#16
speed_55 w 100% popieram twoja wypowiedz Uśmiech kazdy ma swoja taktyke na prowadzenie zespołu ja napisze swoje zdanie !! jak dla mnie zarówno Casaletto i robcio2x8 nie odmładzaja składu tylko zaczynaja budowac od nowa skoro chca wymieniac zawodników na 16-18 lat czy tez podobnych!! odmładzac skład to ja bede z czasem odmłoadzac a napisze dlaczego !! bo nalezy sobie zadac pytanie co to jest odmłodzenie składu :

moim zdaniem to jest zastapienie zawodników którzy staja sie nie przydatni dla zespołu ( w przypadku SW w momecie jak zaczynaja spadac skile) na młodszych bardziej przydatniejszych! po co zastepowac zawodnika który jest przydatny dla zespołu ( zdobywa punkty) i któremu skile jeszcze nie spadaja a wrecz przeciwnie ma skoki skili!! nie wymienia sie zawodnika 28 lat ( z dobrymi skilami ) na zawodnika lat 17 który tak naprawde bedzie wstanie nawiazac walke po kilku przetrenowanych sezonach?! no chyba ze w 3-5 lidze!! Casaletto kupiłem zawodnika od ciebie ma teraz 23 lata ! wrzyciłem go do składu a niedługo wyleci glinka ( 28 lat ) wiec to ja odmłodziłem zespół o 1 zawodnika który bedzie mógł jezdzic i zdobywac punkty przez conajmniej 5 sezonów!! 5 sezonów to jest tyle ile istnieje SW !! według mnie panowie jezeli nie zakupicie starszyc zawodników ( 22-24) lata nie bedziecie wstanie sie utrzymac w lidze młodymi zawodnikami i kiedy zaczna oni jezdzic?? kiedy sie zespół zatrzyma w 3 lidze?? a awansowac nie jest tak łatwo bo nalezy pamietac ze kazdy , no prawie kazdy gracz ma ekipe która walczy w lidze i młodych którymi bedzie jezdził tak jak min ja : klasa 18 lat sr 63.2 a jest poczatek sezonu inni menadzerowie tez maja takich młodych lub leprzych ! sadzicie ze tylko wasi młodzi bedza sie rozjezdzac?? ja sadze ze nie . mało tego duza czesc graczy w szkółkach ma koksów . pozatym nawet jak jakis 19 latek bedzie miał sr skila 70 !! to ci którzy juz teraz sa majac 27 lat beda mieli sr skila 75 !! i nadal beda jezdzic ! ale jak pisałem kazdy ma swoja taktyke . dla mnie odmłodzenie składu wyglada tak ze zastepowac bede zawodnika któremu zaczna spadac skile o zawodnika wytrenowanego przezemnie lub kupionego o podobnych skilach ( w miare zblizonych) o kilka lat młodszego ! nie o 10 lat bo to bezsensowne jest skoro nie bedzie on mi przydatny a o 3-5 lat aby mi robił punkty ! a nie ma co sie oszukiwac kazdy choduje sobie młodziez tyle ze z zabezpieczeniem aby walczyc w lidze np: utrzymanie awans czy tez inne cele ! bo po co jechac 5 sezonów i patrzec jak sie przegrywa bez walki w lidze,pucharze,i innych imprezach przez wiele sezonów?? pzdr