#4
A może Litmen mój argument będzie bardziej przekonujący Uśmiech
Ja na przykład uważam że takie licytacja jest dobra bo daje duże możliwości manewrów Uśmiech
Sam kiedyś skorzystałem z tego że jedno podbicie ceny daje dodatkowe 2 min.
Była to sytuacja kiedy pewny manager wystawił zawodnika o godzinie 11:00 za 1 zł a że ja akurat miałem zajęcia do godziny 14:00 to wykorzystałem tą regułę i klikałem co chwile sam siebie podbijając tak długo aż licytacja tego zawodnika będzie miała swój koniec o godzinie 15:30 ;P
Dzięki temu mogłem być online podczas negocjacji i udało mi się kupić tego dobrego zawodnika, którego przy wprowadzeniu Twojej propozycji nie byłbym w stanie zakontraktować.

A skoro aż tak bardzo Cię to irytuje podbij zawodnika od razu na kilkaset tysięcy a licytacja potrwa z 10min Uśmiech
lecz jeśli nie chcesz ryzykować przepłacenia za zawodnika i kupić go za minimalną cenę to niestety musisz się trochę pomęczyć i posiedzieć przy tej licytacji Uśmiech
Nie ma nic za darmo ;P Albo ryzykujesz że zapłacisz za zawodnika o 200tys więcej ale siedzisz przy LT 5-10min, albo spędzasz te 2godziny po to żeby kupić zawodnika za jak najmniejszą kwotę i nie mieć do siebie pretensji (poza zmarnowanym czasem) ;P