#4
No właśnie, ile osób tyle opinii, kamykov patrzy tylko i wyłącznie na siebie, a ja mam kompletnie inne zdanie niż wilczek jeden.

Właśnie zmiana z obozami w przeciwieństwie do kolegi bardzo mi się podoba, a powrót XP mi sie bardzo nie podoba.
No i co z tego że stary dziad ze skillami 100 przegrywał z młodszym walczakiem z takimi samymi skillami? To własnie bardzo dobrze.
A takie obozy + kolosalne znaczenie XP promuje właśnie EMERYTÓW. Skille z naddatkiem porobione po 100/29 i heja jazda... niech sobie spadają dziadkom, jak i tak za chwilę mają 100 z powrotem.
A z mojego punktu widzenia, taki mój Diener, moja 21-letnia perełka, która w swojej kategorii wiekowej leje każdego w nowym sezonie może sobie usiąść na ławie rezerwowych. Co z tego że za chwilunię dobije do max skilli, skoro z 33 letnimi dziadami będzie wąchał dymek bo XP...

A propos XP, również bardzo dobra zmiana ze zmniejszeniem max XP do 100.

Podobnie jak Kamykov, poleciałem do najniższych lig z myśla o wyszkoleniu sobie młodzieży i co z tego, skoro jedyne emocje miałem w nieoficjalnych turniejach juniorów, skoro i tak Ci waleczni chłopcy nawet ze skillami po 100 w wieku 22 lat nic nie jadą z emerytami, bo (po raz kolejny) XP.

Generalnie zmiany na PLUS !!! oprócz tego nieszczęsnego znaczenia XP.

No i szkoda że IMKJ tak pózno.