#8
(2012-01-15, 09:09:45)Teves napisał(a): Chłopcze, nie graj sobie ze mną. Niby zbiegiem okoliczności jest to że astiks jest nieobecny od 12 stycznia, a ty założyłeś właśnie konto w grze i tu na forum 12 stycznia.Po drugie masz logo zrobione jak astiks i te twoje białe literki w nim i oczywiście żużlowiec, bo jakby inaczej.po trzecie nazwa znów ciągła, a poszczególne słowa oddzielone dużymi literami. po czwarte dopiero co rozpoczynasz gre (3dni) a już dokonujesz w grze profesjonalnych rozbudów stadionu (bandy dmuchane, grząska nawierzchnia, publiczność) A do tego już na forum wysiadujesz w godzinach nocnych jak astiks itp.itd. PS. zgłosze brylantowi o tobie, żeby miał oko na Ciebie.

Słuchaj Teves nie będziesz mnie osądzał że jestem jakimś Astiksem to po pierwsze ,po drugie logo czy też jak ty to nazywasz profesjonalne rozbudowy określasz że są podobne a każdy mądry umie sobie zrobić logo lub poprosić o zrobienie loga a rozbudowa nie jest taka aż ciężka każdy nowy gracz kapnie się o co chodzi w grze typu manager itd. A siedzieć sobie w grze mogę ile chce to mój czas i wogóle !

Kończe ten temat i tyle wali mnie to co odczuwasz itd ponieważ ja nic wspólnego z jakimś graczem Astiksem nie mam !

Nie używaj czerwonego Duży uśmiech(to nasz kolor)
To nie miejsce na takie wpisy(jak chcesz to pisz priv do niego)
Twoją wypowiedź traktuje jako spam za co dostajesz ostrzeżenie

sothis