezon zmagań eligi Uśmiech Powodzenia Duży uśmiech


RE: Ekstraliga - Squall1 - 2011-12-05

Jeszcze bardziej emocjonujący niż poprzedni


RE: Ekstraliga - sothis - 2011-12-05

2 mocne drużyny dołączyły do nas Czorty i Demogorgon
każdy może wygrać ligię i każdy może spaść


RE: Ekstraliga - Zdunek - 2011-12-05

no ja się utrzymałem fartem bo fartem ale się udało.myśle ze teraz tez sie uda chociaz bedzie jeszcze ciezej...


RE: Ekstraliga - Casaletto - 2011-12-05

Mój cel to utrzymanie, a faworyta oprócz Drzewców ciężko wskazać Uśmiech


RE: Ekstraliga - Zdunek - 2011-12-05

ja bym demogogrona typowal i lotos a czas pokaze tak z 5 druzyn moze miec pudlo....


RE: Ekstraliga - Speed - 2011-12-05

Wg mnie to walka będzie między Drzewcami, Lotosem, Victory i Gryfami. Ale nie skreślam nikogo to tylko moje typy patrząc na skład i wyniki ostatnie. Ogólnie to każdy ma szanse, jedni większe drudzy mniejsze ale zawsze Duży uśmiech czarnym koniem może być Demogorgon, który może też bardzo wiele namieszać. Jak na ta chwilę to niestety na outsidera wydaję się być Paul-Wik. Ale to tylko takie przypuszczenia.
Sam nie będę ukrywał, marzy się mistrzostwo całkowicie juniorskim składem ale czy to do zrobienia czas pokaże. Na pewno ważne jest by sie utrzymać, czy będzie medal czy nie to i tak będę się cieszył.
Także życze każdemu jak najwięcej wygranych w sezonie no i Powodzenia Panowie.
I czekam na terminiarz zobaczymy z kim tym razem będę miał 1 kolejke, i czy będzie ta drużyna na czele jak to bywało w poprzednich sezonach, (swk,Henrik,Squall)



RE: Ekstraliga - wowi - 2011-12-05

Witam wszystkich menagerów drużyn ekstraligowych Uśmiech Jestem w ekstralidze i to jest moim sukcesem.
Zdaję sobie sprawę z moich barków i słabej siły rażenia ,także najprawdopodobniej moja przygoda z ekstraligą potrwa sezon . Niestety na zmianie silnika gry sporo straciłem i do tej pory nie mogę się pozbierać jednak postaram się powalczyć. Pozdrawiam !!!


RE: Ekstraliga - Asteck666 - 2011-12-05

Ja mam nadzieje że pierwszą kolejke pojadę u Speeda Oczko
A poważnie to liczę na to żeby nie znaleźć się w strefie spadkowej, spróbuje wygrywać u siebie ile sie da, kluczem do sukcesu będą bonusy i wygrane na wyjeździe, ale jakos nie widzę siebie wygrywajacego na wyjeździe. Składu nie zmieniam, zostaje ten, który wywalczył awans.
Faworyta ciężko wskazać, może to być Lotos, odkąd wpadł na pomysł wykorzystania juniorów, to miażdży wszystkich.


RE: Ekstraliga - sothis - 2011-12-06

pierwsze typy Duży uśmiech

KS Czorty Myślibórz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 48-42 Wiem że Czorty to mocna drużyna ale z mistrzem nie mają raczej szans
Victory Leszno vs Paul- Wik 11:00 58-32 Beniaminek nie ma najmniejszych szans
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 12:00 53-37 ostatni mecz zakończył się takim wynikiem czemu teraz miałoby tak nie być Duży uśmiech
Ostrowskie Diabły vs Lotos Gdańsk 12:00 42-48 Ciężki pojednyek do typowania stawiam jednak na Lotos i jego fenomenalna młodzież
Demogorgon Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 51-39 moim zdaniem Heniu będzie miał problemy w tym meczu i Asteck wygra na swoim torze



RE: Ekstraliga - Krzys - 2011-12-06

(2011-12-06, 15:27:51)sothis napisał(a): pierwsze typy Duży uśmiech

KS Czorty Myślibórz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 48-42 Wiem że Czorty to mocna drużyna ale z mistrzem nie mają raczej szans


Ciekawy wynik obstawiłeś względem komentarzu ;d



RE: Ekstraliga - Speed - 2011-12-06

haha, no i znów jadę z beniaminkiem 1 kolejkę :p



RE: Ekstraliga - Casaletto - 2011-12-06

Też zatypuję

KS Czorty Myślibórz vs Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. 46-44 Ja stawiam na Czorty, moim zdaniem to mocny zespół Uśmiech
Victory Leszno vs Paul- Wik 62:28
Sparta Wrocław vs ZKS Zdunek Rzeszów 49:41 - Raczej spokojna wygrana Sothisa, ale to nic pewnego.
Ostrowskie Diabły vs Lotos Gdańsk 45:45 - Sprzedałem zawodnika drugiej lini , więc powinno być jeszcze gorzej. Nie przewiduje wzmocnień - bo niby kim? więc wynik raczej do tyłu , ale powalcze
Demogorgon Wrocław vs GRYFY Bydgoszcz 50:40 - Obydwa teamy są silne, zadecyduje atut własnego toru.


RE: Ekstraliga - sothis - 2011-12-06

Oj tamDuży uśmiech
Zapomniałem dopisać że mogą aut własnego toru wykorzystać i stad ten wynikOczko
Wybaczcie ludziowi jego dziury w głowie


RE: Ekstraliga - Speed - 2011-12-06

http://www.speedway-world.pl/i,gazetka-1-166
Tak z nudów sobie napisałem. Jak komuś sie chce to pozwalam zarknąć Duży uśmiech