#12
Jack , dlaczego ty się unosisz ?

Rozmowy były między nami na poziomie . Masz gorszy dzień ?


Dlaczego mam wrażenie że zawsze te same osoby się wypowiadają i wielokrotnie torpedują zarzuty jakie są co do gry ?

Brak elastyczności? Spojrzenie na grę z innej perspektywy ?

Ja piszę tu by przedstawićpunkt widzenia osoby, któa z zawodu jest ekonomistą i ma ok 12 letnie doświadczenie w grach managerskich i widziałem ewaluacje gier pod kontem ekonomi.

Jestem tutaj tylko graczem, może mi się podobać lub nie. Mogę grać a też nie grać.

Poruszyłem tutaj kwestię ekonomi gry i to do czego to dąży moim okiem i moim doświadczeniem.

A w takich przypadka mało się mylę ( i oby tak zostało).

Gra dąży do tego że będzie zamkniętym hermetycznie odłamkiem osób liczącym kilkadziesiąt- kilkaset osób. Z bardzo słabym rynkiem transferowym.

Ekonomia w grach managerskich jest najważniejszym aspektem, nikt nie znalazł jeszcze optymalnego rozwiązania ale są próby, jedne lepsze drugie gorsze. I to daje możliwość obserwowania innych i nie powielania błędów.

Zadam proste pytanie do osób, które tak się oburzyły.

W jaki sposób chcecie spowodować iż gotówka nie będzie uciekała a będzie uzyskana w miarę równowaga ?

Drugie pytanie, dlaczego chcecie ingerować w ceny jakie wystawiają managerowie ? Czy ktoś wam mówi
jakich zawodników macie kupić, jak ustawić skład ? Nie. Więc zostawcie pewne kwestie w gestii graczy.

(2013-12-06, 18:07:03)Jack21 napisał(a): druga sprawa co tydzień za 50 tysięcy proszę Cię bardzo - 1% z 50tys to - 500zł (zaje... duża kwota, miazga) czyli 18*500 daje nam zawrotną kwotę 9tys w całym sezonie no i oczywiście musiałbyś mieć 18 zawodników na sprzedaż więc o czym my tu ku... mówimy


Jakie 500 zł? ja piszę o 50 tyś opłaty.

(2013-12-06, 18:12:50)Marex87 napisał(a): chodzi o to żeby nie wystawiać zawodników za kosmiczne ceny. równie dobrze mając zawodników wartych 5mln możesz ich wystawiać od 0zł i zapewniam Cię że jeżeli są warci tych 5mln to tyle dostaniesz albo i więcej bo lista transferowa nie jest zbyt bogata w dobrych zawodników. gracze nie chcąc płacić dużo za wystawienie będą ustalać niższą cenę startową a to jest bardzo dobre dla kupujących. co za tym idzie również dla Ciebie gdy będziesz chciał kogoś kupić

Jack21 trochę powtórzyłem co napisałeś bo nie odświeżyłem strony i nie widziałem Twojego posta


Wierz mi Uśmiech i mogę to udowodnić iż rozrzut w zakupie zawodnika wartego ok 5 mln będzie od ok 2 mln do 6 mln.

Między innymi uzależnione jest to ok okresu w którym jest sprzedawany.

AquariumProject.pl Zielona Góra
Banda Jonaków Zielona Góra

Ekstraklasa