Oficjalne forum gry Speedway-World
ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Turnieje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=60)
+--- Dział: Indywidualne Mistrzostwa U 16-21 (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=66)
+---- Dział: U-20 (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=71)
+----- Dział: Archiwum U-20 (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=92)
+----- Wątek: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja (/showthread.php?tid=7357)

Strony: 1 2


ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - wojtas_gkm - 2020-10-05

U20 Złoty Kask 
 
Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.


Zasady są proste:
1. Do 18.10.2020r. trwają zapisy, start eliminacji 24.10.2020r.
2. Każda drużyna może zgłosić 20-latków bez ograniczeń ilościowych. 
3. Rozgrywamy serię ćwierć i/lub półfinałów (w zależności od ilości zgłoszonych zawodników)
4. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
5. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
6. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
7. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
 
 
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP

Zgłoszenia zawodników proszę podawać w formacie
Zawodnik (Klub) link do zawodnika

Proszę również o zgłoszenia chętnych organizatorów!


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - wojtas_gkm - 2020-10-05

Lista uczestników:

01. Jan Jagr (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Łukasz Rzepka (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
03. Karol Kleman (GKM 1979) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
04. Hudson Cooper (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
05. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
06. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
07. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
08. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119
09. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
10. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
11. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
12. Jarosław Polak (Stal-Browar Bialcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761
13. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
14. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
15. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
16. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
17. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
18. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
19. Bolesław Bawołek (KS ROW RYBNIK) https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
20. Sławomir Mips (Husaria BERG Rzeszów) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
21. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
22. Josef Krajiczek (Ahtung SC) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
23. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
24. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
25. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
26. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
27. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
28. Krister Barfoed (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87097
29. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
30. Sylwester Demski (STAL GORZOW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
31. Borys Pyssa (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
32. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
33. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020
34. Jędrzej Gąbka (FC BROWAR WITNICA) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
35. Rafał Szwerc (ROW) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
36. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103
37. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - jacekpulo - 2020-10-06

1. Charles Utterson (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
2. Andrzej Moiseev (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
3. Grzegorz Zubkov (Werewolves SG) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87119


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - bomber33 - 2020-10-06

Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów

Milton Temple http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
Franco Bodogai http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - ADM_Henrik - 2020-10-06

Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - Chinka - 2020-10-06

Jarosław Polak http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87761


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - Marek79 - 2020-10-06

Tarzan's Team Tarnów

Jens Schindler - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135

Nicodemo Bracci - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - sylta88 - 2020-10-06

Świry Tarnów

Krystian Furmaniewicz - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - gutek - 2020-10-06

ZKS Huragan Tarnów

Dawid Dziedziul - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159

Mirosław Zychalak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - Asteck666 - 2020-10-06

Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra) http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - holender260 - 2020-10-06

Bolesław Bawołek----- KS ROW RYBNIK
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - Mario Mad Max - 2020-10-07

HUSARIA BERG RZESZÓW

1. Sławomir Mips http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - ravlit - 2020-10-07

Czechówka Lublin

Klaudiusz Miszok http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - purgazik - 2020-10-09

Ahtung SC
1. Josef Krajiczek --> http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118


RE: ZAPISY!!! U20 Złoty Kask - XVII edycja - Roko - 2020-10-11

Speed Car - MOTOR Lublin
1. Vaas Brummett - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
2. Krystian Nastuła - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
3. Fredrik Sand - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
4. Ireneusz Wódczak - http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037