Oficjalne forum gry Speedway-World
Transfery - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Transfery (/showthread.php?tid=7495)



Transfery - MarianoItaliano - 2021-02-18

Jak uniknąć kary za zawyżony transfer jeśli zawodnik jest wystawiony od 0? Własnie dostałem informację od ADM Mark że jak pójdzie zawodnik za drogo nawet w licytacji od 1zł to i tak dostanę bana!? Można zakończyć licytacje przy konkretnej kwocie? 


Mam nadzieję że P(iS)ost nie zniknie i dostanę konkretną odpowiedź!


RE: Transfery - ADM_Mark - 2021-02-18

Jeśli już piszesz to pisz precyzyjnie. Dostaniesz bana jeśli ten zawodnik znów pójdzie za 9 mln nawet jesli licytacja zacznie sie od zera dlaczego? Pisałem Ci to na priv i napisze ostatni raz tutaj. BO TEN ZAWODNIK MA TRAGICZNĄ ŚREDNIĄ i nie jest wart takiej sumy. Nie trafiają do mnie argumenty że ma duże xp czy siłę. Duże xp to pojęcie względne dla jednego dużo to 20 a dla drugiego 50 jesli idzie o zawodnika w tym wieku. Sam mi napisałeś na priv że teraz wystawisz tego samego zawodnika za 0 i ciekawe co zrobię jak znów będzie kwota 9 mln . Tym samym prawdopodobnie dogadujesz sie z innymi graczami żeby była licytacja bo juz dostałem takie sygnały. 
Ponieważ Ty i inni którzy koniecznie chcą wiedzieć dlaczego nie cofnąłem transferu Leon Tasco za 44 mln to tu odpisze. Ten zawodnik miał wówczas 21 lat i średnią 80 a więc jak na juniora super średnia. Cena doszła do takich rozmiarów ponieważ licytowało go 6 drużyn z ekstraligi walczących o mistrzostwo. A ile punktów w ekstralidze robiłby Twój super "gwiazdor" ze średnią 61? Odpowiedź zostawie innym ...
Mam nadzieję że wyjaśniłem sprawę.


RE: Transfery - MarianoItaliano - 2021-02-18

"Tym samym prawdopodobnie dogadujesz sie z innymi graczami żeby była licytacja bo juz dostałem takie sygnały. " - Ciekawe od kogo bo ja mogę pokazać SS wszystkich moich priv i nic nie znajdziesz że się z kimś dogadywałem ja wystawię i wiem że nie musi ale może za tyle pójść bo nie ma takich na rynku
Mój supergwiazdor w wieku 21 lat będzie w stanie robić solidne pkt nawet w ekstralidze jeśli będzie miał konsekwentnie nabijane XP i siłę dobitą do 100 a Leon nie miał średniej 80 miał za to siłę 100.

Data: 2021-03-06
Godzina: 08:00:00

Tak jak napisałem wtedy dowiemy się czy XP i Siła nie mają znaczenia czy mają bo argument średniej nie jest argumentem jeśli zawodnik ze słabszą średnią będzie lepszy dziękuje dobranoc


RE: Transfery - ADM_Mark - 2021-02-18

Bardzo dobrze to wszystko napisałeś.
 "Wtedy dowiemy sie",
 "Bedzie w stanie solidnie punktować nawet w ekstralidze"
Super że zrozumiałeś w końcu i używasz czasu przyszłego. Na razie jednak jesteśmy tu i teraz i ma średnią jaka ma. 
Temat wyjasniony i zakończony.
Pozdrawiam.


RE: Transfery - MarianoItaliano - 2021-02-18

W swoim roczniku jest na tyle dobry że był wart tej kasy wg. mnie i ktoś go kupił więc nie tylko mnie dla mnie Koniec Tematu chciałeś zniszczyć mój klub to Ci się udało


RE: Transfery - GM_Arek - 2021-02-18

żaden ADM czy GM nie ma na celu "zniszczenia klubu gracza" jak to tragicznie ująłeś - byłoby to po prostu niedorzeczne z punktu prowadzenia gry. Mam nadzieję, że Mark wszystko ci wytłumaczył, bo pomału zaczyna się robić spam wokół jednego tematu.
A co do rozbieżności: pracujemy nad tym, by w przyszłości łatwiej można było ocenić wartość zawodnika przed sprzedażą. Być może nawet pojawi się to szybciej niż później


RE: Transfery - MarianoItaliano - 2021-02-19

Jakby nie chciał zniszczyć mojego klubu to by zwrócił uwagę a nie tak jak to napisał czaił się od dawna żeby cofnąć mi jakiś transfer


RE: Transfery - ADM_Mark - 2021-02-19

Kolego ja NIGDY nie napisałem że czaiłem sie zeby cofnąć Ci jakis transfer. Więc na dodatek nie kłam.

"ADM_Mark (MarkLoram SpeedwayTeam) | 2021-02-16 17:03:22
Poza tym wszystkich zawodników ktorych zawsze wystawiasz sa ceny za wysokie.
Otrzymywałem mnóstwo wiadomosci takich od graczy.
Nie pomyslales ze dlatego nigdy nie mogles ich sprzedac?"

Tak dokładnie brzmiała moja wiadomość.
Ponieważ jak pisał GM_Arek robisz już teraz SPAM więc zamykam ten wątek.
Założenie nowego wątku z takim samym tematem będzie skutkowało banem na forum.