I dzięki za wsparcie, bo rzecz musi być uczciwa. Apeluję więc do brylanta o rozsądek nie tylko przy tym moim transferze. Przecież jeśli np. jakiś zawodnik będzie na LT wystawiony za 10 baniek, a ja przybiję 13 to jest to moja sprawa i ewentualnie moja strata. Niejeden raz przybijało się więcej niż trzeba, choćby w celu "zniechęcenia" innych ewentualnych licytantów (a już jeśli zachodzi obawa, że mnie nie będzie przy kompie o godzinie kończącej licytację, to jest rzeczą normalną wbicie jakiegoś maksimum). Normalne, prawda? Czy byłby tutaj jakiś wałek? Teraz postawcie się po stronie sprzedającego - czemu on winny? Taki był mój transfer zawodnika Góralski, więc jeszcze raz wnioskuję o przywrócenie transferu. Cofnięcie było niezgodne z regulaminem gry i nieuczciwe wobec mnie (prawdę mówiąc wobec kupującego również było nieuczciwe!). Handel w tej grze to jedna z podstaw w ogóle grania w nią. Wystawiając zawodnika chce się go sprzedać jak najlepiej. Czasami się uda sprzedać po dobrej cenie. I to jest sens grania, a nie łamanie regulaminu.
Rozumiem oczywiście sens tropienia dziwnych zagrań, eliminowania podwójnych kont itd. Tyle, że ja nie mam z tym nic wspólnego, a moje transfery są czyste jak łza.
Więc jeszcze raz: przywróćcie transfer, bo nie było w nim niczego złego ani podejrzanego.
Przyzwoitość każde też ująć się za tym kupującym. Skoro go nie znam i kupił ode mnie zawodnika, to ten zawodnik należy do niego, kupił za ile chciał - nie widzę tu powodu do karania tego kogoś.