Oficjalne forum gry Speedway-World
[NOWOŚĆ] MP SW - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Propozycje (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: [NOWOŚĆ] MP SW (/showthread.php?tid=7482)

Strony: 1 2


RE: MP SW - GM_Arek - 2021-03-21

dziś ustaliliśmy, że MPK odbywać się będą w soboty, po zawodach indy.

MPKJ w godzinach: 13-16
MPK w godzinach: 17-20


RE: MP SW - Pabloss - 2021-03-22

No i fajnie więcej zawodów oto chodzi


RE: MP SW - GM_Arek - 2021-03-26

mpk sw seniorów: senior max 28 lat + senior max 25 lat + rezerwowy wiek dowolny

mpk sw juniorów: junior max 20 lat + junior max 19 lat + rezerwowy max 21 lat


RE: MP SW - Roko - 2021-03-26

Witam
Chciałbym tylko zapytać bo nie bardzo rozumiem czemu służą wszelkie ograniczenia w tej grze???
Akurat w tym temacie to mam rozumieć że 29 latek i starszy to już nie senior???
A tematu z juniorami to już całkiem nie ogarniam Smutny który z was to wymyśla??? junior to junior i tyle w temacie, w jednym sezonie jeden ma lepszych juniorów a w drugim kto inny, wygrywa drużyna która lepszych juniorów, po co te kombinacje


RE: MP SW - kosmo1979 - 2021-03-27

Co do seniorów to mnie mało obchodzi bo interesuje mnie młodzież i tam wprowadzanie jakichkolwiek ograniczeń uważam za chore


RE: MP SW - GM_Arek - 2021-03-28

te "kombinacje" są tylko i wyłącznie po to, by w turach mogły występować niespodzianki, by papierowi faworyci też mieli trochę utrudnione zadanie, by choć pojawić się na zawodach i dokonywać zmian. nie tylko 3x 30+ czy 3x21 jeśli takowych się posiada.


RE: MP SW - Sidney68 - 2021-04-17

A po co na meczu są 3 zawodnicy skoro nie można robić zmian ? No i dlaczego nie ma podglądu przyszłych biegów Smutny


RE: MP SW - ADM_Henrik - 2021-04-18

(2021-04-17, 16:46:56)Sidney68 napisał(a): A po co na meczu są 3 zawodnicy skoro nie można robić zmian ? No i dlaczego nie ma podglądu przyszłych biegów Smutny
Tak jak pisał na chacie gry GM_Kuba: W MPK nie będzie jeszcze możliwości robienia zmian. Nie udało mi się tej części dokończyć, zmiany będą w 2 rundzie .
Nie masz rozpiski biegów bo nie posiadasz VIPa.


RE: MP SW - wojtas_gkm - 2021-06-08

Po pierwszej rundzie mamy sytuację, że wiele aktywnych drużyn odpadło przez brak wystawionych składów, a druga runda jest pełna botów. Aby uniknąć takich absurdalnych sytuacji w przyszłości dwie propozycje w nawiązaniu do rozmów na czacie.

Tak jak pisał Asteck po pierwsze warto by było dodać przypomnienie o zawodach, tak jak jest to w przypadku IMSW, czyli wiadomość że dzisiaj odbędą się zawody.

Druga kwestia przy klasyfikowaniu drużyn bez składu wyższe miejsce ma drużyna z niższym ID, proponowałbym nie uwzględniać w tym drużyn nieaktywnych.


RE: MP SW - ADM_Henrik - 2021-06-15

Od 2 rundy w MPK przy klasyfikacji drużyn zostało wprowadzone że gdy nie mają składów to w pierwszej kolejności brane są pod uwagę drużyny aktywne (ostatnie logowanie) a następnie z niższym ID.