Oficjalne forum gry Speedway-World
Cele - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Cele (/showthread.php?tid=790)

Strony: 1 2


Cele - ukppku - 2012-01-15

A co myślicie aby wprowadzić coś takiego jak cel na najbliższy sezon...

Każdy miałby do wyboru kilkanaście celów które mam nadzieje razem wynajdziemy (im więcej tym lepiej). I jeden z nich zaznaczalibyśmy w przerwie między sezonowej.
Oczywiście nagrodą byłaby jakaś gratyfikacja finansowa (równa dla każdej drużyny niezależnie od ligi w której jeździ). Oczywiście cele muszą być hardcorowe aby trudno było je zrealizować.


Np cele:
1. Wszystkie mecze wygrane w lidze.
2. 0 przegranych meczy ligowych na wyjeździe (może być remis).
3. Zawodnik naszej drużyny będzie miał najwyższą średnią w lidze -> zajmował na koniec sezonu 1 miejsce w statystykach swojej ligi.
4. Zdobycie kompletu punktów przynajmniej 3 zawodników w 1 meczu ligowym. (oczywiście bonusy liczymy na korzyść --> 13pkt +2bonusy = 15 punktów)
5. Dołączenie 5 juniorów w ciągu jednego sezonu do szkółki. (trzeba liczyć na szczęście)
6. Wszyscy zawodnicy bez żadnej kontuzji w ciągu trwania jednego pełnego sezonu (także szczęście)


itd itd... Uśmiech
nie chce mi się wymyślać więcej skoro ten temat może zostać szybko uznany za zbędny i usunięty Uśmiech)

co o tym sądzicie? ;]


RE: Cele - dawidst8 - 2012-01-15

Jestem za przydało by się takie coś ,by była większa zabawa i satysfakcja z osiągniętego celu popieram w 100%


RE: Cele - damianj002 - 2012-01-15

ja jestem na nie, to menedzer a nie jakis typer,


RE: Cele - Speed - 2012-01-15

A ja na tak. Ciekawe takie urozmaicenie, choć cieżkie do zrealizowania byłoby takie coś ale za to mogłyby być jakieś dodatkowe pieniądze, chociaż z 2 strony za zwycięstwo w lidze sponsorzy dużo dają kasy. Ale jak by się nad tym pomyślało to mogłoby być coś fajnego.


RE: Cele - Zielony815 - 2012-01-15

Świetny pomysł Uśmiech Jak najbardziej na tak. Będzie świetna zabawa z tym Uśmiech


RE: Cele - puri - 2012-01-15

pomysł jest dobry....jestem na tak...jednakże można by było to wprowadzić wraz z podpisywaniem umów z sponsorem który z góry nam daj cel na najbliższy sezon i za to dostajemy premie...


RE: Cele - specjal2009 - 2012-01-15

Bardzo fajny pomysł.........

8. Zawodnik parowy?? Najwieksza ilość bonusow biegowych w lidze. ( "Zawodnik parowy" niewiedzialem jak to nazwać)
9. Wygrane w dwumeczach. Najwieksza ilośc ligowych punktow bonusowych




RE: Cele - becik - 2012-01-15

Bez sens. Jestem na NIE. Tutaj chodzi o menadżerowanie a nie bawienie się w jakieś misje


RE: Cele - Teves - 2012-01-15

pomysł rodem z fify. Tam przy podpisywaniu umowy sponsora są też cele jakie trzeba mieć na dany sezon/


RE: Cele - GM_Kuba - 2012-01-15

Spoko propozycja, ale zabawa będzie tylko przy wyborze celu przed sezonem, a dalej będzie tylko jego wykonywanie czyli normalność. Jesli tych celów by było bardzo wiele to bardzo dobra opcja.

Speed w sumie nie takie ciezkie do zrealizowania. Możliwe Uśmiech Do roboty ! Burza mozgow nad celami.
Trzeba wziasc pod uwage lige, puchar, moze finanse druzynowe, fekwencje an stadionie i jest duzo mozliwosci.


RE: Cele - ukppku - 2012-01-15

No dokładnie Stefik Uśmiech
Możlowosci jest wiele tylko ze najpierw czekałem na opinie, akceptacje a od jutra się coś wymyśli Uśmiech)

I dokładnie zabawa będzie trwała tylko przed sezonem jak i po sezonie Uśmiech
Jeśli komuś nie odpowiada wynagrodzenie finansowe to zawsze mozna zrobic jakies odznaczenie w historii klubu że w tym i tym sezonie podjął się realizacji: cel (nr.5)...

I na przykład z każdym następnym sezonem nie można by było wybrać tego samego celu, jeżeli ten już zostanie wykonany. Żeby nie było tak że będzie jakiś łatwy do realizacji i co sezon będziemy "zaliczali" to samo... Uśmiech)
I w informacjach o drużynie pod listą wychowanków można by było wypisać cele które już zrealizowaliśmy tak że:
sezon V - cel nr 2 - wszystkie wygrane w lidze
sezon IX - cel nr 5 - 5 juniorów w szkółce

coś w tym stylu Uśmiech


RE: Cele - GM_Kuba - 2012-01-15

Ja myslalem tez nad łaczeniem celow np przed sezonem mozesz sobie zabrać 3 cele np: wygrane mecze u siebie, frekwencja pnad 5tys, 1 meijsce w lidze.

i Np jak sie wywiazles z jakiegos to tak jak pisales juz jest zatwierdzoiny i nei mozna go zroic a jak jakiegos sie nei uda to ozna do skutku i za to przypadaly by nagrody od administracji zalezne od ligi okreslone jakims wzorem.


RE: Cele - Zdunek - 2012-01-15

no pomysl fajny jak dla mnie.Tylko kwestai tych finansow.... mysle ze to nie bedzie jakas masakryczna kasa.. Ja za zrealizowanie jednego celu dałbym max 100tysiakow...POmyslmy tez o kasie a potem zrobmy burze mozgow na temat celów...


RE: Cele - kacper160nr - 2012-03-31

Jestem na tak by była wielka frajda


RE: Cele - Zdunek - 2012-03-31

coś się bedzie działo w tym temacie Stefik cos mysli....? mozna by bylo poddawac propozycje..