#21
Asteck666 napisał(a):Przy 20 lvl szkółki i tanim nakładem na trening, tacy juniorzy będą wychodzili ze szkółki ze średnią 70, czyli większą niż w tej chwili ma najlepszy zawodnik E-ligi... tak mi sie przynajmniej wydaje ze żaden nie ma średniej 70 jeszcze. Do tego dojdą obozy, więc po 3 sezonach wszyscy mieliby skille po 100.
Żeby mieć 20 lv to trzeba ładnych parę lat grać, więc uważam, że kolejny raz przesadzasz. To po pierwsze. Po drugie i tak każdy płaci po 5k, a więc kolejny argument do obalenia. Nie ważne czy będzie 5k czy 1k to jeśli będzie tak jak mówisz: "tacy juniorzy będą wychodzili ze szkółki ze średnią 70, czyli większą niż w tej chwili ma najlepszy zawodnik E-ligi... tak mi się przynajmniej wydaje ze żaden nie ma średniej 70 jeszcze. Do tego dojdą obozy, więc po 3 sezonach wszyscy mieliby skille po 100." to na pewno nie będzie miał na to wpływu nakład.

Po raz kolejny powtarzam. Nie chodzi o to, że nas nie stać na 5k, ale o to, ze jest za drogo... i zamiast wydawać/zbierać kasę na rozwijanie gry, nowych zawodników, rozwijanie poziomów szkółki... wszystko jest pakowane w juniorów. Ja teraz mając 2 juniorów mam tygodniowo ok 50k do przodu (ale to już mówiłem). Teraz przypuśćmy fartem się uda, że dostane jeszcze dwóch, na tyle ok, aby ich nie wywalić... Co się stanie? Będę tygodniowo wychodził na -20tys. Z tego co wiem szkółka jest zrobiona na 10 juniorów. a przy 4'ch robi się to nie korzystne...

p.s. Ja ten temat traktuje bardzo poważnie. Bo tu rozstrzyga się przynajmniej dla mnie moja przyszłość w tej grze. Bo skoro gram drugi sezon i jestem na minusie, a gra jest tak zbudowana, że nic nie mogę odłożyć, to nie wyobrażam sobie jak to ma wyglądać później. A więc, nie jest to dla mnie miejsce na żartowanie. Z moim poczuciem humoru jest bardzo dobrze, ale są sprawy takie kiedy nie ma na to po prostu miejsca.

Myślę, że już każdy poznał nasze zdanie w tej kwestii. Dajmy się wypowiedzieć innym. Nie ma sensu się spierać i spamować. Jak się nazbiera więcej komentarzy w tej sprawie to może Administrator doda coś od siebie.
[Obrazek: 1399.jpg]