#27
Odpowiedz.

1. Kto ma tyle czasu by monitorowac czyjes transfery, nieuczciwe transfery mozna stwierdzic jedynie po IP inne sposoby to tylko podejrzenia!!
2. Przez dwa tygodnie maks sprawnosc +6 jak bdz nuak farta to i jakis skill podskoczy
3. ." najpierw trzeba sprzedac zawodnika za 2 tygodnie" - tego nie rozumiem! chyba z translatora pisales!
4. Tego tez za bardzo nie rozumiem.????? Jasniej prosze ?
5. Nie w temacie...
6.6. "Moim zdaniem takie ograniczenie, zmniejszylo by ilosc przekretow. " skoro uwazasz ze takie przektety sa to zgłos to" - wiekszosc graczy tym sie nie interesuje.
7. Jak ty tam napisales ? "7. kazdy sadzi sam po sobie wiec jak ty razem z rodzina muszisz kantowac to juz tez jest sprawa na inny dział w forum" - hm nie wiem jak mam to rozumiec co kazdy robi ? sadzi ? baki czy sadzonki ? nie zrozumiale dla mnie to co napisales!!!

8.jezeli masz jakis problem sam ze sobą to zgłoś sie do specjalistyUśmiech bo raz twierdzisz ze przekrety ida a widac od razu ze boli cie to ze ktos ma kase w obrocie - to juz moja sprawa do kogo ja mam sie zglosic!!!! zalczyles link do zawodnika http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-7485 Ten zawodnik od poczatku jest w jednej druzynie od poczatjku jej istnienia i jest wart tej ceny!!!

9. To ciekawe ?
10. Zdrowa rywalizacja speedway!!! Nie jestem maklerem